Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
- Gruppe Kids
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#3069 / A | 4. jan 17.00 | C | A2 Oppdal Everk Jenter 2003 | A5 Team Oppdal Everk/Slidekick | 8 – 3 |
#3070 / B | 4. jan 19.30 | A | B1 Team INAB | B2 Oppdal Everk/Eggen | 4 – 6 |
#3071 / A | 4. jan 19.30 | B | A1 Team Kvarner | A2 Oppdal Everk Jenter 2003 | 4 – 8 |
#3072 / B | 4. jan 19.30 | C | B3 Lag Burøysund | B4 Sunnyside Curlgirls | 1 – 10 |
#3073 / A | 4. jan 19.30 | D | A4 Team Eriksen | A5 Team Oppdal Everk/Slidekick | 5 – 2 |
#3074 / A | 5. jan 09.00 | A | A4 Team Eriksen | A1 Team Kvarner | 6 – 2 |
#3075 / A | 5. jan 09.00 | B | A5 Team Oppdal Everk/Slidekick | A3 Team Hedmarken | 7 – 3 |
#3076 / Kids | 5. jan 10.00 | C | K1 Trondheim | K3 Lillehammer 2 | 0 – 0 |
#3077 / Kids | 5. jan 10.00 | D | K2 Lillehammer 1 | K4 Oppdal 1 | 0 – 0 |
#3078 / B | 5. jan 11.00 | A | B1 Team INAB | B3 Lag Burøysund | 3 – 6 |
#3079 / B | 5. jan 11.00 | B | B2 Oppdal Everk/Eggen | B4 Sunnyside Curlgirls | 5 – 7 |
#3080 / A | 5. jan 11.00 | C | A1 Team Kvarner | A3 Team Hedmarken | 5 – 7 |
#3081 / Kids | 5. jan 11.00 | D | K3 Lillehammer 2 | K6 Oppdal 3 | 0 – 0 |
#3082 / Kids | 5. jan 13.00 | A | K1 Trondheim | K5 Oppdal 2 | 0 – 0 |
#3083 / Kids | 5. jan 13.00 | B | K2 Lillehammer 1 | K6 Oppdal 3 | 0 – 0 |
#3084 / Kids | 5. jan 13.00 | C | K3 Lillehammer 2 | K4 Oppdal 1 | 0 – 0 |
#3085 / A | 5. jan 13.00 | D | A2 Oppdal Everk Jenter 2003 | A4 Team Eriksen | 5 – 3 |
#3086 / A | 5. jan 15.00 | A | A3 Team Hedmarken | A4 Team Eriksen | 4 – 5 |
#3087 / B | 5. jan 15.00 | B | B2 Oppdal Everk/Eggen | B3 Lag Burøysund | 5 – 3 |
#3088 / B | 5. jan 15.00 | C | B4 Sunnyside Curlgirls | B1 Team INAB | 9 – 1 |
#3089 / Kids | 5. jan 15.00 | D | K4 Oppdal 1 | K5 Oppdal 2 | 0 – 0 |
#3090 / Kids | 5. jan 16.00 | D | K1 Trondheim | K2 Lillehammer 1 | 0 – 0 |
#3091 / A | 5. jan 17.00 | A | A5 Team Oppdal Everk/Slidekick | A1 Team Kvarner | 8 – 5 |
#3092 / A | 5. jan 17.00 | B | A2 Oppdal Everk Jenter 2003 | A3 Team Hedmarken | 7 – 6 |
#3093 / Kids | 5. jan 17.00 | C | K5 Oppdal 2 | K3 Lillehammer 2 | 0 – 0 |
#3094 / Kids | 5. jan 17.00 | D | K4 Oppdal 1 | K6 Oppdal 3 | 0 – 0 |
7. - 8.. plass | 6. jan 09.00 | A | A3 Team Hedmarken | B1 Team INAB | 7 – 2 |
Kvartfinale 1 | 6. jan 09.00 | B | A4 Team Eriksen | B3 Lag Burøysund | 4 – 2 |
Kvartfinale 2 | 6. jan 09.00 | C | A5 Team Oppdal Everk/Slidekick | B2 Oppdal Everk/Eggen | 3 – 4 |
