Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
- Gruppe Mellomspill rank 1-4
- Gruppe Mellomspill rank 5-8
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#4852 / Mellomspill rank 1-4 | 20. nov 19.00 | A | A1 Slidekick 1 | A2 LCK 1 | 14 – 0 |
#4853 / Mellomspill rank 5-8 | 20. nov 19.00 | B | A3 KIWI Sorgenfri Youngsters | A4 HCC junior | 8 – 4 |
#4854 / B | 20. nov 19.00 | C | B1 Slidekick 2 | B2 LCK 2 | 8 – 1 |
#4855 / B | 20. nov 19.00 | D | B3 Opticurl ung | B4 Moskusene | 8 – 2 |
#4856 / Mellomspill rank 1-4 | 21. nov 10.00 | A | B1 Slidekick 2 | B3 Opticurl ung | 10 – 3 |
#4857 / Mellomspill rank 5-8 | 21. nov 10.00 | B | B2 LCK 2 | B4 Moskusene | 4 – 2 |
#4858 / A | 21. nov 10.00 | C | A1 Slidekick 1 | A3 KIWI Sorgenfri Youngsters | 7 – 3 |
#4859 / A | 21. nov 10.00 | D | A2 LCK 1 | A4 HCC junior | 2 – 10 |
#4860 / A | 21. nov 12.00 | A | A2 LCK 1 | A3 KIWI Sorgenfri Youngsters | 6 – 5 |
#4861 / A | 21. nov 12.00 | B | A4 HCC junior | A1 Slidekick 1 | 2 – 3 |
#4862 / B | 21. nov 12.00 | C | B2 LCK 2 | B3 Opticurl ung | 1 – 12 |
#4863 / B | 21. nov 12.00 | D | B4 Moskusene | B1 Slidekick 2 | 3 – 7 |
Mellomspill / Mellomspill rank 1-4 | 21. nov 15.30 | A | A1 Slidekick 1 | B1 Slidekick 2 | 5 – 1 |
Mellomspill / Mellomspill rank 1-4 | 21. nov 15.30 | B | A2 LCK 1 | B3 Opticurl ung | 3 – 11 |
Mellomspill / Mellomspill rank 5-8 | 21. nov 15.30 | C | A4 HCC junior | B2 LCK 2 | 7 – 6 |
Mellomspill / Mellomspill rank 5-8 | 21. nov 15.30 | D | A3 KIWI Sorgenfri Youngsters | B4 Moskusene | 9 – 1 |
Mellomspill / Mellomspill rank 1-4 | 22. nov 09.00 | A | B1 Slidekick 2 | A2 LCK 1 | 16 – 3 |
Mellomspill / Mellomspill rank 1-4 | 22. nov 09.00 | B | B3 Opticurl ung | A1 Slidekick 1 | 1 – 4 |
Mellomspill / Mellomspill rank 5-8 | 22. nov 09.00 | C | B2 LCK 2 | A3 KIWI Sorgenfri Youngsters | 10 – 3 |
Mellomspill / Mellomspill rank 5-8 | 22. nov 09.00 | D | B4 Moskusene | A4 HCC junior | 0 – 6 |
7.-8. plass | 22. nov 11.15 | A | A3 KIWI Sorgenfri Youngsters | B4 Moskusene | 6 – 0 |
Finale NM Yngre Junior 2020 | 22. nov 11.15 | B | A1 Slidekick 1 | B1 Slidekick 2 | 4 – 5 |
Bronsefinale | 22. nov 11.15 | C | B3 Opticurl ung | A2 LCK 1 | 11 – 2 |
5.-6. plass | 22. nov 11.15 | D | A4 HCC junior | B2 LCK 2 | 11 – 2 |
Fredag 20. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
19.00 |
#4852
A1 Slidekick 1
14
A2 LCK 1
0
|
#4853
A3 KIWI Sorgenfri Youngsters
