Kamper
- Gruppe Senior +50
- Gruppe Veteran +60
- Klasse Veteran +60
- Klasse Senior +50
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#4753 / Veteran +60 | 23. okt 12.00 | A-Vikingskipet | V1 Lag Doresius | V2 Lag Scholten | 3 – 6 |
#4754 / Veteran +60 | 23. okt 12.00 | B-Nortransport | V4 Lag Optimistene | V3 Lag Røe | 6 – 7 |
#4755 / Veteran +60 | 23. okt 12.00 | C-Komatsu | V6 Lag Winsnes | V5 Lag Lund | 2 – 6 |
#4756 / Veteran +60 | 23. okt 14.00 | A-Vikingskipet | V6 Lag Winsnes | V4 Lag Optimistene | 2 – 9 |
#4757 / Veteran +60 | 23. okt 14.00 | B-Nortransport | V2 Lag Scholten | V5 Lag Lund | 8 – 7 |
#4758 / Veteran +60 | 23. okt 14.00 | D-Stange Energi | V1 Lag Doresius | V3 Lag Røe | 4 – 6 |
#4759 / Senior +50 | 23. okt 17.00 | A-Vikingskipet | S1 Lag Andreassen | S2 Lag Borgersen | 9 – 4 |
#4760 / Senior +50 | 23. okt 17.00 | B-Nortransport | S3 Lag Talsnes | S4 Lag Steen-Hansen | 4 – 5 |
#4761 / Senior +50 | 23. okt 17.00 | C-Komatsu | S6 Lag Berdal | S5 Lag Kverkild | 2 – 7 |
#4763 / Senior +50 | 23. okt 19.30 | B-Nortransport | S2 Lag Borgersen | S5 Lag Kverkild | 6 – 10 |
#4764 / Senior +50 | 23. okt 19.30 | C-Komatsu | S1 Lag Andreassen | S3 Lag Talsnes | 13 – 3 |
#4762 / Senior +50 | 23. okt 19.30 | D-Stange Energi | S6 Lag Berdal | S4 Lag Steen-Hansen | 3 – 13 |
#4766 / Veteran +60 | 24. okt 09.00 | A-Vikingskipet | V5 Lag Lund | V3 Lag Røe | 1 – 10 |
#4767 / Veteran +60 | 24. okt 09.00 | C-Komatsu | V4 Lag Optimistene | V1 Lag Doresius | 5 – 4 |
#4768 / Veteran +60 | 24. okt 09.00 | D-Stange Energi | V2 Lag Scholten | V6 Lag Winsnes | 6 – 2 |
#4769 / Veteran +60 | 24. okt 11.00 | B-Nortransport | V1 Lag Doresius | V6 Lag Winsnes | 9 – 1 |
#4770 / Veteran +60 | 24. okt 11.00 | C-Komatsu | V2 Lag Scholten | V3 Lag Røe | 8 – 6 |
#4771 / Veteran +60 | 24. okt 11.00 | D-Stange Energi | V4 Lag Optimistene | V5 Lag Lund | 8 – 3 |
#4779 / Senior +50 | 24. okt 14.00 | A-Vikingskipet | S5 Lag Kverkild | S3 Lag Talsnes | 6 – 3 |
#4780 / Senior +50 | 24. okt 14.00 | C-Komatsu | S4 Lag Steen-Hansen | S1 Lag Andreassen | 5 – 7 |
#4781 / Senior +50 | 24. okt 14.00 | D-Stange Energi | S2 Lag Borgersen | S6 Lag Berdal | 4 – 8 |
#4782 / Senior +50 | 24. okt 16.30 | B-Nortransport | S1 Lag Andreassen | S6 Lag Berdal | 9 – 2 |
#4783 / Senior +50 | 24. okt 16.30 | C-Komatsu | S2 Lag Borgersen | S3 Lag Talsnes | 6 – 7 |
#4784 / Senior +50 | 24. okt 16.30 | D-Stange Energi | S4 Lag Steen-Hansen | S5 Lag Kverkild | 6 – 12 |
#4786 / Veteran +60 | 24. okt 19.00 | B-Nortransport | V4 Lag Optimistene | V2 Lag Scholten | 5 – 6 |
#4785 / Veteran +60 | 24. okt 19.00 | C-Komatsu | V1 Lag Doresius | V5 Lag Lund | 14 – 1 |
