Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
- Gruppe C
- Gruppe Elite
- Klasse NorgesCup 2 2021-22
- Klasse Elitegruppe NC2 2021-22
Fredag 12. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
09.00 |
#5488
E1 MInera Skifer/Walstad
5
E2 OCE Hårstad
1
|
#5489
A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
10
A2 Team Steen-Hansen
2
|
#5490
A3 Lag OCE Øy
11
A4 Lag OCE Team Mjøen
3
|
|
11.30 |
#5491
B1 Lag Rørvik
11
B2 Lag Nasjos
3
|
#5492
B3 Lag OCE NEAS Mesloe
7
B4 Lag Kverkild
4
|
#5493
C1 OCE Team Kvarner
4
C2 Lag Wibe
6
|
#5494
C3 Lag Stange Energi/Linneberg
5
C4 OCE Domus/Horvli
4
|
14.00 |
#5495
A2 Team Steen-Hansen
5
A5 Drøy Kost
11
|
#5496
A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
9
A3 Lag OCE Øy
3
|
#5497
B2 Lag Nasjos
4
B5 Sparebanken 1 Gudbrandsdalen/Vintervoll
10
|
#5498
B1 Lag Rørvik
3
B3 Lag OCE NEAS Mesloe
8
|
17.00 |
#5499
C2 Lag Wibe
0
C5 Lag Nedregotten
7
|
#5500
C1 OCE Team Kvarner
4
C3 Lag Stange Energi/Linneberg
3
|
#5502
A5 Drøy Kost
1
A3 Lag OCE Øy
10
|
#5501
A4 Lag OCE Team Mjøen
3
A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
8
|
19.30 |
#5503
B5 Sparebanken 1 Gudbrandsdalen/Vintervoll
5
B3 Lag OCE NEAS Mesloe
7
|
#5504
B4 Lag Kverkild
4
B1 Lag Rørvik
7
|
#5505
C5 Lag Nedregotten
7
C3 Lag Stange Energi/Linneberg
4
|
#5506
C4 OCE Domus/Horvli
3
C1 OCE Team Kvarner
7
|
Lørdag 13. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
#5507
E1 MInera Skifer/Walstad
5
E4 Lag Oppdalsbanken
4
|
#5508
E3 OCE Ramsfjell
7
E2 OCE Hårstad
2
|
#5522
B5 Sparebanken 1 Gudbrandsdalen/Vintervoll
5
B1 Lag Rørvik
10
|
|
11.30 |
#5509
A2 Team Steen-Hansen
3
A3 Lag OCE Øy
6
|
#5510
A4 Lag OCE Team Mjøen
6
A5 Drøy Kost
6
|
#5511
E1 MInera Skifer/Walstad
3
E3 OCE Ramsfjell
4
|
#5512
E2 OCE Hårstad
8
E4 Lag Oppdalsbanken
8
|
14.00 |
#5513
C2 Lag Wibe
5
C3 Lag Stange Energi/Linneberg
2
|
#5514
C4 OCE Domus/Horvli
1
C5 Lag Nedregotten
7
|
#5515
B2 Lag Nasjos
2
B3 Lag OCE NEAS Mesloe
10
|
#5516
B4 Lag Kverkild
6
B5 Sparebanken 1 Gudbrandsdalen/Vintervoll
3
|
17.00 |
#5517
E4 Lag Oppdalsbanken
4
E3 OCE Ramsfjell
5
|
#5518
E2 OCE Hårstad
3
E1 MInera Skifer/Walstad
4
|
#5519
A2 Team Steen-Hansen
6
A4 Lag OCE Team Mjøen
2
|
#5520
A5 Drøy Kost
1
A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
12
|
20.00 |
#5521
B2 Lag Nasjos
6
B4 Lag Kverkild
4
|
#5523
C2 Lag Wibe
4
C4 OCE Domus/Horvli
6
|
#5524
C5 Lag Nedregotten
7
C1 OCE Team Kvarner
1
|
|
Søndag 14. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
Q1
A3 Lag OCE Øy
6
B1 Lag Rørvik
1
|
#5525
E4 Lag Oppdalsbanken
4
E1 MInera Skifer/Walstad
7
|
#5526
E2 OCE Hårstad
0
E3 OCE Ramsfjell
7
|
Q2
B3 Lag OCE NEAS Mesloe
6
C2 Lag Wibe
3
|
11.30 |
Semi S2
A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
11
B3 Lag OCE NEAS Mesloe
4
|
#5487
E3 OCE Ramsfjell
6
E4 Lag Oppdalsbanken
5
|
Semi S1
C5 Lag Nedregotten
5
A3 Lag OCE Øy
4
|
|
14.30 |
Bronsefinale NC2
A3 Lag OCE Øy