Kids / Kids | 6. jan 09.00 | D | K5 Oppdal 2 | K6 Oppdal 3 | 0 – 0 |
Semifinale 1 | 6. jan 11.30 | A | A2 Oppdal Everk Jenter 2003 | B2 Oppdal Everk/Eggen | 3 – 5 |
Kids / Kids | 6. jan 11.30 | B | K2 Lillehammer 1 | K5 Oppdal 2 | 0 – 0 |
Kids / Kids | 6. jan 11.30 | C | K4 Oppdal 1 | K1 Trondheim | 0 – 0 |
Semifinale 2 | 6. jan 11.30 | D | B4 Sunnyside Curlgirls | A4 Team Eriksen | 5 – 7 |
Kids / Kids | 6. jan 12.30 | B | K3 Lillehammer 2 | K2 Lillehammer 1 | 0 – 0 |
Kids / Kids | 6. jan 12.30 | C | K6 Oppdal 3 | K1 Trondheim | 0 – 0 |
5.-6.. plass | 6. jan 14.00 | A | B3 Lag Burøysund | A5 Team Oppdal Everk/Slidekick | 4 – 5 |
Bronsefinale | 6. jan 14.00 | B | A2 Oppdal Everk Jenter 2003 | B4 Sunnyside Curlgirls | 2 – 4 |
Finale Oppdal Everk Yngre Junior Cup | 6. jan 14.00 | C | B2 Oppdal Everk/Eggen | A4 Team Eriksen | 9 – 7 |
Fredag 4. januar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
17.00 |
#3069
A2 Oppdal Everk Jenter 2003
8
A5 Team Oppdal Everk/Slidekick
3
|
|||
19.30 |
#3070
B1 Team INAB
4
B2 Oppdal Everk/Eggen
6
|
#3071
A1 Team Kvarner
4
A2 Oppdal Everk Jenter 2003
8
|
#3072
B3 Lag Burøysund
1
B4 Sunnyside Curlgirls
10
|
#3073
A4 Team Eriksen
5
A5 Team Oppdal Everk/Slidekick
2
|
Lørdag 5. januar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
#3074
A4 Team Eriksen
6
A1 Team Kvarner
2
|
#3075
A5 Team Oppdal Everk/Slidekick
7
A3 Team Hedmarken
3
|
||
10.00 |
#3076
K1 Trondheim
K3 Lillehammer 2
|
#3077
K2 Lillehammer 1
K4 Oppdal 1
|
||
11.00 |
#3078
B1 Team INAB
3
B3 Lag Burøysund
6
|
#3079
B2 Oppdal Everk/Eggen
5
B4 Sunnyside Curlgirls
7
|
#3080
A1 Team Kvarner
5
A3 Team Hedmarken
7
|
#3081
K3 Lillehammer 2
K6 Oppdal 3
|
13.00 |
#3082
K1 Trondheim
K5 Oppdal 2
|
#3083
K2 Lillehammer 1
K6 Oppdal 3
|
#3084
K3 Lillehammer 2
K4 Oppdal 1
|
#3085
A2 Oppdal Everk Jenter 2003
5
A4 Team Eriksen
3
|
15.00 |
#3086
A3 Team Hedmarken
4
A4 Team Eriksen
5
|
#3087
B2 Oppdal Everk/Eggen
5
B3 Lag Burøysund
3
|
#3088
B4 Sunnyside Curlgirls
9
B1 Team INAB
1
|
#3089
K4 Oppdal 1
K5 Oppdal 2
|
16.00 |
#3090
K1 Trondheim
K2 Lillehammer 1
|
|||
17.00 |
#3091
A5 Team Oppdal Everk/Slidekick
8
A1 Team Kvarner
5
|
#3092
A2 Oppdal Everk Jenter 2003
7
A3 Team Hedmarken
6
|
#3093
K5 Oppdal 2
K3 Lillehammer 2
|
#3094
K4 Oppdal 1
K6 Oppdal 3
|
Søndag 6. januar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
7. - 8.. plass
A3 Team Hedmarken
