Kamper
- Gruppe Gruppe 1
- Gruppe Gruppe 2
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#4287 / Gruppe 1 | 18. feb 18.00 | C | Late Broomers | Team West | 1 – 22 |
#4285 / Gruppe 1 | 18. feb 20.00 | A | TOOLS Curling Team | Aibel Curlers | 12 – 6 |
#4286 / Gruppe 1 | 18. feb 20.00 | B | Curl Jam | To Glass Minions | 3 – 8 |
#4288 / Gruppe 1 | 18. feb 20.00 | D | Team Haukeredet | Team Tømmer | 7 – 1 |
#4313 / Gruppe 2 | 19. feb 20.00 | C | Haugesund Sliders | IsiPisi | 8 – 3 |
#4315 / Gruppe 2 | 20. feb 20.00 | A | EMP on ice | Team Saga | 4 – 8 |
#4314 / Gruppe 2 | 20. feb 20.00 | B | Gassco Curlers | Team Østensjø | 5 – 6 |
#4290 / Gruppe 1 | 3. mar 20.00 | B | Team Tømmer | TOOLS Curling Team | 3 – 4 |
#4291 / Gruppe 1 | 3. mar 20.00 | C | To Glass Minions | Late Broomers | 13 – 1 |
#4318 / Gruppe 2 | 5. mar 20.00 | A | Team Østensjø | Haugesund Sliders | 1 – 9 |
#4317 / Gruppe 2 | 5. mar 20.00 | B | Team Saga | Gassco Curlers | 6 – 7 |
#4316 / Gruppe 2 | 5. mar 20.00 | C | Dead Man's Curl | EMP on ice | 0 – 0 |
#4292 / Gruppe 1 | 9. mar 20.00 | D | Aibel Curlers | Curl Jam | 6 – 5 |
#4296 / Gruppe 1 | 10. mar 20.00 | A | Team Haukeredet | To Glass Minions | 9 – 1 |
#4295 / Gruppe 1 | 10. mar 20.00 | B | Late Broomers | Aibel Curlers | 0 – 10 |
#4293 / Gruppe 1 | 10. mar 20.00 | D | Team Tømmer | Team West | 8 – 6 |
#4321 / Gruppe 2 | 12. mar 20.00 | A | Gassco Curlers | Dead Man's Curl | 0 – 0 |
#4320 / Gruppe 2 | 12. mar 20.00 | B | Haugesund Sliders | Team Saga | 0 – 0 |
#4319 / Gruppe 2 | 12. mar 20.00 | C | IsiPisi | Team Østensjø | 0 – 0 |
#4294 / Gruppe 1 | 12. mar 20.00 | D | TOOLS Curling Team | Curl Jam | 0 – 0 |
#4300 / Gruppe 1 | 17. mar 20.00 | A | Curl Jam | Late Broomers | 0 – 0 |
#4299 / Gruppe 1 | 17. mar 20.00 | B | To Glass Minions | Team Tømmer | 0 – 0 |
#4298 / Gruppe 1 | 17. mar 20.00 | C | Aibel Curlers | Team Haukeredet | 0 – 0 |
#4297 / Gruppe 1 | 17. mar 20.00 | D | Team West | TOOLS Curling Team | 0 – 0 |
#4324 / Gruppe 2 | 19. mar 20.00 | A | Team Saga | IsiPisi | 0 – 0 |
#4323 / Gruppe 2 | 19. mar 20.00 | B | Dead Man's Curl | Haugesund Sliders | 0 – 0 |
#4322 / Gruppe 2 | 19. mar 20.00 | C | EMP on ice | Gassco Curlers | 0 – 0 |
#4304 / Gruppe 1 | 24. mar 20.00 | A | Team West | To Glass Minions | 0 – 0 |
#4303 / Gruppe 1 | 24. mar 20.00 | B | Team Haukeredet | Curl Jam | 0 – 0 |
#4302 / Gruppe 1 | 24. mar 20.00 | C | Team Tømmer | Aibel Curlers | 0 – 0 |
#4301 / Gruppe 1 | 24. mar 20.00 | D | TOOLS Curling Team | Late Broomers | 0 – 0 |
#4327 / Gruppe 2 | 26. mar 20.00 | A | Haugesund Sliders | EMP on ice | 0 – 0 |
#4326 / Gruppe 2 | 26. mar 20.00 | B | IsiPisi | Dead Man's Curl | 0 – 0 |
#4325 / Gruppe 2 | 26. mar 20.00 | C | Team Østensjø | Team Saga | 0 – 0 |
#4289 / Gruppe 1 | 26. mar 20.00 | D | Team West | Team Haukeredet | 0 – 0 |
#4308 / Gruppe 1 | 14. apr 20.00 | A | Curl Jam | Team Tømmer | 0 – 0 |
#4307 / Gruppe 1 | 14. apr 20.00 | B | Aibel Curlers | Team West | 0 – 0 |