#4787 / Veteran +60 | 24. okt 19.00 | D-Stange Energi | V3 Lag Røe | V6 Lag Winsnes | 13 – 2 |
#4776 / Senior +50 | 25. okt 09.00 | B-Nortransport | S4 Lag Steen-Hansen | S2 Lag Borgersen | 6 – 4 |
#4777 / Senior +50 | 25. okt 09.00 | C-Komatsu | S1 Lag Andreassen | S5 Lag Kverkild | 11 – 5 |
#4778 / Senior +50 | 25. okt 09.00 | D-Stange Energi | S3 Lag Talsnes | S6 Lag Berdal | 9 – 0 |
Finale NM Veteran +60 | 25. okt 11.30 | B-Nortransport | V2 Lag Scholten | V3 Lag Røe | 4 – 5 |
Bronsefinale Veteran +60 | 25. okt 11.30 | C-Komatsu | V4 Lag Optimistene | V1 Lag Doresius | 8 – 2 |
5.-6. plass Veteran +60 | 25. okt 11.30 | D-Stange Energi | V5 Lag Lund | V6 Lag Winsnes | 4 – 8 |
5.-6. plass Senior +50 | 25. okt 14.00 | B-Nortransport | S6 Lag Berdal | S2 Lag Borgersen | 7 – 8 |
Finale NM Senior +50 | 25. okt 14.00 | C-Komatsu | S1 Lag Andreassen | S5 Lag Kverkild | 8 – 3 |
Bronsefinale NM Senior +50 | 25. okt 14.00 | D-Stange Energi | S4 Lag Steen-Hansen | S3 Lag Talsnes | 4 – 3 |
Fredag 23. oktober | ||||
Tid | Bane A-Vikingskipet | Bane B-Nortransport | Bane C-Komatsu | Bane D-Stange Energi |
---|---|---|---|---|
12.00 |
#4753
V1 Lag Doresius
3
V2 Lag Scholten
6
|
#4754
V4 Lag Optimistene
6
V3 Lag Røe
7
|
#4755
V6 Lag Winsnes
2
V5 Lag Lund
6
|
|
14.00 |
#4756
V6 Lag Winsnes
2
V4 Lag Optimistene
9
|
#4757
V2 Lag Scholten
8
V5 Lag Lund
7
|
#4758
V1 Lag Doresius
4
V3 Lag Røe
6
|
|
17.00 |
#4759
S1 Lag Andreassen
9
S2 Lag Borgersen
4
|
#4760
S3 Lag Talsnes
4
S4 Lag Steen-Hansen
5
|
#4761
S6 Lag Berdal
2
S5 Lag Kverkild
7
|
|
19.30 |
#4763
S2 Lag Borgersen
6
S5 Lag Kverkild
10
|
#4764
S1 Lag Andreassen
13
S3 Lag Talsnes
3
|
#4762
S6 Lag Berdal
3
S4 Lag Steen-Hansen
13
|
|
Lørdag 24. oktober | ||||
Tid | Bane A-Vikingskipet | Bane B-Nortransport | Bane C-Komatsu | Bane D-Stange Energi |
09.00 |
#4766
V5 Lag Lund
1
V3 Lag Røe
10
|
#4767
V4 Lag Optimistene
5
V1 Lag Doresius
4
|
#4768
V2 Lag Scholten
6
V6 Lag Winsnes
2
|
|
11.00 |
#4769
V1 Lag Doresius
9
V6 Lag Winsnes
1
|
#4770
V2 Lag Scholten
8
V3 Lag Røe
6
|
#4771
V4 Lag Optimistene
8
V5 Lag Lund
3
|
|
14.00 |
#4779
S5 Lag Kverkild
6
S3 Lag Talsnes
3
|
#4780
S4 Lag Steen-Hansen
5
S1 Lag Andreassen
7
|
#4781
S2 Lag Borgersen
4
S6 Lag Berdal
8
|
|
16.30 |
#4782
S1 Lag Andreassen
9
S6 Lag Berdal
2
|
#4783
S2 Lag Borgersen
6
S3 Lag Talsnes
7
|
#4784
S4 Lag Steen-Hansen
6
S5 Lag Kverkild
12
|
|
19.00 |
#4786
V4 Lag Optimistene
5
V2 Lag Scholten
6
|
#4785
V1 Lag Doresius
14
V5 Lag Lund
1
|
#4787
V3 Lag Røe
13
V6 Lag Winsnes
2
|
|
Søndag 25. oktober | ||||
Tid | Bane A-Vikingskipet | Bane B-Nortransport | Bane C-Komatsu | Bane D-Stange Energi |
