Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
- Gruppe C
- Gruppe D
Fredag 8. februar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
09.00 |
#3258
C1 Toyota Bilia/Ramsfjell
6
C2 Norheim Naturstein/Wolan
5
|
#3259
A3 Lag Nepstad
10
A4 Lag Elvevold
2
|
#3260
B1 Lag Ulsrud
10
B2 Team Krøven
5
|
#3261
B3 Lag Andreassen
8
B4 Team Eriksen
2
|
11.30 |
#3262
A1 Minera Skifer/Walstad
5
A2 Lag Davanger
6
|
#3263
C3 Lag Sagen
7
C4 Team Skaret
3
|
#3264
D1 Oppdalsbanken/Mellemseter
2
D2 Lag Brænden
9
|
#3265
D3 Lag Høstmælingen
7
D4 Lag Skogvold
3
|
15.00 |
#3268
B2 Team Krøven
4
B4 Team Eriksen
8
|
#3269
B1 Lag Ulsrud
9
B3 Lag Andreassen
5
|
#3270
A1 Minera Skifer/Walstad
12
A3 Lag Nepstad
2
|
#3271
A2 Lag Davanger
9
A4 Lag Elvevold
2
|
17.30 |
#3266
D1 Oppdalsbanken/Mellemseter
7
D3 Lag Høstmælingen
4
|
#3267
D2 Lag Brænden
8
D4 Lag Skogvold
5
|
#3272
C1 Toyota Bilia/Ramsfjell
7
C3 Lag Sagen
3
|
#3273
C2 Norheim Naturstein/Wolan
10
C4 Team Skaret
5
|
Lørdag 9. februar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
#3274
A2 Lag Davanger
9
A3 Lag Nepstad
3
|
#3275
A4 Lag Elvevold
2
A1 Minera Skifer/Walstad
12
|
#3276
D4 Lag Skogvold
7
D1 Oppdalsbanken/Mellemseter
4
|
#3277
D2 Lag Brænden
8
D3 Lag Høstmælingen
2
|
11.30 |
#3278
C4 Team Skaret
5
C1 Toyota Bilia/Ramsfjell
8
|
#3279
C2 Norheim Naturstein/Wolan
8
C3 Lag Sagen
4
|
#3280
B4 Team Eriksen
3
B1 Lag Ulsrud
14
|
#3281
B2 Team Krøven
5
B3 Lag Andreassen
7
|
14.30 |
1/8 FINALE
D4 Lag Skogvold
6
A3 Lag Nepstad
5
|
1/8 FINALE
C2 Norheim Naturstein/Wolan
7
B4 Team Eriksen
3
|
1/8 FINALE
A1 Minera Skifer/Walstad
7
D3 Lag Høstmælingen
3
|
1/8 FINALE
B3 Lag Andreassen
7
C3 Lag Sagen
5
|
17.00 |
Q1
A2 Lag Davanger
4
C2 Norheim Naturstein/Wolan
9
|
Q2
D2 Lag Brænden
5
B3 Lag Andreassen
3
|
Q4
C1 Toyota Bilia/Ramsfjell
10
D4 Lag Skogvold
1
|
Q3
A1 Minera Skifer/Walstad
5
B1 Lag Ulsrud
8
|
Søndag 10. februar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
Semi 1
B1 Lag Ulsrud
8
D2 Lag Brænden
3
|
5.-6. plass
A2 Lag Davanger
8
B3 Lag Andreassen
3
|
7. - 8.. plass
A1 Minera Skifer/Walstad
D4 Lag Skogvold
|
Semi 2
C1 Toyota Bilia/Ramsfjell
9
C2 Norheim Naturstein/Wolan
3
|
12.30 |
finale NM Herrer 2019
B1 Lag Ulsrud
5
C1 Toyota Bilia/Ramsfjell
7
|
Bronsefinale NM Herrer 2019
D2 Lag Brænden
8
C2 Norheim Naturstein/Wolan
2
|
Fredag 8. februar
09.00
- A 6–5 C1 Toyota Bilia/Ramsfjell–C2 Norheim Naturstein/Wolan
- B 10–2 A3 Lag Nepstad–A4 Lag Elvevold
- C 10–5 B1 Lag Ulsrud–B2 Team Krøven
- D 8–2 B3 Lag Andreassen–B4 Team Eriksen
11.30
- A 5–6 A1 Minera Skifer/Walstad–A2 Lag Davanger
- B 7–3 C3 Lag Sagen–C4 Team Skaret
- C 2–9 D1 Oppdalsbanken/Mellemseter–D2 Lag Brænden
- D 7–3 D3 Lag Høstmælingen–D4 Lag Skogvold
15.00
- A 4–8 B2 Team Krøven–B4 Team Eriksen
- B 9–5 B1 Lag Ulsrud–B3 Lag Andreassen
- C 12–2 A1 Minera Skifer/Walstad–A3 Lag Nepstad
- D 9–2 A2 Lag Davanger–A4 Lag Elvevold
17.30
- A 7–4 D1 Oppdalsbanken/Mellemseter–D3 Lag Høstmælingen
- B 8–5 D2 Lag Brænden–D4 Lag Skogvold
- C 7–3 C1 Toyota Bilia/Ramsfjell–C3 Lag Sagen
- D 10–5 C2 Norheim Naturstein/Wolan–C4 Team Skaret
Lørdag 9. februar
09.00
- A 9–3 A2 Lag Davanger–A3 Lag Nepstad
- B 2–12 A4 Lag Elvevold–A1 Minera Skifer/Walstad
- C 7–4 D4 Lag Skogvold–D1 Oppdalsbanken/Mellemseter
- D 8–2 D2 Lag Brænden–D3 Lag Høstmælingen
11.30
- A 5–8 C4 Team Skaret–C1 Toyota Bilia/Ramsfjell
- B 8–4 C2 Norheim Naturstein/Wolan–C3 Lag Sagen
- C 3–14 B4 Team Eriksen–B1 Lag Ulsrud
- D 5–7 B2 Team Krøven–B3 Lag Andreassen
14.30
-
1/8 FINALEA 6–5 D4 Lag Skogvold–A3 Lag Nepstad
-
1/8 FINALEB 7–3 C2 Norheim Naturstein/Wolan–B4 Team Eriksen
-
1/8 FINALEC 7–3 A1 Minera Skifer/Walstad–D3 Lag Høstmælingen
-
1/8 FINALED 7–5 B3 Lag Andreassen–C3 Lag Sagen
17.00
-
Q1A 4–9 A2 Lag Davanger–C2 Norheim Naturstein/Wolan
-
Q2B 5–3 D2 Lag Brænden–B3 Lag Andreassen
-
Q4C 10–1 C1 Toyota Bilia/Ramsfjell–D4 Lag Skogvold
-
Q3D 5–8 A1 Minera Skifer/Walstad–B1 Lag Ulsrud
Søndag 10. februar
09.00
-
Semi 1A 8–3 B1 Lag Ulsrud–D2 Lag Brænden
-
5.-6. plassB 8–3 A2 Lag Davanger–B3 Lag Andreassen
-
7. - 8.. plassC 0–0 A1 Minera Skifer/Walstad–D4 Lag Skogvold
-
Semi 2D 9–3 C1 Toyota Bilia/Ramsfjell–C2 Norheim Naturstein/Wolan
12.30
-
finale NM Herrer 2019B 5–7 B1 Lag Ulsrud–C1 Toyota Bilia/Ramsfjell
-
Bronsefinale NM Herrer 2019C 8–2 D2 Lag Brænden–C2 Norheim Naturstein/Wolan