Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
- Gruppe Europe Super League
- Klasse NorgesCup 1 2020
- Klasse Europe Super League - Wheelchair
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#3749 / Europe Super League | 27. sep 10.00 | A | Norway | Scotland | 8 – 3 |
#3750 / Europe Super League | 27. sep 10.00 | B | Sweden | Russia | 5 – 6 |
#3751 / Europe Super League | 27. sep 14.00 | A | Sweden | Norway | 3 – 6 |
#3752 / Europe Super League | 27. sep 14.00 | B | Russia | Scotland | 3 – 4 |
#3723 / A | 27. sep 17.00 | C | Lag Eli Skaslien | Lag Øy | 8 – 7 |
#3724 / B | 27. sep 17.00 | D | Lag Steen Hansen | Lag Mesloe | 9 – 7 |
#3725 / B | 27. sep 19.30 | A | Lag Mesloe | Lag Bjørnstad | 3 – 9 |
#3726 / B | 27. sep 19.30 | B | Odel Curling | Lag Rørvik | 5 – 7 |
#3727 / A | 27. sep 19.30 | C | Team Sagen | Lag Ramsfjell | 8 – 4 |
#3728 / A | 27. sep 19.30 | D | Lag Eli Skaslien | Team Oppdalsbanken/ Mellemseter | 2 – 6 |
#3729 / A | 28. sep 08.30 | A | Team Sagen | Team Oppdalsbanken/ Mellemseter | 5 – 7 |
#3730 / A | 28. sep 08.30 | B | Lag Ramsfjell | Lag Øy | 1 – 5 |
#3731 / B | 28. sep 08.30 | C | Lag Rørvik | Lag Steen Hansen | 5 – 2 |
#3732 / B | 28. sep 08.30 | D | Odel Curling | Lag Bjørnstad | 2 – 7 |
#3753 / Europe Super League | 28. sep 11.00 | A | Russia | Norway | 9 – 1 |
#3754 / Europe Super League | 28. sep 11.00 | B | Scotland | Sweden | 3 – 5 |
#3733 / A | 28. sep 13.30 | A | Team Oppdalsbanken/ Mellemseter | Lag Øy | 7 – 9 |
#3734 / B | 28. sep 13.30 | B | Lag Bjørnstad | Lag Rørvik | 8 – 0 |
#3735 / B | 28. sep 13.30 | C | Lag Mesloe | Odel Curling | 5 – 6 |
#3736 / A | 28. sep 13.30 | D | Lag Eli Skaslien | Team Sagen | 4 – 7 |
#3755 / Europe Super League | 28. sep 16.00 | A | Russia | Sweden | 5 – 3 |
#3756 / Europe Super League | 28. sep 16.00 | B | Norway | Scotland | 9 – 1 |
#3737 / B | 28. sep 16.00 | C | Lag Bjørnstad | Lag Steen Hansen | 6 – 2 |
#3738 / A | 28. sep 16.00 | D | Lag Ramsfjell | Lag Eli Skaslien | 7 – 6 |
#3739 / B | 28. sep 19.00 | A | Lag Steen Hansen | Odel Curling | 8 – 1 |
#3740 / A | 28. sep 19.00 | B | Team Oppdalsbanken/ Mellemseter | Lag Ramsfjell | 9 – 4 |
#3741 / A | 28. sep 19.00 | C | Lag Øy | Team Sagen | 6 – 5 |
#3742 / B | 28. sep 19.00 | D | Lag Rørvik | Lag Mesloe | 7 – 4 |
#3759 / Europe Super League | 29. sep 09.30 | A | Scotland | Russia | 5 – 8 |
#3760 / Europe Super League | 29. sep 09.30 | B | Norway | Sweden | 3 – 3 |
Semi 1 | 29. sep 09.30 | C | Lag Øy | Lag Rørvik | 7 – 6 |
Semi 2 | 29. sep 09.30 | D | Lag Bjørnstad | Team Oppdalsbanken/ Mellemseter | 3 – 4 |
5.-6. plass | 29. sep 13.00 | A | Team Sagen | Lag Steen Hansen | 3 – 8 |
Finale NC1 | 29. sep 13.00 | B | Lag Øy | Team Oppdalsbanken/ Mellemseter | 2 – 7 |
Bronsefinale NC1 | 29. sep 13.00 | C | Lag Rørvik | Lag Bjørnstad | 4 – 6 |
7.-8. plass | 29. sep 13.00 | D | Lag Ramsfjell | Odel Curling | 6 – 4 |
#3757 / Europe Super League | 29. sep 15.30 | A | Sweden | Scotland | 4 – 4 |
#3758 / Europe Super League | 29. sep 15.30 | B | Russia | Norway | 2 – 4 |
Fredag 27. september | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
10.00 |
