Kamper
- Gruppe Kids
- Gruppe Yngre Jr A
- Gruppe Yngre Junior Gruppe B
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#1589 / Kids | 27. jan 17.00 | A | K2 Hedmarken Kids 2 | K3 Hedmarken kids 3 | 0 – 0 |
#1590 / Kids | 27. jan 18.00 | A | K3 Hedmarken kids 3 | K1 Hedmarken Kids 1 | 0 – 0 |
#1591 / Kids | 27. jan 19.00 | A | K1 Hedmarken Kids 1 | K2 Hedmarken Kids 2 | 0 – 0 |
#1592 / Kids | 28. jan 09.00 | A | Lillehammer Kids | K4 Oppdal Everk/Kids 1 | 0 – 0 |
#1593 / Yngre Jr A | 28. jan 09.00 | B | A2 Oppdal Everk Girls | A3 Tiny Paws | 3 – 8 |
#1594 / Yngre Jr A | 28. jan 09.00 | C | A1 Oppdal Everk Bjørnstad | A4 Hedmarken 1 | 7 – 0 |
#1595 / Yngre Junior Gruppe B | 28. jan 09.00 | D | B2 Team Buraas | B3 Hedmarken 2 | 10 – 4 |
#1596 / Kids | 28. jan 10.00 | A | K5 Oppdal Everk/Kids 2 | K3 Hedmarken kids 3 | 0 – 0 |
#1598 / Kids | 28. jan 11.00 | A | K1 Hedmarken Kids 1 | K4 Oppdal Everk/Kids 1 | 0 – 0 |
#1597 / Kids | 28. jan 11.00 | B | Lillehammer Kids | K2 Hedmarken Kids 2 | 0 – 0 |
#1599 / Yngre Junior Gruppe B | 28. jan 11.00 | C | B1 Oppdal Everk/Foss | B2 Team Buraas | 0 – 10 |
#1600 / Yngre Jr A | 28. jan 11.00 | D | A4 Hedmarken 1 | A3 Tiny Paws | 3 – 5 |
#1601 / Kids | 28. jan 12.00 | A | Lillehammer Kids | K5 Oppdal Everk/Kids 2 | 0 – 0 |
#1602 / Kids | 28. jan 12.00 | B | K3 Hedmarken kids 3 | K4 Oppdal Everk/Kids 1 | 0 – 0 |
#1603 / Kids | 28. jan 14.00 | A | K3 Hedmarken kids 3 | Lillehammer Kids | 0 – 0 |
#1604 / Kids | 28. jan 14.00 | B | K4 Oppdal Everk/Kids 1 | K2 Hedmarken Kids 2 | 0 – 0 |
#1605 / Kids | 28. jan 14.00 | C | K5 Oppdal Everk/Kids 2 | K1 Hedmarken Kids 1 | 0 – 0 |
#1606 / Kids | 28. jan 15.00 | A | K2 Hedmarken Kids 2 | K5 Oppdal Everk/Kids 2 | 0 – 0 |
#1607 / Yngre Jr A | 28. jan 15.00 | B | A2 Oppdal Everk Girls | A4 Hedmarken 1 | 8 – 2 |
#1608 / Yngre Jr A | 28. jan 15.00 | C | A3 Tiny Paws | A1 Oppdal Everk Bjørnstad | 2 – 3 |
#1609 / Yngre Junior Gruppe B | 28. jan 15.00 | D | B3 Hedmarken 2 | B1 Oppdal Everk/Foss | 0 – 11 |
#1610 / Kids | 28. jan 16.00 | A | K1 Hedmarken Kids 1 | Lillehammer Kids | 0 – 0 |
#1615 / Yngre Jr A | 28. jan 17.00 | D | A1 Oppdal Everk Bjørnstad | A2 Oppdal Everk Girls | 10 – 1 |
Semi 1 | 29. jan 09.00 | B | A1 Oppdal Everk Bjørnstad | B1 Oppdal Everk/Foss | 4 – 3 |
Semi 2 | 29. jan 09.00 | C | A3 Tiny Paws | B2 Team Buraas | 7 – 3 |
Plasseringskamp 5-6 plass | 29. jan 09.00 | D | A2 Oppdal Everk Girls | A4 Hedmarken 1 | 4 – 5 |
Kids / Kids | 29. jan 10.00 | A | K4 Oppdal Everk/Kids 1 | K5 Oppdal Everk/Kids 2 | 0 – 0 |
Bronsefinale | 29. jan 11.00 | B | B1 Oppdal Everk/Foss | B2 Team Buraas | 6 – 3 |
Finale | 29. jan 11.00 | C | A1 Oppdal Everk Bjørnstad | A3 Tiny Paws | 3 – 4 |
Fredag 27. januar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
17.00 |
#1589
K2 Hedmarken Kids 2
0
K3 Hedmarken kids 3
0
