Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
- Klasse Kids
- Klasse Yngre junior
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#4204 | 31. jan 19.30 | A - Choice Hotels | Halden kids | Hedmarken kids | 0 – 0 |
#4202 / B | 31. jan 19.30 | B - Nortransport | Slidekick 2 | Moskusene 1 | 6 – 4 |
#4203 / A | 31. jan 19.30 | C - Komatsu | Slidekick 1 | Moskusene 2 | 9 – 5 |
#4208 / B | 31. jan 19.30 | D - Stange Energi | Burøisund | Green Team | 0 – 6 |
#4201 / A | 31. jan 19.45 | A - Choice Hotels | Stonebreakers | Halden | 11 – 1 |
#4205 | 1. feb 09.00 | A - Choice Hotels | Lillehammer 2 | Hedmarken kids | 0 – 0 |
#4206 | 1. feb 09.00 | B - Nortransport | Lillehammer 1 | Lillehammer 3 | 0 – 0 |
#4207 / B | 1. feb 09.00 | C - Komatsu | Green Team | Slidekick 2 | 3 – 4 |
#4216 / B | 1. feb 09.00 | D - Stange Energi | Moskusene 1 | Burøisund | 2 – 6 |
#4210 | 1. feb 10.00 | A - Choice Hotels | Jar 2 | Lillehammer 4 | 0 – 0 |
#4211 | 1. feb 10.00 | B - Nortransport | Jar 1 | Halden kids | 0 – 0 |
#4213 | 1. feb 11.15 | A - Choice Hotels | Lillehammer 1 | Jar 1 | 0 – 0 |
#4212 | 1. feb 11.15 | B - Nortransport | Jar 2 | Lillehammer 2 | 0 – 0 |
#4215 / A | 1. feb 11.15 | C - Komatsu | Stonebreakers | Slidekick 1 | 5 – 3 |
#4214 / A | 1. feb 11.15 | D - Stange Energi | Moskusene 2 | Halden | 8 – 5 |
#4226 | 1. feb 12.15 | A - Choice Hotels | Lillehammer 3 | Jar 2 | 0 – 0 |
#4225 | 1. feb 12.15 | B - Nortransport | Halden kids | Lillehammer 4 | 0 – 0 |
#4218 / A | 1. feb 14.15 | A - Choice Hotels | Slidekick 1 | Halden | 3 – 6 |
#4220 / A | 1. feb 14.15 | B - Nortransport | Stonebreakers | Moskusene 2 | 10 – 3 |
#4217 / B | 1. feb 14.15 | C - Komatsu | Slidekick 2 | Burøisund | 6 – 5 |
#4219 / B | 1. feb 14.15 | D - Stange Energi | Moskusene 1 | Green Team | 8 – 3 |
#4221 | 1. feb 16.15 | A - Choice Hotels | Lillehammer 2 | Halden kids | 0 – 0 |
#4222 | 1. feb 16.15 | B - Nortransport | Lillehammer 4 | Lillehammer 3 | 0 – 0 |
#4224 | 1. feb 16.15 | C - Komatsu | Jar 2 | Lillehammer 1 | 0 – 0 |
#4223 | 1. feb 16.15 | D - Stange Energi | Jar 1 | Hedmarken kids | 0 – 0 |
Kvartfinale 2 | 1. feb 17.30 | A - Choice Hotels | Slidekick 2 | Halden | 2 – 7 |
Kvartfinale 3 | 1. feb 17.30 | B - Nortransport | Slidekick 1 | Burøisund | 3 – 4 |
Kvartfinale 4 | 1. feb 17.30 | C - Komatsu | Green Team | Moskusene 2 | 8 – 5 |
Kvartfinale 1 | 1. feb 17.30 | D - Stange Energi | Stonebreakers | Moskusene 1 | 11 – 3 |
#4277 | 2. feb 09.00 | B - Nortransport | Lillehammer 1 | Lillehammer 2 | 0 – 0 |
