Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
- Gruppe Kids
- Klasse Kids
- Klasse Yngre junior
Fredag 14. desember | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
---|---|---|---|---|
16.30 |
#3005
K1 Lillehammer Kids 1
K2 Lillehammer Kids 2
|
|||
17.30 |
#3003
B1 Team Hedmarken
1
B5 Team Mosetertoppen Skiline
10
|
#3004
A1 Team Stonebreakers
3
A3 Lag Burøisund
5
|
||
19.30 |
#3006
A2 Oppdal Everk Team Eggen
3
A4 Team Sunnyside Curlgirls
2
|
#3010
B3 Team Kvarner
2
B4 Team Slidekick
9
|
||
Lørdag 15. desember | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
08.00 |
#3011
A5 Halden Sharks
0
A1 Team Stonebreakers
13
|
#3012
K2 Lillehammer Kids 2
K4 Halden Kids
|
#3033
B2 Halden Blue Whales
2
B5 Team Mosetertoppen Skiline
8
|
|
08.45 |
#3013
K3 Lillehammer Kids 3
K4 Halden Kids
|
#3014
K1 Lillehammer Kids 1
K2 Lillehammer Kids 2
|
||
10.00 |
#3015
A3 Lag Burøisund
7
A4 Team Sunnyside Curlgirls
3
|
#3016
B4 Team Slidekick
2
B2 Halden Blue Whales
6
|
#3017
A5 Halden Sharks
2
A2 Oppdal Everk Team Eggen
16
|
#3018
B1 Team Hedmarken
10
B3 Team Kvarner
2
|
13.45 |
#3019
B4 Team Slidekick
3
B1 Team Hedmarken
4
|
#3020
B5 Team Mosetertoppen Skiline
11
B3 Team Kvarner
0
|
#3021
K1 Lillehammer Kids 1
K4 Halden Kids
|
#3022
A4 Team Sunnyside Curlgirls
4
A1 Team Stonebreakers
3
|
14.30 |
#3023
K3 Lillehammer Kids 3
K1 Lillehammer Kids 1
|
|||
15.45 |
#3024
A4 Team Sunnyside Curlgirls
8
A5 Halden Sharks
3
|
#3025
A2 Oppdal Everk Team Eggen
4
A3 Lag Burøisund
6
|
#3026
K1 Lillehammer Kids 1
K3 Lillehammer Kids 3
|
#3027
B3 Team Kvarner
3
B2 Halden Blue Whales
4
|
16.30 |
#3067
K2 Lillehammer Kids 2
K4 Halden Kids
|
|||
17.45 |
#3029
A1 Team Stonebreakers
6
A2 Oppdal Everk Team Eggen
1
|
#3030
B2 Halden Blue Whales
0
B1 Team Hedmarken
5
|
#3031
A3 Lag Burøisund
6
A5 Halden Sharks
3
|
#3032
B5 Team Mosetertoppen Skiline
10
B4 Team Slidekick
1
|
Søndag 16. desember | ||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D |
08.00 |
Kvart 1
B5 Team Mosetertoppen Skiline
5
B4 Team Slidekick
4
|
Kvart 2
B1 Team Hedmarken
5
A4 Team Sunnyside Curlgirls
3
|
Kvart 3
B2 Halden Blue Whales
1
A2 Oppdal Everk Team Eggen
6
|
Kvart 4
A3 Lag Burøisund
8
A1 Team Stonebreakers
1
|
10.30 |
Semi 1
B1 Team Hedmarken
3
A3 Lag Burøisund
4
|
9-10 pl
A5 Halden Sharks
9
B3 Team Kvarner
3
|
#3034
K4 Halden Kids
K3 Lillehammer Kids 3
|
Semi 2
B5 Team Mosetertoppen Skiline
6
A2 Oppdal Everk Team Eggen
0
|
11.15 |
#3035
K2 Lillehammer Kids 2
K3 Lillehammer Kids 3
|
|||
13.00 |
5-6 pl
B2 Halden Blue Whales
2
A4 Team Sunnyside Curlgirls
10
|
Bronse
B1 Team Hedmarken
7
A2 Oppdal Everk Team Eggen
1
|
Finale
A3 Lag Burøisund
9
B5 Team Mosetertoppen Skiline
3
|
7-8 pl.
A1 Team Stonebreakers
9
B4 Team Slidekick
10
|
Fredag 14. desember
16.30
17.30
19.30
- B 3–2 A2 Oppdal Everk Team Eggen–A4 Team Sunnyside Curlgirls
- C 2–9 B3 Team Kvarner–B4 Team Slidekick
Lørdag 15. desember
08.00
- A 0–13 A5 Halden Sharks–A1 Team Stonebreakers
- B 0–0 K2 Lillehammer Kids 2–K4 Halden Kids
- C 2–8 B2 Halden Blue Whales–B5 Team Mosetertoppen Skiline
08.45
10.00
- A 7–3 A3 Lag Burøisund–A4 Team Sunnyside Curlgirls
- B 2–6 B4 Team Slidekick–B2 Halden Blue Whales
- C 2–16 A5 Halden Sharks–A2 Oppdal Everk Team Eggen
- D 10–2 B1 Team Hedmarken–B3 Team Kvarner
13.45
- A 3–4 B4 Team Slidekick–B1 Team Hedmarken
- B 11–0 B5 Team Mosetertoppen Skiline–B3 Team Kvarner
- C 0–0 K1 Lillehammer Kids 1–K4 Halden Kids
- D 4–3 A4 Team Sunnyside Curlgirls–A1 Team Stonebreakers
14.30
15.45
- A 8–3 A4 Team Sunnyside Curlgirls–A5 Halden Sharks
- B 4–6 A2 Oppdal Everk Team Eggen–A3 Lag Burøisund
- C 0–0 K1 Lillehammer Kids 1–K3 Lillehammer Kids 3
- D 3–4 B3 Team Kvarner–B2 Halden Blue Whales
16.30
17.45
- A 6–1 A1 Team Stonebreakers–A2 Oppdal Everk Team Eggen
- B 0–5 B2 Halden Blue Whales–B1 Team Hedmarken
- C 6–3 A3 Lag Burøisund–A5 Halden Sharks
- D 10–1 B5 Team Mosetertoppen Skiline–B4 Team Slidekick
Søndag 16. desember
08.00
-
Kvart 1A 5–4 B5 Team Mosetertoppen Skiline–B4 Team Slidekick
-
Kvart 2B 5–3 B1 Team Hedmarken–A4 Team Sunnyside Curlgirls
-
Kvart 3C 1–6 B2 Halden Blue Whales–A2 Oppdal Everk Team Eggen
-
Kvart 4D 8–1 A3 Lag Burøisund–A1 Team Stonebreakers
10.30
-
Semi 1A 3–4 B1 Team Hedmarken–A3 Lag Burøisund
-
9-10 plB 9–3 A5 Halden Sharks–B3 Team Kvarner
- C 0–0 K4 Halden Kids–K3 Lillehammer Kids 3
-
Semi 2D 6–0 B5 Team Mosetertoppen Skiline–A2 Oppdal Everk Team Eggen
11.15
13.00
-
5-6 plA 2–10 B2 Halden Blue Whales–A4 Team Sunnyside Curlgirls
-
BronseB 7–1 B1 Team Hedmarken–A2 Oppdal Everk Team Eggen
-
FinaleC 9–3 A3 Lag Burøisund–B5 Team Mosetertoppen Skiline
-
7-8 pl.D 9–10 A1 Team Stonebreakers–B4 Team Slidekick