09.00 |
#4776
S4 Lag Steen-Hansen
6
S2 Lag Borgersen
4
|
#4777
S1 Lag Andreassen
11
S5 Lag Kverkild
5
|
#4778
S3 Lag Talsnes
9
S6 Lag Berdal
0
|
|
11.30 |
Finale NM Veteran +60
V2 Lag Scholten
4
V3 Lag Røe
5
|
Bronsefinale Veteran +60
V4 Lag Optimistene
8
V1 Lag Doresius
2
|
5.-6. plass Veteran +60
V5 Lag Lund
4
V6 Lag Winsnes
8
|
|
14.00 |
5.-6. plass Senior +50
S6 Lag Berdal
7
S2 Lag Borgersen
8
|
Finale NM Senior +50
S1 Lag Andreassen
8
S5 Lag Kverkild
3
|
Bronsefinale NM Senior +50
S4 Lag Steen-Hansen
4
S3 Lag Talsnes
3
|
Fredag 23. oktober
12.00
- A-Vikingskipet 3–6 V1 Lag Doresius–V2 Lag Scholten
- B-Nortransport 6–7 V4 Lag Optimistene–V3 Lag Røe
- C-Komatsu 2–6 V6 Lag Winsnes–V5 Lag Lund
14.00
- A-Vikingskipet 2–9 V6 Lag Winsnes–V4 Lag Optimistene
- B-Nortransport 8–7 V2 Lag Scholten–V5 Lag Lund
- D-Stange Energi 4–6 V1 Lag Doresius–V3 Lag Røe
17.00
- A-Vikingskipet 9–4 S1 Lag Andreassen–S2 Lag Borgersen
- B-Nortransport 4–5 S3 Lag Talsnes–S4 Lag Steen-Hansen
- C-Komatsu 2–7 S6 Lag Berdal–S5 Lag Kverkild
19.30
- B-Nortransport 6–10 S2 Lag Borgersen–S5 Lag Kverkild
- C-Komatsu 13–3 S1 Lag Andreassen–S3 Lag Talsnes
- D-Stange Energi 3–13 S6 Lag Berdal–S4 Lag Steen-Hansen
Lørdag 24. oktober
09.00
- A-Vikingskipet 1–10 V5 Lag Lund–V3 Lag Røe
- C-Komatsu 5–4 V4 Lag Optimistene–V1 Lag Doresius
- D-Stange Energi 6–2 V2 Lag Scholten–V6 Lag Winsnes
11.00
- B-Nortransport 9–1 V1 Lag Doresius–V6 Lag Winsnes
- C-Komatsu 8–6 V2 Lag Scholten–V3 Lag Røe
- D-Stange Energi 8–3 V4 Lag Optimistene–V5 Lag Lund
14.00
- A-Vikingskipet 6–3 S5 Lag Kverkild–S3 Lag Talsnes
- C-Komatsu 5–7 S4 Lag Steen-Hansen–S1 Lag Andreassen
- D-Stange Energi 4–8 S2 Lag Borgersen–S6 Lag Berdal
16.30
- B-Nortransport 9–2 S1 Lag Andreassen–S6 Lag Berdal
- C-Komatsu 6–7 S2 Lag Borgersen–S3 Lag Talsnes
- D-Stange Energi 6–12 S4 Lag Steen-Hansen–S5 Lag Kverkild
19.00
- B-Nortransport 5–6 V4 Lag Optimistene–V2 Lag Scholten
- C-Komatsu 14–1 V1 Lag Doresius–V5 Lag Lund
- D-Stange Energi 13–2 V3 Lag Røe–V6 Lag Winsnes
Søndag 25. oktober
09.00
- B-Nortransport 6–4 S4 Lag Steen-Hansen–S2 Lag Borgersen
- C-Komatsu 11–5 S1 Lag Andreassen–S5 Lag Kverkild
- D-Stange Energi 9–0 S3 Lag Talsnes–S6 Lag Berdal
11.30
-
Finale NM Veteran +60B-Nortransport 4–5 V2 Lag Scholten–V3 Lag Røe
-
Bronsefinale Veteran +60C-Komatsu 8–2 V4 Lag Optimistene–V1 Lag Doresius
-
5.-6. plass Veteran +60D-Stange Energi 4–8 V5 Lag Lund–V6 Lag Winsnes
14.00
-
5.-6. plass Senior +50B-Nortransport 7–8 S6 Lag Berdal–S2 Lag Borgersen
-
Finale NM Senior +50C-Komatsu 8–3 S1 Lag Andreassen–S5 Lag Kverkild
-
Bronsefinale NM Senior +50D-Stange Energi 4–3 S4 Lag Steen-Hansen–S3 Lag Talsnes