Matches
- Pool A
- Pool B
- Pool C
- Pool D
- Class Men's
- Class Women's
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#6184 / A | 28 Oct 09:00 | A | Landelius | M Wranå | 6 – 7 |
#6185 / A | 28 Oct 09:00 | B | Rosander | Granbom | 6 – 7 |
#6186 / C | 28 Oct 09:00 | C | Hasselborg | Henderson | 11 – 2 |
#6187 / C | 28 Oct 09:00 | D | Rörvik | Foxglide | 5 – 3 |
#6188 / B | 28 Oct 12:30 | A | Öy | Roxin | 5 – 4 |
#6189 / B | 28 Oct 12:30 | B | Westerberg | Hårstad | 4 – 8 |
#6190 / D | 28 Oct 12:30 | C | Kaldvee | Hürlimann | 6 – 6 |
#6191 / D | 28 Oct 12:30 | D | Wranå | Constantini | 7 – 3 |
#6192 / C | 28 Oct 16:00 | A | Foxglide | Hasselborg | 5 – 5 |
#6193 / C | 28 Oct 16:00 | B | Henderson | Rörvik | 4 – 10 |
#6194 / A | 28 Oct 16:00 | C | Granbom | Landelius | 4 – 8 |
#6195 / A | 28 Oct 16:00 | D | M Wranå | Rosander | 7 – 4 |
#6196 / D | 28 Oct 19:30 | A | Constantini | Kaldvee | 6 – 4 |
#6197 / D | 28 Oct 19:30 | B | Hürlimann | Wranå | 4 – 5 |
#6198 / B | 28 Oct 19:30 | C | Hårstad | Öy | 5 – 5 |
#6199 / B | 28 Oct 19:30 | D | Roxin | Westerberg | 2 – 5 |
#6200 / C | 29 Oct 09:00 | A | Hasselborg | Rörvik | 6 – 2 |
#6201 / C | 29 Oct 09:00 | B | Foxglide | Henderson | 3 – 5 |
#6202 / A | 29 Oct 09:00 | C | Landelius | Rosander | 2 – 8 |
#6203 / A | 29 Oct 09:00 | D | Granbom | M Wranå | 7 – 2 |
#6204 / B | 29 Oct 12:30 | A | Westerberg | Öy | 5 – 6 |
#6205 / B | 29 Oct 12:30 | B | Hårstad | Roxin | 5 – 3 |
#6206 / D | 29 Oct 12:30 | C | Wranå | Kaldvee | 7 – 4 |
#6207 / D | 29 Oct 12:30 | D | Constantini | Hürlimann | 9 – 3 |
Quarterfinal 3 Men | 29 Oct 16:00 | A | Granbom | Landelius | 5 – 4 |
Quarterfinal 4 Women | 29 Oct 16:00 | B | Constantini | Kaldvee | 6 – 2 |
Quarterfinal 1 Men | 29 Oct 16:00 | C | M Wranå | Westerberg | 8 – 7 |
Quarterfinal 2 Women | 29 Oct 16:00 | D | Rörvik | Henderson | 7 – 8 |
Semifinal 3 Women | 30 Oct 09:00 | A | Wranå | Henderson | 8 – 3 |
Semifinal 1 Men | 30 Oct 09:00 | B | Öy | Granbom | 2 – 9 |
Semifinal 1 Women | 30 Oct 09:00 | C | Hasselborg | Constantini | 6 – 5 |
Semifinal 4 Men | 30 Oct 09:00 | D | Hårstad | M Wranå | 8 – 0 |
Bronze Men | 30 Oct 12:30 | A | Öy | M Wranå | 0 – 8 |
Final Women | 30 Oct 12:30 | B | Hasselborg | Wranå | 9 – 4 |
Final Men | 30 Oct 12:30 | C | Granbom | Hårstad | 2 – 7 |
Bronze Women | 30 Oct 12:30 | D | Constantini | Henderson | 9 – 8 |
Friday, October 28 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
---|---|---|---|---|
09:00 |
#6184
Landelius
6
M Wranå
7
|
#6185
Rosander
6