#4306 / Gruppe 1 | 14. apr 20.00 | C | To Glass Minions | TOOLS Curling Team | 0 – 0 |
#4305 / Gruppe 1 | 14. apr 20.00 | D | Late Broomers | Team Haukeredet | 0 – 0 |
#4330 / Gruppe 2 | 16. apr 20.00 | A | Dead Man's Curl | Team Østensjø | 0 – 0 |
#4329 / Gruppe 2 | 16. apr 20.00 | B | EMP on ice | IsiPisi | 0 – 0 |
#4328 / Gruppe 2 | 16. apr 20.00 | C | Gassco Curlers | Haugesund Sliders | 0 – 0 |
#4312 / Gruppe 1 | 21. apr 20.00 | A | Team Tømmer | Late Broomers | 0 – 0 |
#4311 / Gruppe 1 | 21. apr 20.00 | B | TOOLS Curling Team | Team Haukeredet | 0 – 0 |
#4310 / Gruppe 1 | 21. apr 20.00 | C | Team West | Curl Jam | 0 – 0 |
#4309 / Gruppe 1 | 21. apr 20.00 | D | To Glass Minions | Aibel Curlers | 0 – 0 |
#4333 / Gruppe 2 | 23. apr 20.00 | A | IsiPisi | Gassco Curlers | 0 – 0 |
#4332 / Gruppe 2 | 23. apr 20.00 | B | Team Østensjø | EMP on ice | 0 – 0 |
#4331 / Gruppe 2 | 23. apr 20.00 | C | Team Saga | Dead Man's Curl | 0 – 0 |
Tirsdag 18. februar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
18.00 |
#4287
Late Broomers
1
Team West
22
|
|||
20.00 |
#4285
TOOLS Curling Team
12
Aibel Curlers
6
|
#4286
Curl Jam
3
To Glass Minions
8
|
#4288
Team Haukeredet
7
Team Tømmer
1
|
|
Onsdag 19. februar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4313
Haugesund Sliders
8
IsiPisi
3
|
|||
Torsdag 20. februar | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4315
EMP on ice
4
Team Saga
8
|
#4314
Gassco Curlers
5
Team Østensjø
6
|
||
Tirsdag 3. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4290
Team Tømmer
3
TOOLS Curling Team
4
|
#4291
To Glass Minions
13
Late Broomers
1
|
||
Torsdag 5. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4318
Team Østensjø
1
Haugesund Sliders
9
|
#4317
Team Saga
6
Gassco Curlers
7
|
#4316
Dead Man's Curl
EMP on ice
|
|
Mandag 9. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4292
Aibel Curlers
6
Curl Jam
5
|
|||
Tirsdag 10. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4296
Team Haukeredet
9
To Glass Minions
1
|
#4295
Late Broomers
0
Aibel Curlers
10
|
#4293
Team Tømmer
8
Team West
6
|
|
Torsdag 12. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4321
Gassco Curlers
Dead Man's Curl
|
#4320
Haugesund Sliders
Team Saga
|
#4319
IsiPisi
Team Østensjø
|
#4294
TOOLS Curling Team
Curl Jam
|
Tirsdag 17. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4300
Curl Jam
Late Broomers
|
#4299
To Glass Minions
Team Tømmer
|
#4298
Aibel Curlers
Team Haukeredet
|
#4297
Team West
TOOLS Curling Team
|
Torsdag 19. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4324
Team Saga
IsiPisi
|
#4323
Dead Man's Curl
Haugesund Sliders
|
#4322
EMP on ice
Gassco Curlers
|
|
Tirsdag 24. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4304
Team West
To Glass Minions
|
#4303
Team Haukeredet
Curl Jam
|
#4302
Team Tømmer
Aibel Curlers
|
#4301
TOOLS Curling Team
Late Broomers
|
Torsdag 26. mars | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4327