#4278 | 2. feb 09.00 | C - Komatsu | Lillehammer 4 | Hedmarken kids | 0 – 0 |
#4279 | 2. feb 09.00 | D - Stange Energi | Lillehammer 3 | Halden kids | 0 – 0 |
#4280 | 2. feb 10.00 | B - Nortransport | Halden kids | Lillehammer 1 | 0 – 0 |
#4282 | 2. feb 10.00 | C - Komatsu | Lillehammer 2 | Lillehammer 4 | 0 – 0 |
#4283 | 2. feb 10.00 | D - Stange Energi | Hedmarken kids | Lillehammer 3 | 0 – 0 |
Semifinale 2 | 2. feb 11.15 | A - Choice Hotels | Stonebreakers | Green Team | 10 – 2 |
5. - 6. plass | 2. feb 11.15 | B - Nortransport | Slidekick 2 | Slidekick 1 | 2 – 6 |
7. - 8. plass | 2. feb 11.15 | C - Komatsu | Moskusene 2 | Moskusene 1 | 4 – 5 |
Semifinale 1 | 2. feb 11.15 | D - Stange Energi | Halden | Burøisund | 4 – 9 |
Bronsefinale | 2. feb 14.00 | B - Nortransport | Halden | Green Team | 9 – 2 |
Finale | 2. feb 14.00 | C - Komatsu | Burøisund | Stonebreakers | 6 – 3 |
Fredag 31. januar | ||||
Tid | Bane A - Choice Hotels | Bane B - Nortransport | Bane C - Komatsu | Bane D - Stange Energi |
---|---|---|---|---|
19.30 |
#4204
Halden kids
Hedmarken kids
|
#4202
Slidekick 2
6
Moskusene 1
4
|
#4203
Slidekick 1
9
Moskusene 2
5
|
#4208
Burøisund
0
Green Team
6
|
19.45 |
#4201
Stonebreakers
11
Halden
1
|
|||
Lørdag 1. februar | ||||
Tid | Bane A - Choice Hotels | Bane B - Nortransport | Bane C - Komatsu | Bane D - Stange Energi |
09.00 |
#4205
Lillehammer 2
Hedmarken kids
|
#4206
Lillehammer 1
Lillehammer 3
|
#4207
Green Team
3
Slidekick 2
4
|
#4216
Moskusene 1
2
Burøisund
6
|
10.00 |
#4210
Jar 2
Lillehammer 4
|
#4211
Jar 1
Halden kids
|
||
11.15 |
#4213
Lillehammer 1
Jar 1
|
#4212
Jar 2
Lillehammer 2
|
#4215
Stonebreakers
5
Slidekick 1
3
|
#4214
Moskusene 2
8
Halden
5
|
12.15 |
#4226
Lillehammer 3
Jar 2
|
#4225
Halden kids
Lillehammer 4
|
||
14.15 |
#4218
Slidekick 1
3
Halden
6
|
#4220
Stonebreakers
10
Moskusene 2
3
|
#4217
Slidekick 2
6
Burøisund
5
|
#4219
Moskusene 1
8
Green Team
3
|
16.15 |
#4221
Lillehammer 2
Halden kids
|
#4222
Lillehammer 4
Lillehammer 3
|
#4224
Jar 2
Lillehammer 1
|
#4223
Jar 1
Hedmarken kids
|
17.30 |
Kvartfinale 2
Slidekick 2
2
Halden
7
|
Kvartfinale 3
Slidekick 1
3
Burøisund
4
|
Kvartfinale 4
Green Team
8
Moskusene 2
5
|
Kvartfinale 1
Stonebreakers
11
Moskusene 1
3
|
Søndag 2. februar | ||||
Tid | Bane A - Choice Hotels | Bane B - Nortransport | Bane C - Komatsu | Bane D - Stange Energi |
09.00 |
#4277
Lillehammer 1
Lillehammer 2
|
#4278
Lillehammer 4
Hedmarken kids
|
#4279
Lillehammer 3
Halden kids
|
|
10.00 |
