Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
- Gruppe C
- Gruppe D
- Gruppe E
- Gruppe F
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
1 / A | 31. jan 16.00 | A | Stangeavisa | Maljorca ’76 | 2 – 6 |
2 / A | 31. jan 16.00 | B | Drafn | Dorholt | 1 – 10 |
3 / B | 31. jan 16.00 | C | Blanke messingen | Ramsfjell | 1 – 11 |
4 / B | 31. jan 16.00 | D | Nedregotten | Berents | 15 – 1 |
5 / C | 31. jan 16.00 | E | Skaret | Skaga | 2 – 9 |
6 / C | 31. jan 16.00 | F | Talsnes | Skedsfjord | 6 – 4 |
7 / D | 31. jan 18.30 | A | Krushelnitsky | Accenture | 6 – 3 |
8 / D | 31. jan 18.30 | B | Ugland | Wibe | 6 – 5 |
9 / E | 31. jan 18.30 | C | Det Glatte Lag | Ingvaldsen | 8 – 6 |
10 / E | 31. jan 18.30 | D | Lange | Fahle | 4 – 5 |
11 / F | 31. jan 18.30 | E | Grelland | Sleiva Curlers | 5 – 3 |
12 / F | 31. jan 18.30 | F | HCK Damer | Hauge | 2 – 11 |
13 / C | 31. jan 20.30 | A | Skaret | Talsnes | 5 – 2 |
14 / C | 31. jan 20.30 | B | Skaga | Skedsfjord | 8 – 1 |
15 / A | 31. jan 20.30 | C | Stangeavisa | Drafn | 5 – 2 |
16 / A | 31. jan 20.30 | D | Maljorca ’76 | Dorholt | 1 – 5 |
17 / B | 31. jan 20.30 | E | Blanke messingen | Nedregotten | 4 – 9 |
18 / B | 31. jan 20.30 | F | Ramsfjell | Berents | 13 – 1 |
19 / F | 1. feb 08.00 | A | Grelland | HCK Damer | 10 – 1 |
20 / F | 1. feb 08.00 | B | Sleiva Curlers | Hauge | 6 – 5 |
21 / D | 1. feb 08.00 | C | Krushelnitsky | Ugland | 10 – 1 |
22 / D | 1. feb 08.00 | D | Accenture | Wibe | 2 – 9 |
23 / E | 1. feb 08.00 | E | Det Glatte Lag | Lange | 2 – 7 |
24 / E | 1. feb 08.00 | F | Ingvaldsen | Fahle | 4 – 3 |
25 / B | 1. feb 10.30 | A | Berents | Blanke messingen | 1 – 8 |
26 / B | 1. feb 10.30 | B | Ramsfjell | Nedregotten | 3 – 5 |
27 / C | 1. feb 10.30 | C | Skedsfjord | Skaret | 3 – 9 |
28 / C | 1. feb 10.30 | D | Skaga | Talsnes | 7 – 8 |
29 / A | 1. feb 10.30 | E | Dorholt | Stangeavisa | 4 – 5 |
30 / A | 1. feb 10.30 | F | Maljorca ’76 | Drafn | 8 – 2 |
31 / E | 1. feb 13.00 | A | Fahle | Det Glatte Lag | 3 – 4 |
32 / E | 1. feb 13.00 | B | Ingvaldsen | Lange | 1 – 11 |
33 / F | 1. feb 13.00 | C | Hauge | Grelland | 7 – 2 |
34 / F | 1. feb 13.00 | D | Sleiva Curlers | HCK Damer | 16 – 0 |
35 / D | 1. feb 13.00 | E | Wibe | Krushelnitsky | 3 – 6 |
36 / D | 1. feb 13.00 | F | Accenture | Ugland | 3 – 8 |
A1 | 1. feb 15.30 | A | Dorholt | Ramsfjell | 5 – 4 |
A2 | 1. feb 15.30 | B | Maljorca ’76 | Nedregotten | 2 – 11 |
A3 | 1. feb 15.30 | C | Skaga | Ugland | 10 – 1 |
A4 | 1. feb 15.30 | D | Skaret | Krushelnitsky | 8 – 3 |
A5 | 1. feb 15.30 | E | Lange | Hauge | 1 – 8 |
A6 | 1. feb 15.30 | F | Det Glatte Lag | Sleiva Curlers | 2 – 6 |
B1 | 1. feb 18.00 | A | Stangeavisa | Berents | 4 – 5 |
B2 | 1. feb 18.00 | B | Blanke messingen | Drafn | 3 – 5 |