7
B1 Team INAB
2
|
Kvartfinale 1
A4 Team Eriksen
4
B3 Lag Burøysund
2
|
Kvartfinale 2
A5 Team Oppdal Everk/Slidekick
3
B2 Oppdal Everk/Eggen
4
|
Kids
K5 Oppdal 2
K6 Oppdal 3
|
11.30 |
Semifinale 1
A2 Oppdal Everk Jenter 2003
3
B2 Oppdal Everk/Eggen
5
|
Kids
K2 Lillehammer 1
K5 Oppdal 2
|
Kids
K4 Oppdal 1
K1 Trondheim
|
Semifinale 2
B4 Sunnyside Curlgirls
5
A4 Team Eriksen
7
|
12.30 |
Kids
K3 Lillehammer 2
K2 Lillehammer 1
|
Kids
K6 Oppdal 3
K1 Trondheim
|
||
14.00 |
5.-6.. plass
B3 Lag Burøysund
4
A5 Team Oppdal Everk/Slidekick
5
|
Bronsefinale
A2 Oppdal Everk Jenter 2003
2
B4 Sunnyside Curlgirls
4
|
Finale Oppdal Everk Yngre Junior Cup
B2 Oppdal Everk/Eggen
9
A4 Team Eriksen
7
|
Fredag 4. januar
17.00
19.30
- A 4–6 B1 Team INAB–B2 Oppdal Everk/Eggen
- B 4–8 A1 Team Kvarner–A2 Oppdal Everk Jenter 2003
- C 1–10 B3 Lag Burøysund–B4 Sunnyside Curlgirls
- D 5–2 A4 Team Eriksen–A5 Team Oppdal Everk/Slidekick
Lørdag 5. januar
09.00
10.00
11.00
- A 3–6 B1 Team INAB–B3 Lag Burøysund
- B 5–7 B2 Oppdal Everk/Eggen–B4 Sunnyside Curlgirls
- C 5–7 A1 Team Kvarner–A3 Team Hedmarken
- D 0–0 K3 Lillehammer 2–K6 Oppdal 3
13.00
- A 0–0 K1 Trondheim–K5 Oppdal 2
- B 0–0 K2 Lillehammer 1–K6 Oppdal 3
- C 0–0 K3 Lillehammer 2–K4 Oppdal 1
- D 5–3 A2 Oppdal Everk Jenter 2003–A4 Team Eriksen
15.00
- A 4–5 A3 Team Hedmarken–A4 Team Eriksen
- B 5–3 B2 Oppdal Everk/Eggen–B3 Lag Burøysund
- C 9–1 B4 Sunnyside Curlgirls–B1 Team INAB
- D 0–0 K4 Oppdal 1–K5 Oppdal 2
16.00
17.00
- A 8–5 A5 Team Oppdal Everk/Slidekick–A1 Team Kvarner
- B 7–6 A2 Oppdal Everk Jenter 2003–A3 Team Hedmarken
- C 0–0 K5 Oppdal 2–K3 Lillehammer 2
- D 0–0 K4 Oppdal 1–K6 Oppdal 3
Søndag 6. januar
09.00
-
7. - 8.. plassA 7–2 A3 Team Hedmarken–B1 Team INAB
-
Kvartfinale 1B 4–2 A4 Team Eriksen–B3 Lag Burøysund
-
Kvartfinale 2C 3–4 A5 Team Oppdal Everk/Slidekick–B2 Oppdal Everk/Eggen
-
KidsD 0–0 K5 Oppdal 2–K6 Oppdal 3
11.30
-
Semifinale 1A 3–5 A2 Oppdal Everk Jenter 2003–B2 Oppdal Everk/Eggen
-
KidsB 0–0 K2 Lillehammer 1–K5 Oppdal 2
-
KidsC 0–0 K4 Oppdal 1–K1 Trondheim
-
Semifinale 2D 5–7 B4 Sunnyside Curlgirls–A4 Team Eriksen
12.30
-
KidsB 0–0 K3 Lillehammer 2–K2 Lillehammer 1
-
KidsC 0–0 K6 Oppdal 3–K1 Trondheim
14.00
-
5.-6.. plassA 4–5 B3 Lag Burøysund–A5 Team Oppdal Everk/Slidekick
-
BronsefinaleB 2–4 A2 Oppdal Everk Jenter 2003–B4 Sunnyside Curlgirls
-
Finale Oppdal Everk Yngre Junior CupC 9–7 B2 Oppdal Everk/Eggen–A4 Team Eriksen