#4280
Halden kids
Lillehammer 1
|
#4282
Lillehammer 2
Lillehammer 4
|
#4283
Hedmarken kids
Lillehammer 3
|
|
11.15 |
Semifinale 2
Stonebreakers
10
Green Team
2
|
5. - 6. plass
Slidekick 2
2
Slidekick 1
6
|
7. - 8. plass
Moskusene 2
4
Moskusene 1
5
|
Semifinale 1
Halden
4
Burøisund
9
|
14.00 |
Bronsefinale
Halden
9
Green Team
2
|
Finale
Burøisund
6
Stonebreakers
3
|
Fredag 31. januar
19.30
- A - Choice Hotels 0–0 Halden kids–Hedmarken kids
- B - Nortransport 6–4 Slidekick 2–Moskusene 1
- C - Komatsu 9–5 Slidekick 1–Moskusene 2
- D - Stange Energi 0–6 Burøisund–Green Team
19.45
- A - Choice Hotels 11–1 Stonebreakers –Halden
Lørdag 1. februar
09.00
- A - Choice Hotels 0–0 Lillehammer 2–Hedmarken kids
- B - Nortransport 0–0 Lillehammer 1–Lillehammer 3
- C - Komatsu 3–4 Green Team–Slidekick 2
- D - Stange Energi 2–6 Moskusene 1–Burøisund
10.00
- A - Choice Hotels 0–0 Jar 2–Lillehammer 4
- B - Nortransport 0–0 Jar 1–Halden kids
11.15
- A - Choice Hotels 0–0 Lillehammer 1–Jar 1
- B - Nortransport 0–0 Jar 2–Lillehammer 2
- C - Komatsu 5–3 Stonebreakers –Slidekick 1
- D - Stange Energi 8–5 Moskusene 2–Halden
12.15
- A - Choice Hotels 0–0 Lillehammer 3–Jar 2
- B - Nortransport 0–0 Halden kids–Lillehammer 4
14.15
- A - Choice Hotels 3–6 Slidekick 1–Halden
- B - Nortransport 10–3 Stonebreakers –Moskusene 2
- C - Komatsu 6–5 Slidekick 2–Burøisund
- D - Stange Energi 8–3 Moskusene 1–Green Team
16.15
- A - Choice Hotels 0–0 Lillehammer 2–Halden kids
- B - Nortransport 0–0 Lillehammer 4–Lillehammer 3
- C - Komatsu 0–0 Jar 2–Lillehammer 1
- D - Stange Energi 0–0 Jar 1–Hedmarken kids
17.30
-
Kvartfinale 2A - Choice Hotels 2–7 Slidekick 2–Halden
-
Kvartfinale 3B - Nortransport 3–4 Slidekick 1–Burøisund
-
Kvartfinale 4C - Komatsu 8–5 Green Team–Moskusene 2
-
Kvartfinale 1D - Stange Energi 11–3 Stonebreakers –Moskusene 1
Søndag 2. februar
09.00
- B - Nortransport 0–0 Lillehammer 1–Lillehammer 2
- C - Komatsu 0–0 Lillehammer 4–Hedmarken kids
- D - Stange Energi 0–0 Lillehammer 3–Halden kids
10.00
- B - Nortransport 0–0 Halden kids–Lillehammer 1
- C - Komatsu 0–0 Lillehammer 2–Lillehammer 4
- D - Stange Energi 0–0 Hedmarken kids–Lillehammer 3
11.15
-
Semifinale 2A - Choice Hotels 10–2 Stonebreakers –Green Team
-
5. - 6. plassB - Nortransport 2–6 Slidekick 2–Slidekick 1
-
7. - 8. plassC - Komatsu 4–5 Moskusene 2–Moskusene 1
-
Semifinale 1D - Stange Energi 4–9 Halden–Burøisund
14.00
-
BronsefinaleB - Nortransport 9–2 Halden–Green Team
-
FinaleC - Komatsu 6–3 Burøisund–Stonebreakers