Kamper
- Gruppe Akevitt
- Gruppe Whisky
Kamp/grp. | Tidspunkt | Bane | Lag | ||
---|---|---|---|---|---|
#2136 / Whisky | 1. des 17.30 | A | Drøy kost | Det Glatte lag | 8 – 2 |
#2137 / Akevitt | 1. des 17.30 | B | Ozonlaget | Plan B | 1 – 5 |
#2138 / Akevitt | 1. des 18.45 | A | Talsnes | MCC | 2 – 1 |
#2139 / Whisky | 1. des 18.45 | B | Drøy kost | Sopelimerne | 2 – 4 |
#2140 / Akevitt | 1. des 19.50 | A | Ozonlaget | Selección Nacional de Costa Rica | 0 – 9 |
#2141 / Whisky | 1. des 19.50 | B | TM 76 (Team Maljorca) | Odel | 5 – 2 |
#2142 / Akevitt | 2. des 10.30 | A | Plan B | Talsnes | 1 – 3 |
#2143 / Whisky | 2. des 10.30 | B | Det Glatte lag | Sopelimerne | 1 – 6 |
#2144 / Whisky | 2. des 11.45 | A | Drøy kost | TM 76 (Team Maljorca) | 2 – 4 |
#2145 / Akevitt | 2. des 11.45 | B | MCC | Selección Nacional de Costa Rica | 4 – 2 |
#2146 / Whisky | 2. des 14.00 | A | Odel | Sopelimerne | 5 – 0 |
#2147 / Akevitt | 2. des 14.00 | B | Talsnes | Ozonlaget | 7 – 1 |
#2149 / Whisky | 2. des 15.10 | A | TM 76 (Team Maljorca) | Det Glatte lag | 3 – 3 |
#2148 / Akevitt | 2. des 15.10 | B | Plan B | MCC | 0 – 10 |
#2150 / Whisky | 2. des 16.30 | A | Odel | Drøy kost | 4 – 3 |
#2151 / Akevitt | 2. des 16.30 | B | Selección Nacional de Costa Rica | Talsnes | 2 – 6 |
#2152 / Akevitt | 2. des 17.45 | A | Ozonlaget | MCC | 2 – 4 |
#2153 / Whisky | 2. des 17.45 | B | TM 76 (Team Maljorca) | Sopelimerne | 8 – 0 |
#2154 / Akevitt | 2. des 19.00 | A | Selección Nacional de Costa Rica | Plan B | 7 – 0 |
#2155 / Whisky | 2. des 19.00 | B | Det Glatte lag | Odel | 4 – 7 |
Q1 | 3. des 11.00 | A | Talsnes | Drøy kost | 3 – 5 |
Q2 | 3. des 11.00 | B | Odel | Selección Nacional de Costa Rica | 1 – 6 |
Q3 | 3. des 12.15 | A | MCC | Sopelimerne | 5 – 1 |
Q4 | 3. des 12.15 | B | TM 76 (Team Maljorca) | Plan B | 8 – 0 |
S1 | 3. des 13.45 | A | Drøy kost | Selección Nacional de Costa Rica | 11 – 1 |
S2 | 3. des 13.45 | B | MCC | TM 76 (Team Maljorca) | 3 – 7 |
FINALE | 3. des 15.30 | A | Drøy kost | TM 76 (Team Maljorca) | 2 – 11 |
BRONSE | 3. des 15.30 | B | Selección Nacional de Costa Rica | MCC | 1 – 4 |
Fredag 1. desember | ||
Tid | Bane A | Bane B |
---|---|---|
17.30 |
#2136
Drøy kost
8
Det Glatte lag
2
|
#2137
Ozonlaget
1
Plan B
5
|
18.45 |
#2138
Talsnes
2
MCC
1
|
#2139
Drøy kost
2
Sopelimerne
4
|
19.50 |
#2140
Ozonlaget
0
Selección Nacional de Costa Rica
9
|
#2141
TM 76 (Team Maljorca)
5
Odel
2
|
Lørdag 2. desember | ||
Tid | Bane A | Bane B |
10.30 |
#2142
Plan B
1
Talsnes
3
|
#2143
Det Glatte lag
1
Sopelimerne
6
|
11.45 |
#2144
Drøy kost
2
TM 76 (Team Maljorca)
4
|
#2145
MCC
4
Selección Nacional de Costa Rica
2
|
14.00 |
#2146
Odel
5
Sopelimerne
0
|
#2147
Talsnes
7
Ozonlaget
1
|
15.10 |
#2149
TM 76 (Team Maljorca)
3
Det Glatte lag
3
|
#2148
Plan B
0
MCC
10
|
16.30 |
#2150
Odel
4
Drøy kost
3
|
#2151
Selección Nacional de Costa Rica
2
Talsnes
6
|
17.45 |
#2152
Ozonlaget
2
MCC
4
|
#2153
TM 76 (Team Maljorca)
8
Sopelimerne
0
|
19.00 |
#2154
Selección Nacional de Costa Rica
7
Plan B
0
|
#2155
Det Glatte lag
4
Odel
7
|
Søndag 3. desember | ||
Tid | Bane A | Bane B |
11.00 |
Q1
Talsnes
3
Drøy kost
5
|
Q2
Odel
1
Selección Nacional de Costa Rica
6
|
12.15 |
Q3
MCC
5
Sopelimerne
1
|
Q4
TM 76 (Team Maljorca)
8
Plan B
0
|
13.45 |
S1
Drøy kost
11
Selección Nacional de Costa Rica
1
|
S2
MCC
3
TM 76 (Team Maljorca)
7
|
15.30 |
FINALE
Drøy kost
2
TM 76 (Team Maljorca)
11
|
BRONSE
Selección Nacional de Costa Rica
1
MCC
4
|
Fredag 1. desember
17.30
- A 8–2 Drøy kost–Det Glatte lag
- B 1–5 Ozonlaget–Plan B
18.45
- A 2–1 Talsnes–MCC
- B 2–4 Drøy kost–Sopelimerne
19.50
Lørdag 2. desember
10.30
- A 1–3 Plan B–Talsnes
- B 1–6 Det Glatte lag–Sopelimerne
11.45
14.00
- A 5–0 Odel–Sopelimerne
- B 7–1 Talsnes–Ozonlaget
15.10
- A 3–3 TM 76 (Team Maljorca)–Det Glatte lag
- B 0–10 Plan B–MCC
16.30
17.45
- A 2–4 Ozonlaget–MCC
- B 8–0 TM 76 (Team Maljorca)–Sopelimerne
19.00
Søndag 3. desember
11.00
-
Q1A 3–5 Talsnes–Drøy kost
-
Q2B 1–6 Odel–Selección Nacional de Costa Rica
12.15
-
Q3A 5–1 MCC–Sopelimerne
-
Q4B 8–0 TM 76 (Team Maljorca)–Plan B
13.45
-
S1A 11–1 Drøy kost–Selección Nacional de Costa Rica
-
S2B 3–7 MCC–TM 76 (Team Maljorca)
15.30
-
FINALEA 2–11 Drøy kost–TM 76 (Team Maljorca)
-
BRONSEB 1–4 Selección Nacional de Costa Rica–MCC