Kamper
- Gruppe Jenter
- Gruppe NM Junior 2019 Gutter
- Klasse Gutter
- Klasse Jenter
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#3390 / NM Junior 2019 Gutter | 29. mar 17.00 | A | G1 Mostertoppen Skiline/Buraas | G2 Lag Brænden | 2 – 8 |
#3391 / NM Junior 2019 Gutter | 29. mar 17.00 | B | G3 Norheim Naturstein/Wolan | G4 Lag Eriksen | 6 – 3 |
#3392 / NM Junior 2019 Gutter | 29. mar 17.00 | C | G5 Stange Energi/Linneberg | G6 Lag Eggen | 6 – 1 |
#3393 / Jenter | 29. mar 17.00 | D | J2 Lag Mesloe | J3 Team Sunnyside | 9 – 6 |
#3394 / NM Junior 2019 Gutter | 29. mar 20.00 | A | G6 Lag Eggen | G4 Lag Eriksen | 5 – 4 |
#3395 / NM Junior 2019 Gutter | 29. mar 20.00 | B | G2 Lag Brænden | G5 Stange Energi/Linneberg | 6 – 5 |
#3396 / Jenter | 29. mar 20.00 | C | J1 Lag Ramsfjell | J3 Team Sunnyside | 12 – 3 |
#3397 / NM Junior 2019 Gutter | 29. mar 20.00 | D | G1 Mostertoppen Skiline/Buraas | G3 Norheim Naturstein/Wolan | 4 – 6 |
#3398 / NM Junior 2019 Gutter | 30. mar 10.00 | A | G5 Stange Energi/Linneberg | G3 Norheim Naturstein/Wolan | 2 – 8 |
#3399 / Jenter | 30. mar 10.00 | B | J1 Lag Ramsfjell | J2 Lag Mesloe | 5 – 4 |
#3400 / NM Junior 2019 Gutter | 30. mar 10.00 | C | G4 Lag Eriksen | G1 Mostertoppen Skiline/Buraas | 2 – 7 |
#3401 / NM Junior 2019 Gutter | 30. mar 10.00 | D | G2 Lag Brænden | G6 Lag Eggen | 5 – 1 |
#3402 / Jenter | 30. mar 13.00 | A | J2 Lag Mesloe | J3 Team Sunnyside | 3 – 6 |
#3403 / NM Junior 2019 Gutter | 30. mar 13.00 | B | G1 Mostertoppen Skiline/Buraas | G6 Lag Eggen | 9 – 1 |
#3404 / NM Junior 2019 Gutter | 30. mar 13.00 | C | G2 Lag Brænden | G3 Norheim Naturstein/Wolan | 5 – 6 |
#3405 / NM Junior 2019 Gutter | 30. mar 13.00 | D | G4 Lag Eriksen | G5 Stange Energi/Linneberg | 5 – 3 |
#3406 / NM Junior 2019 Gutter | 30. mar 16.00 | A | G3 Norheim Naturstein/Wolan | G6 Lag Eggen | 8 – 2 |
#3407 / NM Junior 2019 Gutter | 30. mar 16.00 | B | G4 Lag Eriksen | G2 Lag Brænden | 6 – 9 |
#3408 / NM Junior 2019 Gutter | 30. mar 16.00 | C | G1 Mostertoppen Skiline/Buraas | G5 Stange Energi/Linneberg | 6 – 7 |
#3409 / Jenter | 30. mar 16.00 | D | J1 Lag Ramsfjell | J3 Team Sunnyside | 5 – 2 |
#3410 / Jenter | 31. mar 09.00 | B | J2 Lag Mesloe | J1 Lag Ramsfjell | 4 – 9 |
Semi Gutter / NM Junior 2019 Gutter | 31. mar 09.00 | C | G2 Lag Brænden | G5 Stange Energi/Linneberg | 9 – 5 |
Finale Jenter / Jenter | 31. mar 12.00 | C | J1 Lag Ramsfjell | J3 Team Sunnyside | 6 – 1 |
Finale Gutter / NM Junior 2019 Gutter | 31. mar 12.30 | B | G2 Lag Brænden | G3 Norheim Naturstein/Wolan | 6 – 4 |
Fredag 29. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
17.00 |
#3390
G1 Mostertoppen Skiline/Buraas
2
G2 Lag Brænden
8
|
#3391