Granbom
7
|
#6186
Hasselborg
11
Henderson
2
|
#6187
Rörvik
5
Foxglide
3
|
12:30 |
#6188
Öy
5
Roxin
4
|
#6189
Westerberg
4
Hårstad
8
|
#6190
Kaldvee
6
Hürlimann
6
|
#6191
Wranå
7
Constantini
3
|
16:00 |
#6192
Foxglide
5
Hasselborg
5
|
#6193
Henderson
4
Rörvik
10
|
#6194
Granbom
4
Landelius
8
|
#6195
M Wranå
7
Rosander
4
|
19:30 |
#6196
Constantini
6
Kaldvee
4
|
#6197
Hürlimann
4
Wranå
5
|
#6198
Hårstad
5
Öy
5
|
#6199
Roxin
2
Westerberg
5
|
Saturday, October 29 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
#6200
Hasselborg
6
Rörvik
2
|
#6201
Foxglide
3
Henderson
5
|
#6202
Landelius
2
Rosander
8
|
#6203
Granbom
7
M Wranå
2
|
12:30 |
#6204
Westerberg
5
Öy
6
|
#6205
Hårstad
5
Roxin
3
|
#6206
Wranå
7
Kaldvee
4
|
#6207
Constantini
9
Hürlimann
3
|
16:00 |
Quarterfinal 3 Men
Granbom
5
Landelius
4
|
Quarterfinal 4 Women
Constantini
6
Kaldvee
2
|
Quarterfinal 1 Men
M Wranå
8
Westerberg
7
|
Quarterfinal 2 Women
Rörvik
7
Henderson
8
|
Sunday, October 30 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
Semifinal 3 Women
Wranå
8
Henderson
3
|
Semifinal 1 Men
Öy
2
Granbom
9
|
Semifinal 1 Women
Hasselborg
6
Constantini
5
|
Semifinal 4 Men
Hårstad
8
M Wranå
0
|
12:30 |
Bronze Men
Öy
0
M Wranå
8
|
Final Women
Hasselborg
9
Wranå
4
|
Final Men
Granbom
2
Hårstad
7
|
Bronze Women
Constantini
9
Henderson
8
|
Friday, October 28
09:00
- A 6–7 Landelius–M Wranå
- B 6–7 Rosander –Granbom
- C 11–2 Hasselborg–Henderson
- D 5–3 Rörvik–Foxglide
12:30
- A 5–4 Öy–Roxin
- B 4–8 Westerberg–Hårstad
- C 6–6 Kaldvee–Hürlimann
- D 7–3 Wranå–Constantini
16:00
- A 5–5 Foxglide–Hasselborg
- B 4–10 Henderson–Rörvik
- C 4–8 Granbom–Landelius
- D 7–4 M Wranå–Rosander
19:30
- A 6–4 Constantini–Kaldvee
- B 4–5 Hürlimann–Wranå
- C 5–5 Hårstad–Öy
- D 2–5 Roxin–Westerberg
Saturday, October 29
09:00
- A 6–2 Hasselborg–Rörvik
- B 3–5 Foxglide–Henderson
- C 2–8 Landelius–Rosander
- D 7–2 Granbom–M Wranå
12:30
- A 5–6 Westerberg–Öy
- B 5–3 Hårstad–Roxin
- C 7–4 Wranå–Kaldvee
- D 9–3 Constantini–Hürlimann
16:00
-
Quarterfinal 3 MenA 5–4 Granbom–Landelius
-
Quarterfinal 4 WomenB 6–2 Constantini–Kaldvee
-
Quarterfinal 1 MenC 8–7 M Wranå–Westerberg
-
Quarterfinal 2 WomenD 7–8 Rörvik–Henderson
Sunday, October 30
09:00
-
Semifinal 3 WomenA 8–3 Wranå–Henderson
-
Semifinal 1 MenB 2–9 Öy–Granbom
-
Semifinal 1 WomenC 6–5 Hasselborg–Constantini
-
Semifinal 4 MenD 8–0 Hårstad–M Wranå
12:30
-
Bronze MenA 0–8 Öy–M Wranå
-
Final WomenB 9–4 Hasselborg–Wranå
-
Final MenC 2–7 Granbom–Hårstad
-
Bronze WomenD 9–8 Constantini–Henderson