Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
Fredag 20. januar | ||||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D | Bane E | Bane F |
---|---|---|---|---|---|---|
18.00 |
A1-1
Klam Hanske - Jar
3
Belsetlærerne
4
|
A1-2
Jar Senior A
2
Drøy Kost - Bygdøy
12
|
A1-3
Jevnaker Mix
6
Avdeling Holth - Stabekk
3
|
B1-1
På Tynn Is - Stabekk
3
Jevnaker
10
|
B1-2
Skaret - Snarøen
21
Silver Fox - Stabekk
0
|
B1-3
Marinemeglerne - Stabekk
4
Jar Senior B
5
|
20.30 |
B1-4
Grønstøl - Haugesund
2
Lag Espen de Lange - Jar
13
|
B1-5
Peder Hellberg - Stabekk
10
Jølstad - Lilleborg
4
|
A1-5
Wetzikon Senioren
3
Kverne - Risenga
5
|
A1-4
Wild Curls - Haugesund
7
Team Knappen - Lillehammer
6
|
A1-6
Stabekk Blanda Lag
13
LIK - Lilleborg
1
|
|
Lørdag 21. januar | ||||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D | Bane E | Bane F |
10.00 |
A2-1
Stabekk Blanda Lag
5
Drøy Kost - Bygdøy
3
|
A2-4
Team Knappen - Lillehammer
6
Klam Hanske - Jar
3
|
A2-2
Jevnaker Mix
2
Kverne - Risenga
4
|
A2-5
Wetzikon Senioren
14
Avdeling Holth - Stabekk
2
|
A2-3
Belsetlærerne
3
Wild Curls - Haugesund
13
|
A2-6
Jar Senior A
3
LIK - Lilleborg
9
|
12.30 |
B2-1
Skaret - Snarøen
4
Lag Espen de Lange - Jar
6
|
B2-4
Jølstad - Lilleborg
7
Jar Senior B
4
|
B2-2
Jevnaker
3
Peder Hellberg - Stabekk
4
|
B2-5
På Tynn Is - Stabekk
11
Silver Fox - Stabekk
3
|
B2-3
Marinemeglerne - Stabekk
9
Grønstøl - Haugesund
4
|
|
15.00 |
A3-6
Avdeling Holth - Stabekk
5
Jar Senior A
5
|
A3-3
Drøy Kost - Bygdøy
6
Team Knappen - Lillehammer
4
|
A3-5
LIK - Lilleborg
1
Klam Hanske - Jar
10
|
A3-1
Stabekk Blanda Lag
2
Kverne - Risenga
11
|
A3-4
Jevnaker Mix
5
Belsetlærerne
3
|
A3-2
Wild Curls - Haugesund
1
Wetzikon Senioren
16
|
17.30 |
B3-4
På Tynn Is - Stabekk
2
Jølstad - Lilleborg
5
|
B3-3
Jar Senior B
2
Jevnaker
14
|
B3-5
Grønstøl - Haugesund
6
Silver Fox - Stabekk
7
|
B3-1
Peder Hellberg - Stabekk
3
Lag Espen de Lange - Jar
4
|
B3-2
Skaret - Snarøen
9
Marinemeglerne - Stabekk
4
|
|
Søndag 22. januar | ||||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D | Bane E | Bane F |
09.00 |
4-1
Kverne - Risenga
5
Lag Espen de Lange - Jar
0
|
4-2
Skaret - Snarøen
4
Wetzikon Senioren
8
|
4-3
Jevnaker
7
Drøy Kost - Bygdøy
5
|
4-4
Peder Hellberg - Stabekk
4
Stabekk Blanda Lag
3
|
4-5
Jølstad - Lilleborg
1
Jevnaker Mix
9
|
4-6
Wild Curls - Haugesund
9
Klam Hanske - Jar
2
|
11.30 |
4-7
Marinemeglerne - Stabekk
2
Team Knappen - Lillehammer
6
|
4-8
Jar Senior B
4
Belsetlærerne
4
|
4-9
På Tynn Is - Stabekk
9
LIK - Lilleborg
1
|
4-10
Silver Fox - Stabekk
5
Jar Senior A
2
|
4-11
Avdeling Holth - Stabekk
8
Grønstøl - Haugesund
5
|
|
14.00 |
7 vs 8
Drøy Kost - Bygdøy
8
Skaret - Snarøen
7
|
5 vs 6
Peder Hellberg - Stabekk
2
Lag Espen de Lange - Jar
8
|
FINALE
Kverne - Risenga
2
Wetzikon Senioren
8
|
