Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#5801 / A | 25. feb 18.00 | C - Komatsu | FilFri/ Skogvold | HCK junior 2 | 14 – 1 |
#5802 / B | 25. feb 18.00 | D - Gunders Bil | HCK damer | Team Trøan | 3 – 5 |
#5803 / A | 26. feb 09.00 | A - Vikingskipet | HCK junior 2 | Team Knappen | 0 – 11 |
#5804 / B | 26. feb 09.00 | B - Nortransport | Team Trøan | HCK junior 1 | 4 – 9 |
#5805 / B | 26. feb 11.00 | C - Komatsu | HCK junior 1 | HCK damer | 4 – 5 |
#5806 / A | 26. feb 11.00 | D - Gunders Bil | Team Knappen | FilFri/ Skogvold | 4 – 2 |
Semifinale 1 | 26. feb 13.00 | A - Vikingskipet | Team Knappen | HCK damer | 11 – 0 |
Semifinale 2 | 26. feb 13.00 | B - Nortransport | HCK junior 1 | FilFri/ Skogvold | 6 – 7 |
5. - 6. plass | 26. feb 13.00 | D - Gunders Bil | HCK junior 2 | Team Trøan | 3 – 6 |
Bronsefinale | 26. feb 15.30 | B - Nortransport | HCK damer | HCK junior 1 | 2 – 8 |
Finale | 26. feb 15.30 | C - Komatsu | Team Knappen | FilFri/ Skogvold | 7 – 5 |
Fredag 25. februar | ||||
Tid | Bane A - Vikingskipet | Bane B - Nortransport | Bane C - Komatsu | Bane D - Gunders Bil |
---|---|---|---|---|
18.00 |
#5801
FilFri/ Skogvold
14
HCK junior 2
1
|
#5802
HCK damer
3
Team Trøan
5
|
||
Lørdag 26. februar | ||||
Tid | Bane A - Vikingskipet | Bane B - Nortransport | Bane C - Komatsu | Bane D - Gunders Bil |
09.00 |
#5803
HCK junior 2
0
Team Knappen
11
|
#5804
Team Trøan
4
HCK junior 1
9
|
||
11.00 |
#5805
HCK junior 1
4
HCK damer
5
|
#5806
Team Knappen
4
FilFri/ Skogvold
2
|
||
13.00 |
Semifinale 1
Team Knappen
11
HCK damer
0
|
Semifinale 2
HCK junior 1
6
FilFri/ Skogvold
7
|
5. - 6. plass
HCK junior 2
3
Team Trøan
6
|
|
15.30 |
Bronsefinale
HCK damer
2
HCK junior 1
8
|
Finale
Team Knappen
7
FilFri/ Skogvold
5
|
Fredag 25. februar
18.00
- C - Komatsu 14–1 FilFri/ Skogvold–HCK junior 2
- D - Gunders Bil 3–5 HCK damer–Team Trøan
Lørdag 26. februar
09.00
- A - Vikingskipet 0–11 HCK junior 2–Team Knappen
- B - Nortransport 4–9 Team Trøan–HCK junior 1
11.00
- C - Komatsu 4–5 HCK junior 1–HCK damer
- D - Gunders Bil 4–2 Team Knappen–FilFri/ Skogvold
13.00
-
Semifinale 1A - Vikingskipet 11–0 Team Knappen–HCK damer
-
Semifinale 2B - Nortransport 6–7 HCK junior 1–FilFri/ Skogvold
-
5. - 6. plassD - Gunders Bil 3–6 HCK junior 2–Team Trøan
15.30
-
BronsefinaleB - Nortransport 2–8 HCK damer–HCK junior 1
-
FinaleC - Komatsu 7–5 Team Knappen–FilFri/ Skogvold