Kamper
- Gruppe A (kkevitt)
- Gruppe B(ourbon)
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#2985 / A (kkevitt) | 30. nov 17.30 | 1 | Drøy Kost | BygdøyValen | 7 – 3 |
#2986 / B(ourbon) | 30. nov 17.30 | 2 | Selection de national Costa Rica | Tøyengjengen | 5 – 3 |
#2987 / A (kkevitt) | 30. nov 19.30 | 1 | Lag Wibe | Det glatte lag | 7 – 3 |
#2988 / B(ourbon) | 30. nov 19.30 | 2 | Jevnaker | Sopelimerne | 9 – 2 |
#2989 / A (kkevitt) | 1. des 11.00 | 1 | Drøy Kost | Det glatte lag | 7 – 2 |
#2990 / B(ourbon) | 1. des 11.00 | 2 | Selection de national Costa Rica | Sopelimerne | 5 – 2 |
#2992 / A (kkevitt) | 1. des 13.00 | 1 | Lag Wibe | BygdøyValen | 6 – 6 |
#2991 / B(ourbon) | 1. des 13.00 | 2 | Jevnaker | Tøyengjengen | 10 – 3 |
#2993 / A (kkevitt) | 1. des 15.15 | 1 | Lag Wibe | Drøy Kost | 5 – 2 |
#2994 / B(ourbon) | 1. des 15.15 | 2 | Selection de national Costa Rica | Jevnaker | 3 – 7 |
#2996 / A (kkevitt) | 1. des 17.15 | 1 | Det glatte lag | BygdøyValen | 9 – 1 |
#2995 / B(ourbon) | 1. des 17.15 | 2 | Sopelimerne | Tøyengjengen | 3 – 4 |
Q1 | 2. des 11.00 | 1 | Drøy Kost | Tøyengjengen | 7 – 2 |
Q2 | 2. des 11.00 | 2 | Selection de national Costa Rica | Det glatte lag | 7 – 8 |
S1 | 2. des 13.00 | 1 | Lag Wibe | Det glatte lag | 7 – 0 |
S2 | 2. des 13.00 | 2 | Jevnaker | Drøy Kost | 7 – 2 |
Finale | 2. des 15.00 | 1 | Lag Wibe | Jevnaker | 5 – 6 |
Bronse | 2. des 15.00 | 2 | Det glatte lag | Drøy Kost | 0 – 0 |
Fredag 30. november | ||
Tid | Bane 1 | Bane 2 |
---|---|---|
17.30 |
#2985
Drøy Kost
7
BygdøyValen
3
|
#2986
Selection de national Costa Rica
5
Tøyengjengen
3
|
19.30 |
#2987
Lag Wibe
7
Det glatte lag
3
|
#2988
Jevnaker
9
Sopelimerne
2
|
Lørdag 1. desember | ||
Tid | Bane 1 | Bane 2 |
11.00 |
#2989
Drøy Kost
7
Det glatte lag
2
|
#2990
Selection de national Costa Rica
5
Sopelimerne
2
|
13.00 |
#2992
Lag Wibe
6
BygdøyValen
6
|
#2991
Jevnaker
10
Tøyengjengen
3
|
15.15 |
#2993
Lag Wibe
5
Drøy Kost
2
|
#2994
Selection de national Costa Rica
3
Jevnaker
7
|
17.15 |
#2996
Det glatte lag
9
BygdøyValen
1
|
#2995
Sopelimerne
3
Tøyengjengen
4
|
Søndag 2. desember | ||
Tid | Bane 1 | Bane 2 |
11.00 |
Q1
Drøy Kost
7
Tøyengjengen
2
|
Q2
Selection de national Costa Rica
7
Det glatte lag
8
|
13.00 |
S1
Lag Wibe
7
Det glatte lag
0
|
S2
Jevnaker
7
Drøy Kost
2
|
15.00 |
Finale
Lag Wibe
5
Jevnaker
6
|
Bronse
Det glatte lag
0
Drøy Kost
0
|
Fredag 30. november
17.30
19.30
- 1 7–3 Lag Wibe–Det glatte lag
- 2 9–2 Jevnaker–Sopelimerne
Lørdag 1. desember
11.00
13.00
- 1 6–6 Lag Wibe–BygdøyValen
- 2 10–3 Jevnaker–Tøyengjengen
15.15
17.15
- 1 9–1 Det glatte lag–BygdøyValen
- 2 3–4 Sopelimerne –Tøyengjengen
Søndag 2. desember
11.00
-
Q11 7–2 Drøy Kost–Tøyengjengen
-
Q22 7–8 Selection de national Costa Rica–Det glatte lag
13.00
-
S11 7–0 Lag Wibe–Det glatte lag
-
S22 7–2 Jevnaker–Drøy Kost
15.00
-
Finale1 5–6 Lag Wibe–Jevnaker
-
Bronse2 0–0 Det glatte lag–Drøy Kost