B3 | 1. feb 18.00 | C | Talsnes | Accenture | 4 – 5 |
B4 | 1. feb 18.00 | D | Wibe | Skedsfjord | 9 – 5 |
B5 | 1. feb 18.00 | E | Ingvaldsen | HCK Damer | 9 – 2 |
B6 | 1. feb 18.00 | F | Grelland | Fahle | 0 – 3 |
B7 | 2. feb 09.00 | A | Drafn | Ingvaldsen | 7 – 1 |
B8 | 2. feb 09.00 | B | Berents | Accenture | 3 – 7 |
B9 | 2. feb 09.00 | C | Wibe | Fahle | 3 – 1 |
A7 | 2. feb 09.00 | D | Nedregotten | Hauge | 6 – 5 |
A8 | 2. feb 09.00 | E | Skaret | Sleiva Curlers | 9 – 7 |
A9 | 2. feb 09.00 | F | Dorholt | Skaga | 4 – 7 |
SF-A | 2. feb 11.30 | C | Nedregotten | Skaga | 5 – 6 |
SF-B | 2. feb 11.30 | D | Accenture | Wibe | 4 – 2 |
F-A | 2. feb 14.00 | B | Skaret | Skaga | 5 – 4 |
F-B | 2. feb 14.00 | C | Drafn | Accenture | 5 – 9 |
Fredag 31. januar | ||||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D | Bane E | Bane F |
---|---|---|---|---|---|---|
16.00 |
1
Stangeavisa
2
Maljorca ’76
6
|
2
Drafn
1
Dorholt
10
|
3
Blanke messingen
1
Ramsfjell
11
|
4
Nedregotten
15
Berents
1
|
5
Skaret
2
Skaga
9
|
6
Talsnes
6
Skedsfjord
4
|
18.30 |
7
Krushelnitsky
6
Accenture
3
|
8
Ugland
6
Wibe
5
|
9
Det Glatte Lag
8
Ingvaldsen
6
|
10
Lange
4
Fahle
5
|
11
Grelland
5
Sleiva Curlers
3
|
12
HCK Damer
2
Hauge
11
|
20.30 |
13
Skaret
5
Talsnes
2
|
14
Skaga
8
Skedsfjord
1
|
15
Stangeavisa
5
Drafn
2
|
16
Maljorca ’76
1
Dorholt
5
|
17
Blanke messingen
4
Nedregotten
9
|
18
Ramsfjell
13
Berents
1
|
Lørdag 1. februar | ||||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D | Bane E | Bane F |
08.00 |
19
Grelland
10
HCK Damer
1
|
20
Sleiva Curlers
6
Hauge
5
|
21
Krushelnitsky
10
Ugland
1
|
22
Accenture
2
Wibe
9
|
23
Det Glatte Lag
2
Lange
7
|
24
Ingvaldsen
4
Fahle
3
|
10.30 |
25
Berents
1
Blanke messingen
8
|
26
Ramsfjell
3
Nedregotten
5
|
27
Skedsfjord
3
Skaret
9
|
28
Skaga
7
Talsnes
8
|
29
Dorholt
4
Stangeavisa
5
|
30
Maljorca ’76
8
Drafn
2
|
13.00 |
31
Fahle
3
Det Glatte Lag
4
|
32
Ingvaldsen
1
Lange
11
|
33
Hauge
7
Grelland
2
|
34
Sleiva Curlers
16
HCK Damer
0
|
35
Wibe
3
Krushelnitsky
6
|
36
Accenture
3
Ugland
8
|
15.30 |
A1
Dorholt
5
Ramsfjell
4
|
A2
Maljorca ’76
2
Nedregotten
11
|
A3
Skaga
10
Ugland
1
|
A4
Skaret
8
Krushelnitsky
3
|
A5
Lange
1
Hauge
8
|
A6
Det Glatte Lag
2
Sleiva Curlers
6
|
18.00 |
B1
Stangeavisa
4
Berents
5
|
B2
Blanke messingen
3
Drafn
5
|
B3
Talsnes
4
Accenture
5
|
B4
Wibe
9
Skedsfjord
5
|
B5
Ingvaldsen
9
HCK Damer
2
|
B6
Grelland
0
Fahle
3
|
Søndag 2. februar | ||||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D | Bane E | Bane F |
09.00 |
B7
Drafn
7
Ingvaldsen
1
|
B8
Berents
3
Accenture
7
|
B9
Wibe
3
Fahle
1
|
A7
Nedregotten
6
Hauge
5
|
A8
Skaret
9
Sleiva Curlers
7
|
A9
Dorholt
4
Skaga
7
|
11.30 |
SF-A
Nedregotten
5
Skaga
6
|
SF-B
Accenture
4
Wibe
2
|
||||
14.00 |
F-A
Skaret
5
Skaga
4
|
F-B
Drafn
5
Accenture
9
|
Fredag 31. januar
16.00
-
