Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#4616 / A | 22. sep 20.00 | A | Haukeredet | Team Østensjø | 6 – 2 |
#4615 / A | 22. sep 20.00 | B | EMP On Ice | Team Saga | 0 – 6 |
#4614 / A | 22. sep 20.00 | C | Cassco Curlsers | Tools curling team | 5 – 8 |
#4637 / B | 24. sep 20.00 | A | Aibel Curlers | Team West | 7 – 5 |
#4635 / B | 24. sep 20.00 | C | Isipisi | Haugesund Sliders | 2 – 7 |
#4619 / A | 29. sep 20.00 | A | Team Saga | Cassco Curlsers | 7 – 2 |
#4618 / A | 29. sep 20.00 | B | Team Østensjø | EMP On Ice | 6 – 0 |
#4617 / A | 29. sep 20.00 | C | Dead Man`s Curl | Haukeredet | 3 – 6 |
#4638 / B | 30. sep 19.00 | C | Team Tømmer | Team West | 9 – 3 |
#4640 / B | 30. sep 20.00 | A | Curl Jam | Isipisi | 0 – 6 |
#4622 / A | 6. okt 20.00 | A | EMP On Ice | Dead Man`s Curl | 2 – 5 |
#4620 / A | 6. okt 20.00 | C | Tools curling team | Team Saga | 5 – 2 |
#4636 / B | 6. okt 20.00 | D | Team Tømmer | Curl Jam | 6 – 0 |
#4642 / B | 7. okt 18.00 | B | Isipisi | Team West | 4 – 8 |
#4643 / B | 8. okt 20.00 | A | Haugesund Sliders | Curl Jam | 6 – 0 |
#4625 / A | 13. okt 20.00 | A | Team Østensjø | Tools curling team | 0 – 6 |
#4624 / A | 13. okt 20.00 | B | Dead Man`s Curl | Cassco Curlsers | 6 – 3 |
#4623 / A | 13. okt 20.00 | C | Haukeredet | EMP On Ice | 8 – 4 |
#4646 / B | 15. okt 20.00 | A | Team Tømmer | Isipisi | 4 – 3 |
#4645 / B | 15. okt 20.00 | B | Team West | Haugesund Sliders | 0 – 8 |
#4644 / B | 15. okt 20.00 | C | Curl Jam | Aibel Curlers | 0 – 6 |
#4621 / A | 15. okt 20.00 | D | Cassco Curlsers | Team Østensjø | 5 – 6 |
#4649 / B | 20. okt 18.00 | A | Haugesund Sliders | Team Tømmer | 8 – 0 |
#4628 / A | 20. okt 20.00 | A | Cassco Curlsers | Haukeredet | 1 – 7 |
#4627 / A | 20. okt 20.00 | B | Tools curling team | Dead Man`s Curl | 3 – 5 |
#4626 / A | 20. okt 20.00 | C | Team Saga | Team Østensjø | 6 – 3 |
#4641 / B | 20. okt 20.00 | D | Aibel Curlers | Team Tømmer | 4 – 7 |
#4648 / B | 21. okt 19.30 | B | Aibel Curlers | Isipisi | 14 – 2 |
#4647 / B | 22. okt 20.00 | C | Curl Jam | Team West | 0 – 6 |
#4631 / A | 27. okt 20.00 | A | Dead Man`s Curl | Team Saga | 2 – 11 |
#4630 / A | 27. okt 20.00 | B | Haukeredet | Tools curling team | 12 – 0 |
#4629 / A | 27. okt 20.00 | C | EMP On Ice | Cassco Curlsers | 6 – 3 |
#4639 / B | 29. okt 20.00 | D | Haugesund Sliders | Aibel Curlers | 1 – 5 |
#4634 / A | 3. nov 20.00 | A | Tools curling team | EMP On Ice | 6 – 0 |
#4633 / A | 3. nov 20.00 | B | Team Saga | Haukeredet | 3 – 6 |
#4632 / A | 3. nov 20.00 | C | Team Østensjø | Dead Man`s Curl | 5 – 8 |
#4794 | 10. nov 18.00 | A | Haukeredet | Team West | 5 – 2 |
#4795 | 10. nov 20.00 | B | Team Saga | Team Tømmer | 6 – 2 |
#4796 | 10. nov 20.00 | C | Dead Man`s Curl | Haugesund Sliders | 3 – 10 |
#4797 | 10. nov 20.00 | D | Tools curling team | Aibel Curlers | 5 – 6 |
#4849 | 11. nov 20.00 | C | Team Østensjø | Isipisi | 6 – 3 |
#4798 | 17. nov 20.00 | B | Haukeredet | Aibel Curlers | 12 – 2 |
