Matches
- Pool Kids gruppe
- Pool Yngre JR Gruppe B
- Pool Yngre JR. Gruppe A
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#2912 / Yngre JR. Gruppe A | 24 Nov 09:00 | A | A1 Oppdal E-verk/ EGGEN | A2 Hedmarken/ Team Hedmarken | 6 – 3 |
#2913 / Yngre JR Gruppe B | 24 Nov 09:00 | B | B1 Oppdal/ T eam SlideKick | B2 Hedmarken/ Stonebreakers | 12 – 3 |
#2914 / Yngre JR. Gruppe A | 24 Nov 09:00 | C | A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls | A4 TCK/ Kværne | 18 – 0 |
#2915 / Kids gruppe | 24 Nov 09:00 | D | Kids 1 Trondheim | Kids 2 Hedmarken | 0 – 0 |
#2916 / Kids gruppe | 24 Nov 10:15 | D | Kids 3 Oppdal 1 | Kids 4 Oppdal 2 | 0 – 0 |
#2917 / Yngre JR Gruppe B | 24 Nov 11:00 | A | B3 LCK/ BURØISUND | B4 TCK/ Eriksen | 0 – 8 |
#2918 / Yngre JR. Gruppe A | 24 Nov 11:00 | B | A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls | A1 Oppdal E-verk/ EGGEN | 7 – 5 |
#2919 / Yngre JR. Gruppe A | 24 Nov 11:00 | C | A2 Hedmarken/ Team Hedmarken | A4 TCK/ Kværne | 8 – 1 |
#2920 / Kids gruppe | 24 Nov 11:45 | D | Kids 1 Trondheim | Kids 3 Oppdal 1 | 0 – 0 |
#2921 / Kids gruppe | 24 Nov 13:00 | D | Kids 2 Hedmarken | Kids 4 Oppdal 2 | 0 – 0 |
#2922 / Yngre JR. Gruppe A | 24 Nov 13:30 | A | A2 Hedmarken/ Team Hedmarken | A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls | 5 – 6 |
#2923 / Yngre JR Gruppe B | 24 Nov 13:30 | B | B2 Hedmarken/ Stonebreakers | B4 TCK/ Eriksen | 0 – 9 |
#2924 / Yngre JR Gruppe B | 24 Nov 13:30 | C | B1 Oppdal/ T eam SlideKick | B3 LCK/ BURØISUND | 7 – 4 |
#2925 / Kids gruppe | 24 Nov 14:15 | D | Kids 3 Oppdal 1 | Kids 2 Hedmarken | 0 – 0 |
#2926 / Yngre JR Gruppe B | 24 Nov 15:30 | A | B2 Hedmarken/ Stonebreakers | B3 LCK/ BURØISUND | 5 – 8 |
#2927 / Yngre JR. Gruppe A | 24 Nov 15:30 | B | A1 Oppdal E-verk/ EGGEN | A4 TCK/ Kværne | 10 – 2 |
#2928 / Yngre JR Gruppe B | 24 Nov 15:30 | C | B1 Oppdal/ T eam SlideKick | B4 TCK/ Eriksen | 0 – 9 |
#2929 / Kids gruppe | 24 Nov 15:30 | D | Kids 4 Oppdal 2 | Kids 1 Trondheim | 0 – 0 |
Semi 1 | 25 Nov 10:00 | A | A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls | B1 Oppdal/ T eam SlideKick | 5 – 3 |
Semi 2 | 25 Nov 10:00 | B | B4 TCK/ Eriksen | A1 Oppdal E-verk/ EGGEN | 4 – 3 |
5. - 6. plass | 25 Nov 12:00 | A | A2 Hedmarken/ Team Hedmarken | B3 LCK/ BURØISUND | 7 – 5 |
7. - 8.. plass | 25 Nov 12:00 | B | A4 TCK/ Kværne | B2 Hedmarken/ Stonebreakers | 2 – 8 |
Finale | 25 Nov 12:00 | C | A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls | B4 TCK/ Eriksen | 4 – 5 |
Bronsefinale | 25 Nov 12:00 | D | B1 Oppdal/ T eam SlideKick | A1 Oppdal E-verk/ EGGEN | 2 – 6 |
Saturday, November 24 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
---|---|---|---|---|
09:00 |
#2912
A1 Oppdal E-verk/ EGGEN
6
A2 Hedmarken/ Team Hedmarken
3
|
#2913
B1 Oppdal/ T eam SlideKick
12
B2 Hedmarken/ Stonebreakers
3
|
