Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
- Gruppe C
- Gruppe D
Fredag 25. september | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
11.00 |
#4650
A1 Skaslien/Nedregotten
9
A2 Forbregd/Hårstad
1
|
#4652
D1 Rønning/Brænden
13
D2 Skaga/Linneberg
6
|
#4653
D3 Nordhagen/Nordhagen
10
D4 Wolla/Bjørseth
0
|
|
13.00 |
#4654
B1 Ramsfjell/Ramsfjell
8
B2 Mesloe/Naess
10
|
#4655
B3 Forbregd/Høstmælingen
11
B4 Ruden/Borgersen
3
|
#4656
C1 Rørvik/Nergård
9
C2 Nordbye/Buraas
6
|
#4657
C3 Østgård/Horvli
11
C4 Iversen/Lorentsen
6
|
15.00 |
#4658
D1 Rønning/Brænden
6
D3 Nordhagen/Nordhagen
5
|
#4659
D2 Skaga/Linneberg
8
D4 Wolla/Bjørseth
3
|
#4660
A2 Forbregd/Hårstad
9
A5 Nordbye/Høstmælingen
8
|
#4698
A4 Pettersen/Persokrud
0
A1 Skaslien/Nedregotten
10
|
18.00 |
#4662
C1 Rørvik/Nergård
14
C3 Østgård/Horvli
1
|
#4663
C2 Nordbye/Buraas
10
C4 Iversen/Lorentsen
2
|
#4664
B1 Ramsfjell/Ramsfjell
6
B3 Forbregd/Høstmælingen
12
|
#4665
B2 Mesloe/Naess
9
B4 Ruden/Borgersen
5
|
Lørdag 26. september | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
#4668
B4 Ruden/Borgersen
1
B1 Ramsfjell/Ramsfjell
14
|
#4669
B2 Mesloe/Naess
4
B3 Forbregd/Høstmælingen
10
|
#4675
D4 Wolla/Bjørseth
1
D1 Rønning/Brænden
12
|
#4671
A4 Pettersen/Persokrud
5
A5 Nordbye/Høstmælingen
6
|
11.00 |
#4673
C4 Iversen/Lorentsen
3
C1 Rørvik/Nergård
10
|
#4674
C2 Nordbye/Buraas
6
C3 Østgård/Horvli
4
|
#4676
D2 Skaga/Linneberg
3
D3 Nordhagen/Nordhagen
11
|
|
13.00 |
#4677
A2 Forbregd/Hårstad
12
A4 Pettersen/Persokrud
4
|
#4678
A5 Nordbye/Høstmælingen
4
A1 Skaslien/Nedregotten
10
|
||
16.00 |
1/8 dels finale 1
A2 Forbregd/Hårstad
5
D2 Skaga/Linneberg
8
|
1/8 dels finale 2
D3 Nordhagen/Nordhagen
10
A5 Nordbye/Høstmælingen
3
|
1/8 dels finale 3
B2 Mesloe/Naess
9
C3 Østgård/Horvli
6
|
1/8 dels finale 4
C2 Nordbye/Buraas
4
B1 Ramsfjell/Ramsfjell
8
|
19.00 |
Kvartfinale Q1
A1 Skaslien/Nedregotten
4
B1 Ramsfjell/Ramsfjell
5
|
Kvartfinale Q2
D1 Rønning/Brænden
6
B2 Mesloe/Naess
5
|
Kvartfinale Q3
B3 Forbregd/Høstmælingen
10
D3 Nordhagen/Nordhagen
7
|
Kvartfinale Q4
C1 Rørvik/Nergård
10
D2 Skaga/Linneberg
3
|
Søndag 27. september | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
Semifinale S1
B3 Forbregd/Høstmælingen
4
C1 Rørvik/Nergård
8
|
Plasseringskamp
A4 Pettersen/Persokrud
7
D4 Wolla/Bjørseth
5
|
Plasseringskamp
B4 Ruden/Borgersen
9
C4 Iversen/Lorentsen
12
|
Semifinale S2
B1 Ramsfjell/Ramsfjell
10
D1 Rønning/Brænden
7
|
11.30 |
Plasseringskamp 5.-6. plass
D3 Nordhagen/Nordhagen
10
D2 Skaga/Linneberg
12
|
Plasseringskamp
A1 Skaslien/Nedregotten
0
B2 Mesloe/Naess