3 vs 4
Jevnaker
6
Jevnaker Mix
5
|
9 vs 10
Stabekk Blanda Lag
2
Team Knappen - Lillehammer
10
|
11 vs 12
Jølstad - Lilleborg
6
LIK - Lilleborg
7
|
Fredag 20. januar
18.00
-
A1-1A 3–4 Klam Hanske - Jar–Belsetlærerne
-
A1-2B 2–12 Jar Senior A –Drøy Kost - Bygdøy
-
A1-3C 6–3 Jevnaker Mix –Avdeling Holth - Stabekk
-
B1-1D 3–10 På Tynn Is - Stabekk–Jevnaker
-
B1-2E 21–0 Skaret - Snarøen–Silver Fox - Stabekk
-
B1-3F 4–5 Marinemeglerne - Stabekk–Jar Senior B
20.30
-
B1-4A 2–13 Grønstøl - Haugesund–Lag Espen de Lange - Jar
-
B1-5B 10–4 Peder Hellberg - Stabekk–Jølstad - Lilleborg
-
A1-5C 3–5 Wetzikon Senioren –Kverne - Risenga
-
A1-4D 7–6 Wild Curls - Haugesund–Team Knappen - Lillehammer
-
A1-6E 13–1 Stabekk Blanda Lag –LIK - Lilleborg
Lørdag 21. januar
10.00
-
A2-1A 5–3 Stabekk Blanda Lag –Drøy Kost - Bygdøy
-
A2-4B 6–3 Team Knappen - Lillehammer –Klam Hanske - Jar
-
A2-2C 2–4 Jevnaker Mix –Kverne - Risenga
-
A2-5D 14–2 Wetzikon Senioren –Avdeling Holth - Stabekk
-
A2-3E 3–13 Belsetlærerne –Wild Curls - Haugesund
-
A2-6F 3–9 Jar Senior A –LIK - Lilleborg
12.30
-
B2-1A 4–6 Skaret - Snarøen–Lag Espen de Lange - Jar
-
B2-4B 7–4 Jølstad - Lilleborg–Jar Senior B
-
B2-2C 3–4 Jevnaker–Peder Hellberg - Stabekk
-
B2-5D 11–3 På Tynn Is - Stabekk–Silver Fox - Stabekk
-
B2-3E 9–4 Marinemeglerne - Stabekk–Grønstøl - Haugesund
15.00
-
A3-6A 5–5 Avdeling Holth - Stabekk–Jar Senior A
-
A3-3B 6–4 Drøy Kost - Bygdøy–Team Knappen - Lillehammer
-
A3-5C 1–10 LIK - Lilleborg –Klam Hanske - Jar
-
A3-1D 2–11 Stabekk Blanda Lag –Kverne - Risenga
-
A3-4E 5–3 Jevnaker Mix –Belsetlærerne
-
A3-2F 1–16 Wild Curls - Haugesund–Wetzikon Senioren
17.30
-
B3-4A 2–5 På Tynn Is - Stabekk–Jølstad - Lilleborg
-
B3-3B 2–14 Jar Senior B –Jevnaker
-
B3-5C 6–7 Grønstøl - Haugesund–Silver Fox - Stabekk
-
B3-1D 3–4 Peder Hellberg - Stabekk–Lag Espen de Lange - Jar
-
B3-2E 9–4 Skaret - Snarøen–Marinemeglerne - Stabekk
Søndag 22. januar
09.00
-
4-1A 5–0 Kverne - Risenga–Lag Espen de Lange - Jar
-
4-2B 4–8 Skaret - Snarøen–Wetzikon Senioren
-
4-3C 7–5 Jevnaker–Drøy Kost - Bygdøy
-
4-4D 4–3 Peder Hellberg - Stabekk–Stabekk Blanda Lag
-
4-5E 1–9 Jølstad - Lilleborg–Jevnaker Mix
-
4-6F 9–2 Wild Curls - Haugesund–Klam Hanske - Jar
11.30
-
4-7A 2–6 Marinemeglerne - Stabekk–Team Knappen - Lillehammer
-
4-8B 4–4 Jar Senior B –Belsetlærerne
-
4-9C 9–1 På Tynn Is - Stabekk–LIK - Lilleborg
-
4-10D 5–2 Silver Fox - Stabekk–Jar Senior A
-
4-11E 8–5 Avdeling Holth - Stabekk–Grønstøl - Haugesund
14.00
-
7 vs 8A 8–7 Drøy Kost - Bygdøy–Skaret - Snarøen
-
5 vs 6B 2–8 Peder Hellberg - Stabekk–Lag Espen de Lange - Jar
-
FINALEC 2–8 Kverne - Risenga–Wetzikon Senioren
-
3 vs 4D 6–5 Jevnaker–Jevnaker Mix
-
9 vs 10E 2–10 Stabekk Blanda Lag –Team Knappen - Lillehammer
-
11 vs 12F 6–7 Jølstad - Lilleborg–LIK - Lilleborg