Kamper
- Gruppe Gruppe A
- Gruppe Gruppe B
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#2936 / Gruppe A | 8. des 09.00 | A | Team Brænden | Team Høstmælingen | 8 – 7 |
#2937 / Gruppe A | 8. des 09.00 | B | Team Stange Energi | Team Trøan | 6 – 9 |
#2938 / Gruppe B | 8. des 09.00 | C | Krøven Curleforening | Team Mosetertoppen skiline | 2 – 7 |
#2939 / Gruppe B | 8. des 09.00 | D | Team Skogvold | Team Knappen | 6 – 3 |
#2943 / Gruppe B | 8. des 12.00 | A | Team Mosetertoppen skiline | Team Knappen | 7 – 0 |
#2942 / Gruppe B | 8. des 12.00 | B | Krøven Curleforening | Team Skogvold | 5 – 3 |
#2941 / Gruppe A | 8. des 12.00 | C | Team Høstmælingen | Team Trøan | 8 – 2 |
#2940 / Gruppe A | 8. des 12.00 | D | Team Brænden | Team Stange Energi | 4 – 6 |
#2947 / Gruppe A | 8. des 15.30 | A | Team Høstmælingen | Team Stange Energi | 8 – 2 |
#2946 / Gruppe A | 8. des 15.30 | B | Team Brænden | Team Trøan | 8 – 1 |
#2945 / Gruppe B | 8. des 15.30 | C | Team Mosetertoppen skiline | Team Skogvold | 3 – 6 |
#2944 / Gruppe B | 8. des 15.30 | D | Krøven Curleforening | Team Knappen | 11 – 4 |
Kvartfinale 1 | 9. des 08.30 | B | Team Høstmælingen | Team Mosetertoppen skiline | 6 – 3 |
Kvartfinale 2 | 9. des 08.30 | C | Krøven Curleforening | Team Trøan | 9 – 1 |
Semifinale 1 | 9. des 11.30 | A | Team Brænden | Krøven Curleforening | 7 – 1 |
Plasseringskamp 7- 8 plass | 9. des 11.30 | B | Team Stange Energi | Team Knappen | 0 – 0 |
Plasseringskamp 5- 6 plass | 9. des 11.30 | C | Team Mosetertoppen skiline | Team Trøan | 9 – 2 |
Semifinale 2 | 9. des 11.30 | D | Team Skogvold | Team Høstmælingen | 5 – 3 |
Finale | 9. des 14.30 | B | Team Brænden | Team Skogvold | 2 – 7 |
Høstkræven lokaloppgjør om 3.-4. plass | 9. des 14.30 | C | Krøven Curleforening | Team Høstmælingen | 6 – 7 |
Lørdag 8. desember | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
09.00 |
#2936
Team Brænden
8
Team Høstmælingen
7
|
#2937
Team Stange Energi
6
Team Trøan
9
|
#2938
Krøven Curleforening
2
Team Mosetertoppen skiline
7
|
#2939
Team Skogvold
6
Team Knappen
3
|
12.00 |
#2943
Team Mosetertoppen skiline
7
Team Knappen
0
|
#2942
Krøven Curleforening
5
Team Skogvold
3
|
#2941
Team Høstmælingen
8
Team Trøan
2
|
#2940
Team Brænden
4
Team Stange Energi
6
|
15.30 |
#2947
Team Høstmælingen
8
Team Stange Energi
2
|
#2946
Team Brænden
8
Team Trøan
1
|
#2945
Team Mosetertoppen skiline
3
Team Skogvold
6
|
#2944
Krøven Curleforening
11
Team Knappen
4
|
Søndag 9. desember | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
08.30 |
Kvartfinale 1
Team Høstmælingen
6
Team Mosetertoppen skiline
3
|
Kvartfinale 2
Krøven Curleforening
9
Team Trøan
1
|
||
11.30 |
Semifinale 1
Team Brænden
7
Krøven Curleforening
1
|
Plasseringskamp 7- 8 plass
Team Stange Energi
Team Knappen
|
Plasseringskamp 5- 6 plass
Team Mosetertoppen skiline
9
Team Trøan
2
|
Semifinale 2
Team Skogvold
5
Team Høstmælingen
3
|
14.30 |
Finale
Team Brænden
2
Team Skogvold
7
|
Høstkræven lokaloppgjør om 3.-4. plass
Krøven Curleforening
6
Team Høstmælingen
7
|
Lørdag 8. desember
09.00
- A 8–7 Team Brænden –Team Høstmælingen
- B 6–9 Team Stange Energi–Team Trøan
- C 2–7 Krøven Curleforening–Team Mosetertoppen skiline
- D 6–3 Team Skogvold–Team Knappen
12.00
- A 7–0 Team Mosetertoppen skiline–Team Knappen
- B 5–3 Krøven Curleforening–Team Skogvold
- C 8–2 Team Høstmælingen–Team Trøan
- D 4–6 Team Brænden –Team Stange Energi
15.30
- A 8–2 Team Høstmælingen–Team Stange Energi
- B 8–1 Team Brænden –Team Trøan
- C 3–6 Team Mosetertoppen skiline–Team Skogvold
- D 11–4 Krøven Curleforening–Team Knappen
Søndag 9. desember
08.30
-
Kvartfinale 1B 6–3 Team Høstmælingen–Team Mosetertoppen skiline
-
Kvartfinale 2C 9–1 Krøven Curleforening–Team Trøan
11.30
-
Semifinale 1A 7–1 Team Brænden –Krøven Curleforening
-
Plasseringskamp 7- 8 plassB 0–0 Team Stange Energi–Team Knappen
-
Plasseringskamp 5- 6 plassC 9–2 Team Mosetertoppen skiline–Team Trøan
-
Semifinale 2D 5–3 Team Skogvold–Team Høstmælingen
14.30
-
FinaleB 2–7 Team Brænden –Team Skogvold
-
Høstkræven lokaloppgjør om 3.-4. plassC 6–7 Krøven Curleforening–Team Høstmælingen