G3 Norheim Naturstein/Wolan
6
G4 Lag Eriksen
3
|
#3392
G5 Stange Energi/Linneberg
6
G6 Lag Eggen
1
|
#3393
J2 Lag Mesloe
9
J3 Team Sunnyside
6
|
20.00 |
#3394
G6 Lag Eggen
5
G4 Lag Eriksen
4
|
#3395
G2 Lag Brænden
6
G5 Stange Energi/Linneberg
5
|
#3396
J1 Lag Ramsfjell
12
J3 Team Sunnyside
3
|
#3397
G1 Mostertoppen Skiline/Buraas
4
G3 Norheim Naturstein/Wolan
6
|
Lørdag 30. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
10.00 |
#3398
G5 Stange Energi/Linneberg
2
G3 Norheim Naturstein/Wolan
8
|
#3399
J1 Lag Ramsfjell
5
J2 Lag Mesloe
4
|
#3400
G4 Lag Eriksen
2
G1 Mostertoppen Skiline/Buraas
7
|
#3401
G2 Lag Brænden
5
G6 Lag Eggen
1
|
13.00 |
#3402
J2 Lag Mesloe
3
J3 Team Sunnyside
6
|
#3403
G1 Mostertoppen Skiline/Buraas
9
G6 Lag Eggen
1
|
#3404
G2 Lag Brænden
5
G3 Norheim Naturstein/Wolan
6
|
#3405
G4 Lag Eriksen
5
G5 Stange Energi/Linneberg
3
|
16.00 |
#3406
G3 Norheim Naturstein/Wolan
8
G6 Lag Eggen
2
|
#3407
G4 Lag Eriksen
6
G2 Lag Brænden
9
|
#3408
G1 Mostertoppen Skiline/Buraas
6
G5 Stange Energi/Linneberg
7
|
#3409
J1 Lag Ramsfjell
5
J3 Team Sunnyside
2
|
Søndag 31. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
09.00 |
#3410
J2 Lag Mesloe
4
J1 Lag Ramsfjell
9
|
Semi Gutter
G2 Lag Brænden
9
G5 Stange Energi/Linneberg
5
|
||
12.00 |
Finale Jenter
J1 Lag Ramsfjell
6
J3 Team Sunnyside
1
|
|||
12.30 |
Finale Gutter
G2 Lag Brænden
6
G3 Norheim Naturstein/Wolan
4
|
Fredag 29. mars
17.00
- A 2–8 G1 Mostertoppen Skiline/Buraas–G2 Lag Brænden
- B 6–3 G3 Norheim Naturstein/Wolan –G4 Lag Eriksen
- C 6–1 G5 Stange Energi/Linneberg–G6 Lag Eggen
- D 9–6 J2 Lag Mesloe–J3 Team Sunnyside
20.00
- A 5–4 G6 Lag Eggen –G4 Lag Eriksen
- B 6–5 G2 Lag Brænden–G5 Stange Energi/Linneberg
- C 12–3 J1 Lag Ramsfjell–J3 Team Sunnyside
- D 4–6 G1 Mostertoppen Skiline/Buraas–G3 Norheim Naturstein/Wolan
Lørdag 30. mars
10.00
- A 2–8 G5 Stange Energi/Linneberg–G3 Norheim Naturstein/Wolan
- B 5–4 J1 Lag Ramsfjell–J2 Lag Mesloe
- C 2–7 G4 Lag Eriksen–G1 Mostertoppen Skiline/Buraas
- D 5–1 G2 Lag Brænden–G6 Lag Eggen
13.00
- A 3–6 J2 Lag Mesloe–J3 Team Sunnyside
- B 9–1 G1 Mostertoppen Skiline/Buraas–G6 Lag Eggen
- C 5–6 G2 Lag Brænden–G3 Norheim Naturstein/Wolan
- D 5–3 G4 Lag Eriksen–G5 Stange Energi/Linneberg
16.00
- A 8–2 G3 Norheim Naturstein/Wolan –G6 Lag Eggen
- B 6–9 G4 Lag Eriksen–G2 Lag Brænden
- C 6–7 G1 Mostertoppen Skiline/Buraas–G5 Stange Energi/Linneberg
- D 5–2 J1 Lag Ramsfjell–J3 Team Sunnyside
Søndag 31. mars
09.00
- B 4–9 J2 Lag Mesloe–J1 Lag Ramsfjell
-
Semi GutterC 9–5 G2 Lag Brænden–G5 Stange Energi/Linneberg
12.00
-
Finale JenterC 6–1 J1 Lag Ramsfjell–J3 Team Sunnyside
12.30
-
Finale GutterB 6–4 G2 Lag Brænden–G3 Norheim Naturstein/Wolan