4
B3 Lag OCE NEAS Mesloe
3
|
Finale NC2
C5 Lag Nedregotten
6
A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
4
|
#5527
E3 OCE Ramsfjell
2
E1 MInera Skifer/Walstad
8
|
#5528
E4 Lag Oppdalsbanken
1
E2 OCE Hårstad
7
|
Fredag 12. november
09.00
- B 5–1 E1 MInera Skifer/Walstad–E2 OCE Hårstad
- C 10–2 A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen–A2 Team Steen-Hansen
- D 11–3 A3 Lag OCE Øy–A4 Lag OCE Team Mjøen
11.30
- A 11–3 B1 Lag Rørvik–B2 Lag Nasjos
- B 7–4 B3 Lag OCE NEAS Mesloe–B4 Lag Kverkild
- C 4–6 C1 OCE Team Kvarner–C2 Lag Wibe
- D 5–4 C3 Lag Stange Energi/Linneberg–C4 OCE Domus/Horvli
14.00
- A 5–11 A2 Team Steen-Hansen–A5 Drøy Kost
- B 9–3 A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen–A3 Lag OCE Øy
- C 4–10 B2 Lag Nasjos–B5 Sparebanken 1 Gudbrandsdalen/Vintervoll
- D 3–8 B1 Lag Rørvik–B3 Lag OCE NEAS Mesloe
17.00
- A 0–7 C2 Lag Wibe–C5 Lag Nedregotten
- B 4–3 C1 OCE Team Kvarner–C3 Lag Stange Energi/Linneberg
- C 1–10 A5 Drøy Kost–A3 Lag OCE Øy
- D 3–8 A4 Lag OCE Team Mjøen–A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
19.30
- A 5–7 B5 Sparebanken 1 Gudbrandsdalen/Vintervoll–B3 Lag OCE NEAS Mesloe
- B 4–7 B4 Lag Kverkild–B1 Lag Rørvik
- C 7–4 C5 Lag Nedregotten–C3 Lag Stange Energi/Linneberg
- D 3–7 C4 OCE Domus/Horvli–C1 OCE Team Kvarner
Lørdag 13. november
09.00
- B 5–4 E1 MInera Skifer/Walstad–E4 Lag Oppdalsbanken
- C 7–2 E3 OCE Ramsfjell–E2 OCE Hårstad
- D 5–10 B5 Sparebanken 1 Gudbrandsdalen/Vintervoll–B1 Lag Rørvik
11.30
- A 3–6 A2 Team Steen-Hansen–A3 Lag OCE Øy
- B 6–6 A4 Lag OCE Team Mjøen–A5 Drøy Kost
- C 3–4 E1 MInera Skifer/Walstad–E3 OCE Ramsfjell
- D 8–8 E2 OCE Hårstad–E4 Lag Oppdalsbanken
14.00
- A 5–2 C2 Lag Wibe–C3 Lag Stange Energi/Linneberg
- B 1–7 C4 OCE Domus/Horvli–C5 Lag Nedregotten
- C 2–10 B2 Lag Nasjos–B3 Lag OCE NEAS Mesloe
- D 6–3 B4 Lag Kverkild–B5 Sparebanken 1 Gudbrandsdalen/Vintervoll
17.00
- A 4–5 E4 Lag Oppdalsbanken–E3 OCE Ramsfjell
- B 3–4 E2 OCE Hårstad–E1 MInera Skifer/Walstad
- C 6–2 A2 Team Steen-Hansen–A4 Lag OCE Team Mjøen
- D 1–12 A5 Drøy Kost–A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
20.00
- A 6–4 B2 Lag Nasjos–B4 Lag Kverkild
- C 4–6 C2 Lag Wibe–C4 OCE Domus/Horvli
- D 7–1 C5 Lag Nedregotten–C1 OCE Team Kvarner
Søndag 14. november
09.00
-
Q1A 6–1 A3 Lag OCE Øy–B1 Lag Rørvik
- B 4–7 E4 Lag Oppdalsbanken–E1 MInera Skifer/Walstad
- C 0–7 E2 OCE Hårstad–E3 OCE Ramsfjell
-
Q2D 6–3 B3 Lag OCE NEAS Mesloe–C2 Lag Wibe
11.30
-
Semi S2A 11–4 A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen–B3 Lag OCE NEAS Mesloe
- B 6–5 E3 OCE Ramsfjell–E4 Lag Oppdalsbanken
-
Semi S1C 5–4 C5 Lag Nedregotten–A3 Lag OCE Øy
14.30
-
Bronsefinale NC2A 4–3 A3 Lag OCE Øy–B3 Lag OCE NEAS Mesloe
-
Finale NC2B 6–4 C5 Lag Nedregotten–A1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
- C 2–8 E3 OCE Ramsfjell–E1 MInera Skifer/Walstad
- D 1–7 E4 Lag Oppdalsbanken–E2 OCE Hårstad