Matches
- Pool Round robin
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#3982 / Round robin | 7 Dec 10:00 | C | Drøy kost | Davanger | 1 – 12 |
#3983 / Round robin | 7 Dec 10:00 | D | Birkeland | Skaret | 6 – 4 |
#3984 / Round robin | 7 Dec 10:00 | E | Wibe | Halden mix | 7 – 4 |
#3987 / Round robin | 7 Dec 13:00 | C | Halden mix | Birkeland | 3 – 4 |
#3986 / Round robin | 7 Dec 13:00 | D | Davanger | Wibe | 6 – 3 |
#3985 / Round robin | 7 Dec 13:00 | E | Skaret | Drøy kost | 9 – 6 |
#3988 / Round robin | 7 Dec 17:00 | C | Drøy kost | Wibe | 12 – 1 |
#3989 / Round robin | 7 Dec 17:00 | D | Halden mix | Skaret | 6 – 2 |
#3990 / Round robin | 7 Dec 17:00 | E | Davanger | Birkeland | 7 – 5 |
#3993 / Round robin | 8 Dec 10:00 | C | Skaret | Davanger | 2 – 11 |
#3992 / Round robin | 8 Dec 10:00 | D | Birkeland | Wibe | 7 – 6 |
#3991 / Round robin | 8 Dec 10:00 | E | Drøy kost | Halden mix | 7 – 4 |
#3996 / Round robin | 8 Dec 13:00 | C | Drøy kost | Birkeland | 4 – 5 |
#3995 / Round robin | 8 Dec 13:00 | D | Davanger | Halden mix | 9 – 4 |
#3994 / Round robin | 8 Dec 13:00 | E | Wibe | Skaret | 8 – 3 |
Saturday, December 7 | |||
Time | Sheet C | Sheet D | Sheet E |
---|---|---|---|
10:00 |
#3982
Drøy kost
1
Davanger
12
|
#3983
Birkeland
6
Skaret
4
|
#3984
Wibe
7
Halden mix
4
|
13:00 |
#3987
Halden mix
3
Birkeland
4
|
#3986
Davanger
6
Wibe
3
|
#3985
Skaret
9
Drøy kost
6
|
17:00 |
#3988
Drøy kost
12
Wibe
1
|
#3989
Halden mix
6
Skaret
2
|
#3990
Davanger
7
Birkeland
5
|
Sunday, December 8 | |||
Time | Sheet C | Sheet D | Sheet E |
10:00 |
#3993
Skaret
2
Davanger
11
|
#3992
Birkeland
7
Wibe
6
|
#3991
Drøy kost
7
Halden mix
4
|
13:00 |
#3996
Drøy kost
4
Birkeland
5
|
#3995
Davanger
9
Halden mix
4
|
#3994
Wibe
8
Skaret
3
|
Saturday, December 7
10:00
- C 1–12 Drøy kost–Davanger
- D 6–4 Birkeland–Skaret
- E 7–4 Wibe–Halden mix
13:00
- C 3–4 Halden mix–Birkeland
- D 6–3 Davanger–Wibe
- E 9–6 Skaret–Drøy kost
17:00
- C 12–1 Drøy kost–Wibe
- D 6–2 Halden mix–Skaret
- E 7–5 Davanger–Birkeland
Sunday, December 8
10:00
- C 2–11 Skaret–Davanger
- D 7–6 Birkeland–Wibe
- E 7–4 Drøy kost–Halden mix
13:00
- C 4–5 Drøy kost–Birkeland
- D 9–4 Davanger–Halden mix
- E 8–3 Wibe–Skaret