#4799 | 17. nov 20.00 | C | Haugesund Sliders | Team Saga | 7 – 6 |
#4850 | 18. nov 20.00 | D | EMP On Ice | Cassco Curlsers | 6 – 5 |
#4851 | 19. nov 20.00 | C | Team Østensjø | EMP On Ice | 3 – 8 |
#4800 | 24. nov 19.00 | B | Haukeredet | Haugesund Sliders | 3 – 5 |
#4801 | 24. nov 19.00 | C | Team Saga | Aibel Curlers | 3 – 5 |
Tirsdag 22. september | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
20.00 |
#4616
Haukeredet
6
Team Østensjø
2
|
#4615
EMP On Ice
0
Team Saga
6
|
#4614
Cassco Curlsers
5
Tools curling team
8
|
|
Torsdag 24. september | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4637
Aibel Curlers
7
Team West
5
|
#4635
Isipisi
2
Haugesund Sliders
7
|
||
Tirsdag 29. september | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4619
Team Saga
7
Cassco Curlsers
2
|
#4618
Team Østensjø
6
EMP On Ice
0
|
#4617
Dead Man`s Curl
3
Haukeredet
6
|
|
Onsdag 30. september | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
19.00 |
#4638
Team Tømmer
9
Team West
3
|
|||
20.00 |
#4640
Curl Jam
0
Isipisi
6
|
|||
Tirsdag 6. oktober | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4622
EMP On Ice
2
Dead Man`s Curl
5
|
#4620
Tools curling team
5
Team Saga
2
|
#4636
Team Tømmer
6
Curl Jam
0
|
|
Onsdag 7. oktober | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
18.00 |
#4642
Isipisi
4
Team West
8
|
|||
Torsdag 8. oktober | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4643
Haugesund Sliders
6
Curl Jam
0
|
|||
Tirsdag 13. oktober | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4625
Team Østensjø
0
Tools curling team
6
|
#4624
Dead Man`s Curl
6
Cassco Curlsers
3
|
#4623
Haukeredet
8
EMP On Ice
4
|
|
Torsdag 15. oktober | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4646
Team Tømmer
4
Isipisi
3
|
#4645
Team West
0
Haugesund Sliders
8
|
#4644
Curl Jam
0
Aibel Curlers
6
|
#4621
Cassco Curlsers
5
Team Østensjø
6
|
Tirsdag 20. oktober | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
18.00 |
#4649
Haugesund Sliders
8
Team Tømmer
0
|
|||
20.00 |
#4628
Cassco Curlsers
1
Haukeredet
7
|
#4627
Tools curling team
3
Dead Man`s Curl
5
|
#4626
Team Saga
6
Team Østensjø
3
|
#4641
Aibel Curlers
4
Team Tømmer
7
|
Onsdag 21. oktober | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
19.30 |
#4648
Aibel Curlers
14
Isipisi
2
|
|||
Torsdag 22. oktober | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4647
Curl Jam
0
Team West
6
|
|||
Tirsdag 27. oktober | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4631
Dead Man`s Curl
2
Team Saga
11
|
#4630
Haukeredet
12
Tools curling team
0
|
#4629
EMP On Ice
6
Cassco Curlsers
3
|
|
Torsdag 29. oktober | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4639
Haugesund Sliders
1
Aibel Curlers
5
|
|||
Tirsdag 3. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4634
Tools curling team
6
EMP On Ice
0
|
#4633
Team Saga
3
Haukeredet
6
|
#4632
Team Østensjø
5
Dead Man`s Curl
8
|
|
Tirsdag 10. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
18.00 |
