Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
- Gruppe Kids
- Klasse Yngre junior
- Klasse Kids
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#6923 / A | 4. feb 09.00 | A - Vikingskipet | Halden | Lillehammer 3 | 4 – 5 |
#6922 / A | 4. feb 09.00 | B - Nortransport | Lillehammer 2 | Bygdøy | 11 – 2 |
#6921 / B | 4. feb 09.00 | C - Komatsu | Hedmarken | Lillehammer 1 | 3 – 8 |
#6920 / Kids | 4. feb 09.00 | D - Eidsiva | Hedmarken A | Lillehammer B | 0 – 0 |
#6924 / Kids | 4. feb 10.15 | D - Eidsiva | Lillehammer A | Hedmarken B | 0 – 0 |
#6925 / Kids | 4. feb 11.15 | A - Vikingskipet | Lillehammer A | Hedmarken A | 0 – 0 |
#6926 / B | 4. feb 11.15 | B - Nortransport | Haugesund | Hedmarken | 5 – 9 |
#6927 / A | 4. feb 11.15 | C - Komatsu | Bygdøy | Halden | 3 – 12 |
#6928 / A | 4. feb 11.15 | D - Eidsiva | Lillehammer 3 | Lillehammer 2 | 9 – 3 |
#6929 / Kids | 4. feb 12.15 | A - Vikingskipet | Lillehammer B | Hedmarken B | 0 – 0 |
#6930 / A | 4. feb 14.15 | A - Vikingskipet | Lillehammer 2 | Halden | 2 – 5 |
#6931 / A | 4. feb 14.15 | B - Nortransport | Bygdøy | Lillehammer 3 | 2 – 9 |
#6934 / Kids | 4. feb 14.15 | C - Komatsu | Lillehammer B | Lillehammer A | 0 – 0 |
#6933 / B | 4. feb 14.15 | D - Eidsiva | Lillehammer 1 | Haugesund | 6 – 5 |
Kvartfinale 1 | 4. feb 16.30 | A - Vikingskipet | Lillehammer 1 | Bygdøy | 2 – 6 |
Kvartfinale 2 | 4. feb 16.30 | B - Nortransport | Hedmarken | Lillehammer 2 | 4 – 3 |
#6935 / Kids | 4. feb 16.30 | C - Komatsu | Hedmarken B | Hedmarken A | 0 – 0 |
Kvartfinale 3 | 4. feb 16.30 | D - Eidsiva | Halden | Haugesund | 7 – 6 |
Semifinale 1 | 5. feb 09.00 | A - Vikingskipet | Lillehammer 3 | Hedmarken | 7 – 3 |
Kids / Kids | 5. feb 09.00 | B - Nortransport | Lillehammer B | Hedmarken A | 0 – 0 |
Kids / Kids | 5. feb 09.00 | C - Komatsu | Hedmarken B | Lillehammer A | 0 – 0 |
Semifinale 2 | 5. feb 09.00 | D - Eidsiva | Bygdøy | Halden | 0 – 10 |
Kids / Kids | 5. feb 10.15 | B - Nortransport | Hedmarken B | Lillehammer B | 0 – 0 |
Kids / Kids | 5. feb 10.15 | C - Komatsu | Hedmarken A | Lillehammer A | 0 – 0 |
Plassering 7 vs Kids Allstars | 5. feb 11.30 | A - Vikingskipet | Haugesund | Seedet #99 | 5 – 3 |
Bronsefinale | 5. feb 11.30 | B - Nortransport | Hedmarken | Bygdøy | 9 – 0 |
Gullfinale | 5. feb 11.30 | C - Komatsu | Lillehammer 3 | Halden | 7 – 1 |
Plassering 5-6 | 5. feb 11.30 | D - Eidsiva | Lillehammer 1 | Lillehammer 2 | 0 – 0 |
Lørdag 4. februar | ||||
Tid | Bane A - Vikingskipet | Bane B - Nortransport | Bane C - Komatsu | Bane D - Eidsiva |
---|---|---|---|---|
09.00 |
#6923
Halden
4
Lillehammer 3
5
|
#6922
Lillehammer 2
11
Bygdøy
2
|
#6921
Hedmarken
3
Lillehammer 1
8
|