|
|||
18.00 |
#1590
K3 Hedmarken kids 3
0
K1 Hedmarken Kids 1
0
|
|||
19.00 |
#1591
K1 Hedmarken Kids 1
0
K2 Hedmarken Kids 2
0
|
|||
Lørdag 28. januar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
#1592
Lillehammer Kids
0
K4 Oppdal Everk/Kids 1
0
|
#1593
A2 Oppdal Everk Girls
3
A3 Tiny Paws
8
|
#1594
A1 Oppdal Everk Bjørnstad
7
A4 Hedmarken 1
0
|
#1595
B2 Team Buraas
10
B3 Hedmarken 2
4
|
10.00 |
#1596
K5 Oppdal Everk/Kids 2
0
K3 Hedmarken kids 3
0
|
|||
11.00 |
#1598
K1 Hedmarken Kids 1
0
K4 Oppdal Everk/Kids 1
0
|
#1597
Lillehammer Kids
0
K2 Hedmarken Kids 2
0
|
#1599
B1 Oppdal Everk/Foss
0
B2 Team Buraas
10
|
#1600
A4 Hedmarken 1
3
A3 Tiny Paws
5
|
12.00 |
#1601
Lillehammer Kids
0
K5 Oppdal Everk/Kids 2
0
|
#1602
K3 Hedmarken kids 3
0
K4 Oppdal Everk/Kids 1
0
|
||
14.00 |
#1603
K3 Hedmarken kids 3
0
Lillehammer Kids
0
|
#1604
K4 Oppdal Everk/Kids 1
0
K2 Hedmarken Kids 2
0
|
#1605
K5 Oppdal Everk/Kids 2
0
K1 Hedmarken Kids 1
0
|
|
15.00 |
#1606
K2 Hedmarken Kids 2
0
K5 Oppdal Everk/Kids 2
0
|
#1607
A2 Oppdal Everk Girls
8
A4 Hedmarken 1
2
|
#1608
A3 Tiny Paws
2
A1 Oppdal Everk Bjørnstad
3
|
#1609
B3 Hedmarken 2
0
B1 Oppdal Everk/Foss
11
|
16.00 |
#1610
K1 Hedmarken Kids 1
0
Lillehammer Kids
0
|
|||
17.00 |
#1615
A1 Oppdal Everk Bjørnstad
10
A2 Oppdal Everk Girls
1
|
|||
Søndag 29. januar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
Semi 1
A1 Oppdal Everk Bjørnstad
4
B1 Oppdal Everk/Foss
3
|
Semi 2
A3 Tiny Paws
7
B2 Team Buraas
3
|
Plasseringskamp 5-6 plass
A2 Oppdal Everk Girls
4
A4 Hedmarken 1
5
|
|
10.00 |
Kids
K4 Oppdal Everk/Kids 1
K5 Oppdal Everk/Kids 2
|
|||
11.00 |
Bronsefinale
B1 Oppdal Everk/Foss
6
B2 Team Buraas
3
|
Finale
A1 Oppdal Everk Bjørnstad
3
A3 Tiny Paws
4
|
Fredag 27. januar
17.00
18.00
19.00
Lørdag 28. januar
09.00
- A 0–0 Lillehammer Kids–K4 Oppdal Everk/Kids 1
- B 3–8 A2 Oppdal Everk Girls–A3 Tiny Paws
- C 7–0 A1 Oppdal Everk Bjørnstad–A4 Hedmarken 1
- D 10–4 B2 Team Buraas–B3 Hedmarken 2
10.00
11.00
- A 0–0 K1 Hedmarken Kids 1–K4 Oppdal Everk/Kids 1
- B 0–0 Lillehammer Kids–K2 Hedmarken Kids 2
- C 0–10 B1 Oppdal Everk/Foss–B2 Team Buraas
- D 3–5 A4 Hedmarken 1–A3 Tiny Paws
12.00
14.00
- A 0–0 K3 Hedmarken kids 3–Lillehammer Kids
- B 0–0 K4 Oppdal Everk/Kids 1–K2 Hedmarken Kids 2
- C 0–0 K5 Oppdal Everk/Kids 2–K1 Hedmarken Kids 1
15.00
- A 0–0 K2 Hedmarken Kids 2–K5 Oppdal Everk/Kids 2
- B 8–2 A2 Oppdal Everk Girls–A4 Hedmarken 1
- C 2–3 A3 Tiny Paws–A1 Oppdal Everk Bjørnstad
- D 0–11 B3 Hedmarken 2–B1 Oppdal Everk/Foss
16.00
17.00
Søndag 29. januar
09.00
-
Semi 1B 4–3 A1 Oppdal Everk Bjørnstad–B1 Oppdal Everk/Foss
-
Semi 2C 7–3 A3 Tiny Paws–B2 Team Buraas
-
Plasseringskamp 5-6 plassD 4–5 A2 Oppdal Everk Girls–A4 Hedmarken 1
10.00
11.00
-
BronsefinaleB 6–3 B1 Oppdal Everk/Foss–B2 Team Buraas
-
FinaleC 3–4 A1 Oppdal Everk Bjørnstad–A3 Tiny Paws