#3749
Norway
8
Scotland
3
|
#3750
Sweden
5
Russia
6
|
||
14.00 |
#3751
Sweden
3
Norway
6
|
#3752
Russia
3
Scotland
4
|
||
17.00 |
#3723
Lag Eli Skaslien
8
Lag Øy
7
|
#3724
Lag Steen Hansen
9
Lag Mesloe
7
|
||
19.30 |
#3725
Lag Mesloe
3
Lag Bjørnstad
9
|
#3726
Odel Curling
5
Lag Rørvik
7
|
#3727
Team Sagen
8
Lag Ramsfjell
4
|
#3728
Lag Eli Skaslien
2
Team Oppdalsbanken/ Mellemseter
6
|
Lørdag 28. september | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
08.30 |
#3729
Team Sagen
5
Team Oppdalsbanken/ Mellemseter
7
|
#3730
Lag Ramsfjell
1
Lag Øy
5
|
#3731
Lag Rørvik
5
Lag Steen Hansen
2
|
#3732
Odel Curling
2
Lag Bjørnstad
7
|
11.00 |
#3753
Russia
9
Norway
1
|
#3754
Scotland
3
Sweden
5
|
||
13.30 |
#3733
Team Oppdalsbanken/ Mellemseter
7
Lag Øy
9
|
#3734
Lag Bjørnstad
8
Lag Rørvik
0
|
#3735
Lag Mesloe
5
Odel Curling
6
|
#3736
Lag Eli Skaslien
4
Team Sagen
7
|
16.00 |
#3755
Russia
5
Sweden
3
|
#3756
Norway
9
Scotland
1
|
#3737
Lag Bjørnstad
6
Lag Steen Hansen
2
|
#3738
Lag Ramsfjell
7
Lag Eli Skaslien
6
|
19.00 |
#3739
Lag Steen Hansen
8
Odel Curling
1
|
#3740
Team Oppdalsbanken/ Mellemseter
9
Lag Ramsfjell
4
|
#3741
Lag Øy
6
Team Sagen
5
|
#3742
Lag Rørvik
7
Lag Mesloe
4
|
Søndag 29. september | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.30 |
#3759
Scotland
5
Russia
8
|
#3760
Norway
3
Sweden
3
|
Semi 1
Lag Øy
7
Lag Rørvik
6
|
Semi 2
Lag Bjørnstad
3
Team Oppdalsbanken/ Mellemseter
4
|
13.00 |
5.-6. plass
Team Sagen
3
Lag Steen Hansen
8
|
Finale NC1
Lag Øy
2
Team Oppdalsbanken/ Mellemseter
7
|
Bronsefinale NC1
Lag Rørvik
4
Lag Bjørnstad
6
|
7.-8. plass
Lag Ramsfjell
6
Odel Curling
4
|
15.30 |
#3757
Sweden
4
Scotland
4
|
#3758
Russia
2
Norway
4
|
Fredag 27. september
10.00
- A 8–3 Norway–Scotland
- B 5–6 Sweden–Russia
14.00
- A 3–6 Sweden–Norway
- B 3–4 Russia–Scotland
17.00
- C 8–7 Lag Eli Skaslien–Lag Øy
- D 9–7 Lag Steen Hansen–Lag Mesloe
19.30
- A 3–9 Lag Mesloe–Lag Bjørnstad
- B 5–7 Odel Curling–Lag Rørvik
- C 8–4 Team Sagen–Lag Ramsfjell
- D 2–6 Lag Eli Skaslien–Team Oppdalsbanken/ Mellemseter
Lørdag 28. september
08.30
- A 5–7 Team Sagen–Team Oppdalsbanken/ Mellemseter
- B 1–5 Lag Ramsfjell–Lag Øy
- C 5–2 Lag Rørvik–Lag Steen Hansen
- D 2–7 Odel Curling–Lag Bjørnstad
11.00
- A 9–1 Russia–Norway
- B 3–5 Scotland–Sweden
13.30
- A 7–9 Team Oppdalsbanken/ Mellemseter–Lag Øy
- B 8–0 Lag Bjørnstad–Lag Rørvik
- C 5–6 Lag Mesloe–Odel Curling
- D 4–7 Lag Eli Skaslien–Team Sagen
16.00
- A 5–3 Russia–Sweden
- B 9–1 Norway–Scotland
- C 6–2 Lag Bjørnstad–Lag Steen Hansen
- D 7–6 Lag Ramsfjell–Lag Eli Skaslien
19.00
- A 8–1 Lag Steen Hansen–Odel Curling
- B 9–4 Team Oppdalsbanken/ Mellemseter–Lag Ramsfjell
- C 6–5 Lag Øy–Team Sagen
- D 7–4 Lag Rørvik–Lag Mesloe
Søndag 29. september
09.30
- A 5–8 Scotland–Russia
- B 3–3 Norway–Sweden
-
Semi 1C 7–6 Lag Øy–Lag Rørvik
-
Semi 2D 3–4 Lag Bjørnstad–Team Oppdalsbanken/ Mellemseter
13.00
-
5.-6. plassA 3–8 Team Sagen–Lag Steen Hansen
-
Finale NC1B 2–7 Lag Øy–Team Oppdalsbanken/ Mellemseter
-
Bronsefinale NC1C 4–6 Lag Rørvik–Lag Bjørnstad
-
7.-8. plassD 6–4 Lag Ramsfjell–Odel Curling
15.30
- A 4–4 Sweden–Scotland
- B 2–4 Russia–Norway