#6920
Hedmarken A
Lillehammer B
|
10.15 |
#6924
Lillehammer A
Hedmarken B
|
|||
11.15 |
#6925
Lillehammer A
Hedmarken A
|
#6926
Haugesund
5
Hedmarken
9
|
#6927
Bygdøy
3
Halden
12
|
#6928
Lillehammer 3
9
Lillehammer 2
3
|
12.15 |
#6929
Lillehammer B
Hedmarken B
|
|||
14.15 |
#6930
Lillehammer 2
2
Halden
5
|
#6931
Bygdøy
2
Lillehammer 3
9
|
#6934
Lillehammer B
Lillehammer A
|
#6933
Lillehammer 1
6
Haugesund
5
|
16.30 |
Kvartfinale 1
Lillehammer 1
2
Bygdøy
6
|
Kvartfinale 2
Hedmarken
4
Lillehammer 2
3
|
#6935
Hedmarken B
Hedmarken A
|
Kvartfinale 3
Halden
7
Haugesund
6
|
Søndag 5. februar | ||||
Tid | Bane A - Vikingskipet | Bane B - Nortransport | Bane C - Komatsu | Bane D - Eidsiva |
09.00 |
Semifinale 1
Lillehammer 3
7
Hedmarken
3
|
Kids
Lillehammer B
Hedmarken A
|
Kids
Hedmarken B
Lillehammer A
|
Semifinale 2
Bygdøy
0
Halden
10
|
10.15 |
Kids
Hedmarken B
Lillehammer B
|
Kids
Hedmarken A
Lillehammer A
|
||
11.30 |
Plassering 7 vs Kids Allstars
Haugesund
5
Seeded #99
3
|
Bronsefinale
Hedmarken
9
Bygdøy
0
|
Gullfinale
Lillehammer 3
7
Halden
1
|
Plassering 5-6
Lillehammer 1
0
Lillehammer 2
0
|
Lørdag 4. februar
09.00
- A - Vikingskipet 4–5 Halden–Lillehammer 3
- B - Nortransport 11–2 Lillehammer 2–Bygdøy
- C - Komatsu 3–8 Hedmarken–Lillehammer 1
- D - Eidsiva 0–0 Hedmarken A–Lillehammer B
10.15
- D - Eidsiva 0–0 Lillehammer A–Hedmarken B
11.15
- A - Vikingskipet 0–0 Lillehammer A–Hedmarken A
- B - Nortransport 5–9 Haugesund–Hedmarken
- C - Komatsu 3–12 Bygdøy–Halden
- D - Eidsiva 9–3 Lillehammer 3–Lillehammer 2
12.15
- A - Vikingskipet 0–0 Lillehammer B–Hedmarken B
14.15
- A - Vikingskipet 2–5 Lillehammer 2–Halden
- B - Nortransport 2–9 Bygdøy–Lillehammer 3
- C - Komatsu 0–0 Lillehammer B–Lillehammer A
- D - Eidsiva 6–5 Lillehammer 1–Haugesund
16.30
-
Kvartfinale 1 (Kvartfinale)A - Vikingskipet 2–6 Lillehammer 1–Bygdøy
-
Kvartfinale 2 (Kvartfinale)B - Nortransport 4–3 Hedmarken–Lillehammer 2
- C - Komatsu 0–0 Hedmarken B–Hedmarken A
-
Kvartfinale 3 (Kvartfinale)D - Eidsiva 7–6 Halden–Haugesund
Søndag 5. februar
09.00
-
Semifinale 1 (Semifinale)A - Vikingskipet 7–3 Lillehammer 3–Hedmarken
-
KidsB - Nortransport 0–0 Lillehammer B–Hedmarken A
-
KidsC - Komatsu 0–0 Hedmarken B–Lillehammer A
-
Semifinale 2 (Semifinale)D - Eidsiva 0–10 Bygdøy–Halden
10.15
-
KidsB - Nortransport 0–0 Hedmarken B–Lillehammer B
-
KidsC - Komatsu 0–0 Hedmarken A–Lillehammer A
11.30
-
Plassering 7 vs Kids AllstarsA - Vikingskipet 5–3 Haugesund–Seedet #99
-
Bronsefinale (Plasseringskamp)B - Nortransport 9–0 Hedmarken–Bygdøy
-
Gullfinale (Plasseringskamp)C - Komatsu 7–1 Lillehammer 3–Halden
-
Plassering 5-6 (Plasseringskamp)D - Eidsiva 0–0 Lillehammer 1–Lillehammer 2