1 (Gruppespill)A 2–6 Stangeavisa–Maljorca ’76
-
2 (Gruppespill)B 1–10 Drafn–Dorholt
-
3 (Gruppespill)C 1–11 Blanke messingen–Ramsfjell
-
4 (Gruppespill)D 15–1 Nedregotten–Berents
-
5 (Gruppespill)E 2–9 Skaret–Skaga
-
6 (Gruppespill)F 6–4 Talsnes–Skedsfjord
18.30
-
7 (Gruppespill)A 6–3 Krushelnitsky–Accenture
-
8 (Gruppespill)B 6–5 Ugland–Wibe
-
9 (Gruppespill)C 8–6 Det Glatte Lag–Ingvaldsen
-
10 (Gruppespill)D 4–5 Lange–Fahle
-
11 (Gruppespill)E 5–3 Grelland–Sleiva Curlers
-
12 (Gruppespill)F 2–11 HCK Damer–Hauge
20.30
-
13 (Gruppespill)A 5–2 Skaret–Talsnes
-
14 (Gruppespill)B 8–1 Skaga–Skedsfjord
-
15 (Gruppespill)C 5–2 Stangeavisa–Drafn
-
16 (Gruppespill)D 1–5 Maljorca ’76–Dorholt
-
17 (Gruppespill)E 4–9 Blanke messingen–Nedregotten
-
18 (Gruppespill)F 13–1 Ramsfjell–Berents
Lørdag 1. februar
08.00
-
19 (Gruppespill)A 10–1 Grelland–HCK Damer
-
20 (Gruppespill)B 6–5 Sleiva Curlers–Hauge
-
21 (Gruppespill)C 10–1 Krushelnitsky–Ugland
-
22 (Gruppespill)D 2–9 Accenture–Wibe
-
23 (Gruppespill)E 2–7 Det Glatte Lag–Lange
-
24 (Gruppespill)F 4–3 Ingvaldsen–Fahle
10.30
-
25 (Gruppespill)A 1–8 Berents–Blanke messingen
-
26 (Gruppespill)B 3–5 Ramsfjell–Nedregotten
-
27 (Gruppespill)C 3–9 Skedsfjord–Skaret
-
28 (Gruppespill)D 7–8 Skaga–Talsnes
-
29 (Gruppespill)E 4–5 Dorholt–Stangeavisa
-
30 (Gruppespill)F 8–2 Maljorca ’76–Drafn
13.00
-
31 (Gruppespill)A 3–4 Fahle–Det Glatte Lag
-
32 (Gruppespill)B 1–11 Ingvaldsen–Lange
-
33 (Gruppespill)C 7–2 Hauge–Grelland
-
34 (Gruppespill)D 16–0 Sleiva Curlers–HCK Damer
-
35 (Gruppespill)E 3–6 Wibe–Krushelnitsky
-
36 (Gruppespill)F 3–8 Accenture–Ugland
15.30
-
A1 (Playoff A-sluttspill)A 5–4 Dorholt–Ramsfjell
-
A2 (Playoff A-sluttspill)B 2–11 Maljorca ’76–Nedregotten
-
A3 (Playoff A-sluttspill)C 10–1 Skaga–Ugland
-
A4 (Gruppespill)D 8–3 Skaret–Krushelnitsky
-
A5 (Playoff A-sluttspill)E 1–8 Lange–Hauge
-
A6 (Playoff A-sluttspill)F 2–6 Det Glatte Lag–Sleiva Curlers
18.00
-
B1 (Playoff B-sluttspill)A 4–5 Stangeavisa–Berents
-
B2 (Playoff B-sluttspill)B 3–5 Blanke messingen–Drafn
-
B3 (Playoff B-sluttspill)C 4–5 Talsnes–Accenture
-
B4 (Playoff B-sluttspill)D 9–5 Wibe–Skedsfjord
-
B5 (Playoff B-sluttspill)E 9–2 Ingvaldsen–HCK Damer
-
B6 (Playoff B-sluttspill)F 0–3 Grelland–Fahle
Søndag 2. februar
09.00
-
B7 (2. playoff B-sluttspill)A 7–1 Drafn–Ingvaldsen
-
B8 (2. playoff B-sluttspill)B 3–7 Berents–Accenture
-
B9 (2. playoff B-sluttspill)C 3–1 Wibe–Fahle
-
A7 (2. playoff A-sluttspill)D 6–5 Nedregotten–Hauge
-
A8 (2. playoff A-sluttspill)E 9–7 Skaret–Sleiva Curlers
-
A9 (2. playoff A-sluttspill)F 4–7 Dorholt–Skaga
11.30
-
SF-A (Semifinale, A-sluttspill)C 5–6 Nedregotten–Skaga
-
SF-B (Semifinale, B-sluttspill)D 4–2 Accenture–Wibe
14.00
-
F-A (A-finale)B 5–4 Skaret–Skaga
-
F-B (Finale, B-sluttspill)C 5–9 Drafn–Accenture