#4794
Haukeredet
5
Team West
2
|
|||
20.00 |
#4795
Team Saga
6
Team Tømmer
2
|
#4796
Dead Man`s Curl
3
Haugesund Sliders
10
|
#4797
Tools curling team
5
Aibel Curlers
6
|
|
Onsdag 11. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4849
Team Østensjø
6
Isipisi
3
|
|||
Tirsdag 17. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4798
Haukeredet
12
Aibel Curlers
2
|
#4799
Haugesund Sliders
7
Team Saga
6
|
||
Onsdag 18. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4850
EMP On Ice
6
Cassco Curlsers
5
|
|||
Torsdag 19. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4851
Team Østensjø
3
EMP On Ice
8
|
|||
Tirsdag 24. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
19.00 |
#4800
Haukeredet
3
Haugesund Sliders
5
|
#4801
Team Saga
3
Aibel Curlers
5
|
Tirsdag 22. september
20.00
- A 6–2 Haukeredet–Team Østensjø
- B 0–6 EMP On Ice–Team Saga
- C 5–8 Cassco Curlsers–Tools curling team
Torsdag 24. september
20.00
- A 7–5 Aibel Curlers–Team West
- C 2–7 Isipisi–Haugesund Sliders
Tirsdag 29. september
20.00
- A 7–2 Team Saga–Cassco Curlsers
- B 6–0 Team Østensjø–EMP On Ice
- C 3–6 Dead Man`s Curl–Haukeredet
Onsdag 30. september
19.00
- C 9–3 Team Tømmer–Team West
20.00
- A 0–6 Curl Jam–Isipisi
Tirsdag 6. oktober
20.00
- A 2–5 EMP On Ice–Dead Man`s Curl
- C 5–2 Tools curling team–Team Saga
- D 6–0 Team Tømmer–Curl Jam
Onsdag 7. oktober
18.00
- B 4–8 Isipisi–Team West
Torsdag 8. oktober
20.00
Tirsdag 13. oktober
20.00
- A 0–6 Team Østensjø–Tools curling team
- B 6–3 Dead Man`s Curl–Cassco Curlsers
- C 8–4 Haukeredet–EMP On Ice
Torsdag 15. oktober
20.00
- A 4–3 Team Tømmer–Isipisi
- B 0–8 Team West–Haugesund Sliders
- C 0–6 Curl Jam–Aibel Curlers
- D 5–6 Cassco Curlsers–Team Østensjø
Tirsdag 20. oktober
18.00
20.00
- A 1–7 Cassco Curlsers–Haukeredet
- B 3–5 Tools curling team–Dead Man`s Curl
- C 6–3 Team Saga–Team Østensjø
- D 4–7 Aibel Curlers–Team Tømmer
Onsdag 21. oktober
19.30
- B 14–2 Aibel Curlers–Isipisi
Torsdag 22. oktober
20.00
- C 0–6 Curl Jam–Team West
Tirsdag 27. oktober
20.00
- A 2–11 Dead Man`s Curl–Team Saga
- B 12–0 Haukeredet–Tools curling team
- C 6–3 EMP On Ice–Cassco Curlsers
Torsdag 29. oktober
20.00
Tirsdag 3. november
20.00
- A 6–0 Tools curling team–EMP On Ice
- B 3–6 Team Saga–Haukeredet
- C 5–8 Team Østensjø–Dead Man`s Curl
Tirsdag 10. november
18.00
-
(Kvartfinale)A 5–2 Haukeredet–Team West
20.00
-
(Kvartfinale)B 6–2 Team Saga–Team Tømmer
- C 3–10 Dead Man`s Curl–Haugesund Sliders
-
(Kvartfinale)D 5–6 Tools curling team–Aibel Curlers
Onsdag 11. november
20.00
-
(B-sluttspill)C 6–3 Team Østensjø–Isipisi
Tirsdag 17. november
20.00
-
(Semifinale)B 12–2 Haukeredet–Aibel Curlers
-
(Semifinale)C 7–6 Haugesund Sliders–Team Saga
Onsdag 18. november
20.00
-
(B-sluttspill)D 6–5 EMP On Ice–Cassco Curlsers
Torsdag 19. november
20.00
-
(B-sluttspill)C 3–8 Team Østensjø–EMP On Ice
Tirsdag 24. november
19.00
-
(Finale)B 3–5 Haukeredet–Haugesund Sliders
-
(Bronsefinale)C 3–5 Team Saga–Aibel Curlers