Fredag 19. oktober

09.00, A: 6 – 2 A1 Norway 1 Toyota Bilia/Ramsfjell A2 Norway 5 StangeEnergi/Lag Linneberg
09.00, B: 3 – 8 a5 Sweden 2 Norrlander a6 Italy Dami
09.00, C: 9 – 4 B1 Norway 3 Brænden B2 Holland 1 Bolkenbaas
09.00, D: 4 – 3 a3 Scotland 2 Bryce a4 Switzerland 2 Müller
09.00, E: 5 – 4 C1 Scotland 1 Kinnaer C2 Switzerland 2 Traub
09.00, F: 7 – 1 a1 Norway 1 Ramsfjell a2 Norway 3 Lag Østgård
11.15, A: 4 – 8 C3 Norway 2 Buraas C4 Norway 4 Wolan
11.15, B: 8 – 9 b5 Scotland 1 Farmer b6 Germany Höhne
11.15, C: 3 – 6 A3 Germany 2 Kapp A4 Switzerland 3 Iseli
11.15, D: 2 – 6 b3 Sweden 1 Moberg b4 Sweden 3 Lag Fransson
11.15, E: 3 – 7 B3 Switzerland 1 Klossner B4 Switzerland 4 Stocker
11.15, F: 8 – 7 b1 Norway 2 Mesloe b2 Switzerland 1 Schwaller
13.30, A: 9 – 5 a2 Norway 3 Lag Østgård a5 Sweden 2 Norrlander
13.30, B: 2 – 5 B2 Holland 1 Bolkenbaas B5 Sweden 2 Lag Norin
13.30, C: 0 – 8 a1 Norway 1 Ramsfjell a3 Scotland 2 Bryce
13.30, D: 6 – 4 C2 Switzerland 2 Traub C5 Germany 1 Totzek
13.30, E: 2 – 5 a4 Switzerland 2 Müller a6 Italy Dami
13.30, F: 3 – 6 A2 Norway 5 StangeEnergi/Lag Linneberg A5 Sweden 1 Magnusson
15.45, A: 3 – 6 b2 Switzerland 1 Schwaller b5 Scotland 1 Farmer
15.45, B: 7 – 2 A1 Norway 1 Toyota Bilia/Ramsfjell A3 Germany 2 Kapp
15.45, C: 3 – 7 b1 Norway 2 Mesloe b3 Sweden 1 Moberg
15.45, D: 5 – 3 B1 Norway 3 Brænden B3 Switzerland 1 Klossner
15.45, E: 6 – 3 b4 Sweden 3 Lag Fransson b6 Germany Höhne
15.45, F: 9 – 0 C1 Scotland 1 Kinnaer C3 Norway 2 Buraas
18.00, A: 8 – 6 B4 Switzerland 4 Stocker B1 Norway 3 Brænden
18.00, B: 4 – 6 a1 Norway 1 Ramsfjell a4 Switzerland 2 Müller
18.00, C: 1 – 10 C4 Norway 4 Wolan C1 Scotland 1 Kinnaer
18.00, D: 7 – 8 a2 Norway 3 Lag Østgård a6 Italy Dami
18.00, E: 6 – 4 A4 Switzerland 3 Iseli A1 Norway 1 Toyota Bilia/Ramsfjell
18.00, F: 8 – 3 a3 Scotland 2 Bryce a5 Sweden 2 Norrlander
20.15, A: 0 – 4 B3 Switzerland 1 Klossner B5 Sweden 2 Lag Norin
20.15, B: 6 – 5 b1 Norway 2 Mesloe b4 Sweden 3 Lag Fransson
20.15, C: 0 – 12 C3 Norway 2 Buraas C5 Germany 1 Totzek
20.15, D: 3 – 9 b2 Switzerland 1 Schwaller b6 Germany Höhne
20.15, E: 2 – 8 A3 Germany 2 Kapp A5 Sweden 1 Magnusson
20.15, F: 8 – 9 b3 Sweden 1 Moberg b5 Scotland 1 Farmer

Lørdag 20. oktober

09.00, A: 2 – 11 a6 Italy Dami a3 Scotland 2 Bryce
09.00, B: 5 – 6 C4 Norway 4 Wolan C2 Switzerland 2 Traub
09.00, C: 4 – 9 a2 Norway 3 Lag Østgård a4 Switzerland 2 Müller
09.00, D: 6 – 5 A4 Switzerland 3 Iseli A2 Norway 5 StangeEnergi/Lag Linneberg
09.00, E: 4 – 6 a5 Sweden 2 Norrlander a1 Norway 1 Ramsfjell
09.00, F: 9 – 2 B4 Switzerland 4 Stocker B2 Holland 1 Bolkenbaas
11.15, A: 10 – 8 b6 Germany Höhne b3 Sweden 1 Moberg
11.15, B: 3 – 6 C5 Germany 1 Totzek C1 Scotland 1 Kinnaer
11.15, C: 4 – 5 b2 Switzerland 1 Schwaller b4 Sweden 3 Lag Fransson
11.15, D: 4 – 5 A5 Sweden 1 Magnusson A1 Norway 1 Toyota Bilia/Ramsfjell
11.15, E: 2 – 5 b5 Scotland 1 Farmer b1 Norway 2 Mesloe
11.15, F: 4 – 5 B5 Sweden 2 Lag Norin B1 Norway 3 Brænden
13.30, A: 7 – 3 A5 Sweden 1 Magnusson A4 Switzerland 3 Iseli
13.30, B: 7 – 3 a3 Scotland 2 Bryce a2 Norway 3 Lag Østgård
13.30, C: 7 – 6 B5 Sweden 2 Lag Norin B4 Switzerland 4 Stocker
13.30, D: 4 – 3 a4 Switzerland 2 Müller a5 Sweden 2 Norrlander
13.30, E: 9 – 3 C5 Germany 1 Totzek C4 Norway 4 Wolan
13.30, F: 2 – 7 a6 Italy Dami a1 Norway 1 Ramsfjell
15.45, A: 3 – 7 A2 Norway 5 StangeEnergi/Lag Linneberg A3 Germany 2 Kapp
15.45, B: 7 – 3 b3 Sweden 1 Moberg b2 Switzerland 1 Schwaller
15.45, C: 2 – 7 B2 Holland 1 Bolkenbaas B3 Switzerland 1 Klossner
15.45, D: 2 – 10 b4 Sweden 3 Lag Fransson b5 Scotland 1 Farmer
15.45, E: 7 – 6 C2 Switzerland 2 Traub C3 Norway 2 Buraas
15.45, F: 5 – 3 b6 Germany Höhne b1 Norway 2 Mesloe
Tiebreak 1 Girls
18.00, A: 1 – 9 a4 Switzerland 2 Müller a1 Norway 1 Ramsfjell
Qualification Boys
18.00, B: 4 – 6 B5 Sweden 2 Lag Norin A5 Sweden 1 Magnusson

Søndag 21. oktober