8
A4 HCC junior
4
|
#4854
B1 Slidekick 2
8
B2 LCK 2
1
|
#4855
B3 Opticurl ung
8
B4 Moskusene
2
|
Lørdag 21. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
10.00 |
#4856
B1 Slidekick 2
10
B3 Opticurl ung
3
|
#4857
B2 LCK 2
4
B4 Moskusene
2
|
#4858
A1 Slidekick 1
7
A3 KIWI Sorgenfri Youngsters
3
|
#4859
A2 LCK 1
2
A4 HCC junior
10
|
12.00 |
#4860
A2 LCK 1
6
A3 KIWI Sorgenfri Youngsters
5
|
#4861
A4 HCC junior
2
A1 Slidekick 1
3
|
#4862
B2 LCK 2
1
B3 Opticurl ung
12
|
#4863
B4 Moskusene
3
B1 Slidekick 2
7
|
15.30 |
Mellomspill
A1 Slidekick 1
5
B1 Slidekick 2
1
|
Mellomspill
A2 LCK 1
3
B3 Opticurl ung
11
|
Mellomspill
A4 HCC junior
7
B2 LCK 2
6
|
Mellomspill
A3 KIWI Sorgenfri Youngsters
9
B4 Moskusene
1
|
Søndag 22. november | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
Mellomspill
B1 Slidekick 2
16
A2 LCK 1
3
|
Mellomspill
B3 Opticurl ung
1
A1 Slidekick 1
4
|
Mellomspill
B2 LCK 2
10
A3 KIWI Sorgenfri Youngsters
3
|
Mellomspill
B4 Moskusene
0
A4 HCC junior
6
|
11.15 |
7.-8. plass
A3 KIWI Sorgenfri Youngsters
6
B4 Moskusene
0
|
Finale NM Yngre Junior 2020
A1 Slidekick 1
4
B1 Slidekick 2
5
|
Bronsefinale
B3 Opticurl ung
11
A2 LCK 1
2
|
5.-6. plass
A4 HCC junior
11
B2 LCK 2
2
|
Fredag 20. november
19.00
- A 14–0 A1 Slidekick 1–A2 LCK 1
- B 8–4 A3 KIWI Sorgenfri Youngsters –A4 HCC junior
- C 8–1 B1 Slidekick 2–B2 LCK 2
- D 8–2 B3 Opticurl ung–B4 Moskusene
Lørdag 21. november
10.00
- A 10–3 B1 Slidekick 2–B3 Opticurl ung
- B 4–2 B2 LCK 2–B4 Moskusene
- C 7–3 A1 Slidekick 1–A3 KIWI Sorgenfri Youngsters
- D 2–10 A2 LCK 1–A4 HCC junior
12.00
- A 6–5 A2 LCK 1–A3 KIWI Sorgenfri Youngsters
- B 2–3 A4 HCC junior–A1 Slidekick 1
- C 1–12 B2 LCK 2–B3 Opticurl ung
- D 3–7 B4 Moskusene–B1 Slidekick 2
15.30
-
MellomspillA 5–1 A1 Slidekick 1–B1 Slidekick 2
-
MellomspillB 3–11 A2 LCK 1–B3 Opticurl ung
-
MellomspillC 7–6 A4 HCC junior–B2 LCK 2
-
MellomspillD 9–1 A3 KIWI Sorgenfri Youngsters –B4 Moskusene
Søndag 22. november
09.00
-
MellomspillA 16–3 B1 Slidekick 2–A2 LCK 1
-
MellomspillB 1–4 B3 Opticurl ung–A1 Slidekick 1
-
MellomspillC 10–3 B2 LCK 2–A3 KIWI Sorgenfri Youngsters
-
MellomspillD 0–6 B4 Moskusene–A4 HCC junior
11.15
-
7.-8. plassA 6–0 A3 KIWI Sorgenfri Youngsters –B4 Moskusene
-
Finale NM Yngre Junior 2020B 4–5 A1 Slidekick 1–B1 Slidekick 2
-
BronsefinaleC 11–2 B3 Opticurl ung–A2 LCK 1
-
5.-6. plassD 11–2 A4 HCC junior–B2 LCK 2