Haugesund Sliders
EMP on ice
|
#4326
IsiPisi
Dead Man's Curl
|
#4325
Team Østensjø
Team Saga
|
#4289
Team West
Team Haukeredet
|
Tirsdag 14. april | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4308
Curl Jam
Team Tømmer
|
#4307
Aibel Curlers
Team West
|
#4306
To Glass Minions
TOOLS Curling Team
|
#4305
Late Broomers
Team Haukeredet
|
Torsdag 16. april | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4330
Dead Man's Curl
Team Østensjø
|
#4329
EMP on ice
IsiPisi
|
#4328
Gassco Curlers
Haugesund Sliders
|
|
Tirsdag 21. april | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4312
Team Tømmer
Late Broomers
|
#4311
TOOLS Curling Team
Team Haukeredet
|
#4310
Team West
Curl Jam
|
#4309
To Glass Minions
Aibel Curlers
|
Torsdag 23. april | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
20.00 |
#4333
IsiPisi
Gassco Curlers
|
#4332
Team Østensjø
EMP on ice
|
#4331
Team Saga
Dead Man's Curl
|
Tirsdag 18. februar
18.00
- C 1–22 Late Broomers–Team West
20.00
- A 12–6 TOOLS Curling Team–Aibel Curlers
- B 3–8 Curl Jam–To Glass Minions
- D 7–1 Team Haukeredet–Team Tømmer
Onsdag 19. februar
20.00
Torsdag 20. februar
20.00
- A 4–8 EMP on ice–Team Saga
- B 5–6 Gassco Curlers–Team Østensjø
Tirsdag 3. mars
20.00
Torsdag 5. mars
20.00
- A 1–9 Team Østensjø–Haugesund Sliders
- B 6–7 Team Saga–Gassco Curlers
- C 0–0 Dead Man's Curl–EMP on ice
Mandag 9. mars
20.00
- D 6–5 Aibel Curlers–Curl Jam
Tirsdag 10. mars
20.00
- A 9–1 Team Haukeredet–To Glass Minions
- B 0–10 Late Broomers–Aibel Curlers
- D 8–6 Team Tømmer–Team West
Torsdag 12. mars
20.00
- A 0–0 Gassco Curlers–Dead Man's Curl
- B 0–0 Haugesund Sliders–Team Saga
- C 0–0 IsiPisi–Team Østensjø
- D 0–0 TOOLS Curling Team–Curl Jam
Tirsdag 17. mars
20.00
- A 0–0 Curl Jam–Late Broomers
- B 0–0 To Glass Minions–Team Tømmer
- C 0–0 Aibel Curlers–Team Haukeredet
- D 0–0 Team West–TOOLS Curling Team
Torsdag 19. mars
20.00
- A 0–0 Team Saga–IsiPisi
- B 0–0 Dead Man's Curl–Haugesund Sliders
- C 0–0 EMP on ice–Gassco Curlers
Tirsdag 24. mars
20.00
- A 0–0 Team West–To Glass Minions
- B 0–0 Team Haukeredet–Curl Jam
- C 0–0 Team Tømmer–Aibel Curlers
- D 0–0 TOOLS Curling Team–Late Broomers
Torsdag 26. mars
20.00
- A 0–0 Haugesund Sliders–EMP on ice
- B 0–0 IsiPisi–Dead Man's Curl
- C 0–0 Team Østensjø–Team Saga
- D 0–0 Team West–Team Haukeredet
Tirsdag 14. april
20.00
- A 0–0 Curl Jam–Team Tømmer
- B 0–0 Aibel Curlers–Team West
- C 0–0 To Glass Minions–TOOLS Curling Team
- D 0–0 Late Broomers–Team Haukeredet
Torsdag 16. april
20.00
- A 0–0 Dead Man's Curl–Team Østensjø
- B 0–0 EMP on ice–IsiPisi
- C 0–0 Gassco Curlers–Haugesund Sliders
Tirsdag 21. april
20.00
- A 0–0 Team Tømmer–Late Broomers
- B 0–0 TOOLS Curling Team–Team Haukeredet
- C 0–0 Team West–Curl Jam
- D 0–0 To Glass Minions–Aibel Curlers
Torsdag 23. april
20.00
- A 0–0 IsiPisi–Gassco Curlers
- B 0–0 Team Østensjø–EMP on ice
- C 0–0 Team Saga–Dead Man's Curl