108 Dordies disipler Snarøya
Players
- Christoffer Svae
- Ole Martin Davanger
- Joachim Lange
- Fredrik Nordby
- Alexander Lindstrøm
- Sander Rølvåg
Fixtures
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#5185 / 1. divisjon | 11 Oct 18:30 | Snarøya E | 102 Kverne | 108 Dordies disipler | 5 – 5 |
#5204 / 1. divisjon | 25 Oct 18:30 | Snarøya F | 108 Dordies disipler | 111 Skarpaas | 13 – 0 |
#5227 / 1. divisjon | 8 Nov 20:30 | Snarøya E | 108 Dordies disipler | 109 Jevnaker | 10 – 1 |
#5245 / 1. divisjon | 22 Nov 20:30 | Bygdøy A | 103 Slippery sliders | 108 Dordies disipler | 2 – 6 |
#5299 / 1. divisjon | 17 Jan 20:30 | Bygdøy B | 110 Talsnes | 108 Dordies disipler | 3 – 6 |
#5272 / 1. divisjon | 24 Jan 20:30 | Snarøya B | 107 Dorholt | 108 Dordies disipler | 4 – 10 |
#5315 / 1. divisjon | 31 Jan 20:00 | Snarøya C | 108 Dordies disipler | 112 Sopelimerne | 10 – 1 |
#5335 / 1. divisjon | 14 Feb 20:30 | Bygdøy B | 104 Skaret | 108 Dordies disipler | 7 – 5 |
#5355 / 1. divisjon | 28 Feb 20:30 | Snarøya F | 108 Dordies disipler | 105 Ramsfjell | 10 – 3 |
#5274 / 1. divisjon | 7 Mar 20:30 | Snarøya E | 108 Dordies disipler | 106 Drøy Kost | 10 – 0 |
#5365 / 1. divisjon | 14 Mar 18:30 | Snarøya E | 101 Davanger | 108 Dordies disipler | 0 – 9 |
Monday, October 11
18:30
- Snarøya E 5–5 102 Kverne–108 Dordies disipler
Monday, October 25
18:30
- Snarøya F 13–0 108 Dordies disipler–111 Skarpaas
Monday, November 8
20:30
- Snarøya E 10–1 108 Dordies disipler–109 Jevnaker
Monday, November 22
20:30
- Bygdøy A 2–6 103 Slippery sliders–108 Dordies disipler
Monday, January 17
20:30
- Bygdøy B 3–6 110 Talsnes–108 Dordies disipler
Monday, January 24
20:30
- Snarøya B 4–10 107 Dorholt–108 Dordies disipler
Monday, January 31
20:00
- Snarøya C 10–1 108 Dordies disipler–112 Sopelimerne
Monday, February 14
20:30
- Bygdøy B 7–5 104 Skaret–108 Dordies disipler
Monday, February 28
20:30
- Snarøya F 10–3 108 Dordies disipler–105 Ramsfjell
Monday, March 7
20:30
- Snarøya E 10–0 108 Dordies disipler–106 Drøy Kost
Monday, March 14
18:30
- Snarøya E 0–9 101 Davanger–108 Dordies disipler
Participant teams
101 Davanger
102 Kverne
103 Slippery sliders
104 Skaret
105 Ramsfjell
106 Drøy Kost
107 Dorholt
108 Dordies disipler
109 Jevnaker
110 Talsnes
111 Skarpaas
112 Sopelimerne
201 Nilsen
202 Steve Curling
203 Jevnaker mix
204 Bygødy Valen
205 Storvik
206 Hellberg
207 Doresius
208 Tveter
209 LIK 1
210 Klam Hanske
211 Philibert
212 Smultbollen
301 The takeouters
302 The guardians
303 LIK 2
304 På tynn is
305 Marienborg
308 Ozonlaget
309 Hard dragning
310 BCC lag Vaage
311 Stabekk Blanda Lag