6
|
||
14.00 |
Finale NM Mixed Dbl 2020
C1 Rørvik/Nergård
3
B1 Ramsfjell/Ramsfjell
7
|
Bronsefinale NM Mixed Dbl. 2020
B3 Forbregd/Høstmælingen
3
D1 Rønning/Brænden
9
|
Fredag 25. september
11.00
- A 9–1 A1 Skaslien/Nedregotten–A2 Forbregd/Hårstad
- C 13–6 D1 Rønning/Brænden–D2 Skaga/Linneberg
- D 10–0 D3 Nordhagen/Nordhagen–D4 Wolla/Bjørseth
13.00
- A 8–10 B1 Ramsfjell/Ramsfjell–B2 Mesloe/Naess
- B 11–3 B3 Forbregd/Høstmælingen–B4 Ruden/Borgersen
- C 9–6 C1 Rørvik/Nergård–C2 Nordbye/Buraas
- D 11–6 C3 Østgård/Horvli–C4 Iversen/Lorentsen
15.00
- A 6–5 D1 Rønning/Brænden–D3 Nordhagen/Nordhagen
- B 8–3 D2 Skaga/Linneberg–D4 Wolla/Bjørseth
- C 9–8 A2 Forbregd/Hårstad–A5 Nordbye/Høstmælingen
- D 0–10 A4 Pettersen/Persokrud–A1 Skaslien/Nedregotten
18.00
- A 14–1 C1 Rørvik/Nergård–C3 Østgård/Horvli
- B 10–2 C2 Nordbye/Buraas–C4 Iversen/Lorentsen
- C 6–12 B1 Ramsfjell/Ramsfjell–B3 Forbregd/Høstmælingen
- D 9–5 B2 Mesloe/Naess–B4 Ruden/Borgersen
Lørdag 26. september
09.00
- A 1–14 B4 Ruden/Borgersen–B1 Ramsfjell/Ramsfjell
- B 4–10 B2 Mesloe/Naess–B3 Forbregd/Høstmælingen
- C 1–12 D4 Wolla/Bjørseth–D1 Rønning/Brænden
- D 5–6 A4 Pettersen/Persokrud–A5 Nordbye/Høstmælingen
11.00
- A 3–10 C4 Iversen/Lorentsen–C1 Rørvik/Nergård
- B 6–4 C2 Nordbye/Buraas–C3 Østgård/Horvli
- D 3–11 D2 Skaga/Linneberg–D3 Nordhagen/Nordhagen
13.00
- A 12–4 A2 Forbregd/Hårstad–A4 Pettersen/Persokrud
- B 4–10 A5 Nordbye/Høstmælingen–A1 Skaslien/Nedregotten
16.00
-
1/8 dels finale 1A 5–8 A2 Forbregd/Hårstad–D2 Skaga/Linneberg
-
1/8 dels finale 2B 10–3 D3 Nordhagen/Nordhagen–A5 Nordbye/Høstmælingen
-
1/8 dels finale 3C 9–6 B2 Mesloe/Naess–C3 Østgård/Horvli
-
1/8 dels finale 4D 4–8 C2 Nordbye/Buraas–B1 Ramsfjell/Ramsfjell
19.00
-
Kvartfinale Q1A 4–5 A1 Skaslien/Nedregotten–B1 Ramsfjell/Ramsfjell
-
Kvartfinale Q2B 6–5 D1 Rønning/Brænden–B2 Mesloe/Naess
-
Kvartfinale Q3C 10–7 B3 Forbregd/Høstmælingen–D3 Nordhagen/Nordhagen
-
Kvartfinale Q4D 10–3 C1 Rørvik/Nergård–D2 Skaga/Linneberg
Søndag 27. september
09.00
-
Semifinale S1A 4–8 B3 Forbregd/Høstmælingen–C1 Rørvik/Nergård
-
PlasseringskampB 7–5 A4 Pettersen/Persokrud–D4 Wolla/Bjørseth
-
PlasseringskampC 9–12 B4 Ruden/Borgersen–C4 Iversen/Lorentsen
-
Semifinale S2D 10–7 B1 Ramsfjell/Ramsfjell–D1 Rønning/Brænden
11.30
-
Plasseringskamp 5.-6. plassA 10–12 D3 Nordhagen/Nordhagen–D2 Skaga/Linneberg
-
PlasseringskampD 0–6 A1 Skaslien/Nedregotten–B2 Mesloe/Naess
14.00
-
Finale NM Mixed Dbl 2020B 3–7 C1 Rørvik/Nergård–B1 Ramsfjell/Ramsfjell
-
Bronsefinale NM Mixed Dbl. 2020C 3–9 B3 Forbregd/Høstmælingen–D1 Rønning/Brænden