#2914
A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls
18
A4 TCK/ Kværne
0
|
#2915
Kids 1 Trondheim
Kids 2 Hedmarken
|
10:15 |
#2916
Kids 3 Oppdal 1
Kids 4 Oppdal 2
|
|||
11:00 |
#2917
B3 LCK/ BURØISUND
0
B4 TCK/ Eriksen
8
|
#2918
A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls
7
A1 Oppdal E-verk/ EGGEN
5
|
#2919
A2 Hedmarken/ Team Hedmarken
8
A4 TCK/ Kværne
1
|
|
11:45 |
#2920
Kids 1 Trondheim
Kids 3 Oppdal 1
|
|||
13:00 |
#2921
Kids 2 Hedmarken
Kids 4 Oppdal 2
|
|||
13:30 |
#2922
A2 Hedmarken/ Team Hedmarken
5
A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls
6
|
#2923
B2 Hedmarken/ Stonebreakers
0
B4 TCK/ Eriksen
9
|
#2924
B1 Oppdal/ T eam SlideKick
7
B3 LCK/ BURØISUND
4
|
|
14:15 |
#2925
Kids 3 Oppdal 1
Kids 2 Hedmarken
|
|||
15:30 |
#2926
B2 Hedmarken/ Stonebreakers
5
B3 LCK/ BURØISUND
8
|
#2927
A1 Oppdal E-verk/ EGGEN
10
A4 TCK/ Kværne
2
|
#2928
B1 Oppdal/ T eam SlideKick
0
B4 TCK/ Eriksen
9
|
#2929
Kids 4 Oppdal 2
Kids 1 Trondheim
|
Sunday, November 25 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
10:00 |
Semi 1
A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls
5
B1 Oppdal/ T eam SlideKick
3
|
Semi 2
B4 TCK/ Eriksen
4
A1 Oppdal E-verk/ EGGEN
3
|
||
12:00 |
5. - 6. plass
A2 Hedmarken/ Team Hedmarken
7
B3 LCK/ BURØISUND
5
|
7. - 8.. plass
A4 TCK/ Kværne
2
B2 Hedmarken/ Stonebreakers
8
|
Finale
A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls
4
B4 TCK/ Eriksen
5
|
Bronsefinale
B1 Oppdal/ T eam SlideKick
2
A1 Oppdal E-verk/ EGGEN
6
|
Saturday, November 24
09:00
- A 6–3 A1 Oppdal E-verk/ EGGEN–A2 Hedmarken/ Team Hedmarken
- B 12–3 B1 Oppdal/ T eam SlideKick–B2 Hedmarken/ Stonebreakers
- C 18–0 A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls–A4 TCK/ Kværne
- D 0–0 Kids 1 Trondheim–Kids 2 Hedmarken
10:15
11:00
- A 0–8 B3 LCK/ BURØISUND–B4 TCK/ Eriksen
- B 7–5 A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls–A1 Oppdal E-verk/ EGGEN
- C 8–1 A2 Hedmarken/ Team Hedmarken–A4 TCK/ Kværne
11:45
13:00
13:30
- A 5–6 A2 Hedmarken/ Team Hedmarken–A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls
- B 0–9 B2 Hedmarken/ Stonebreakers–B4 TCK/ Eriksen
- C 7–4 B1 Oppdal/ T eam SlideKick–B3 LCK/ BURØISUND
14:15
15:30
- A 5–8 B2 Hedmarken/ Stonebreakers–B3 LCK/ BURØISUND
- B 10–2 A1 Oppdal E-verk/ EGGEN–A4 TCK/ Kværne
- C 0–9 B1 Oppdal/ T eam SlideKick–B4 TCK/ Eriksen
- D 0–0 Kids 4 Oppdal 2–Kids 1 Trondheim
Sunday, November 25
10:00
-
Semi 1A 5–3 A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls–B1 Oppdal/ T eam SlideKick
-
Semi 2B 4–3 B4 TCK/ Eriksen–A1 Oppdal E-verk/ EGGEN
12:00
-
5. - 6. plassA 7–5 A2 Hedmarken/ Team Hedmarken–B3 LCK/ BURØISUND
-
7. - 8.. plassB 2–8 A4 TCK/ Kværne–B2 Hedmarken/ Stonebreakers
-
FinaleC 4–5 A3 TCK/ Sunnyside Curlgirls–B4 TCK/ Eriksen
-
BronsefinaleD 2–6 B1 Oppdal/ T eam SlideKick–A1 Oppdal E-verk/ EGGEN