Matches
- Pool Gruppe A
- Pool Gruppe B
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#3047 / Gruppe B | 8 Dec 10:00 | A | Team Norheim Natursten/ Wolan | Team Mesloe | 10 – 3 |
#3048 / Gruppe B | 8 Dec 10:00 | B | Team Nepstad | Team Eriksen | 6 – 7 |
#3049 / Gruppe A | 8 Dec 10:00 | C | Oppdalsbanken Mellemseter | Team Skaslien | 10 – 4 |
#3050 / Gruppe A | 8 Dec 10:00 | D | Team Kverkil | Sunnyside Curlgirls | 10 – 2 |
#3051 / Gruppe A | 8 Dec 12:30 | A | Oppdalsbanken Mellemseter | Sunnyside Curlgirls | 8 – 4 |
#3052 / Gruppe A | 8 Dec 12:30 | B | Team Kverkil | Team Skaslien | 7 – 4 |
#3053 / Gruppe B | 8 Dec 12:30 | C | Team Norheim Natursten/ Wolan | Team Eriksen | 8 – 3 |
#3054 / Gruppe B | 8 Dec 12:30 | D | Team Nepstad | Team Mesloe | 6 – 7 |
#3055 / Gruppe B | 8 Dec 15:30 | A | Team Mesloe | Team Eriksen | 2 – 8 |
#3056 / Gruppe B | 8 Dec 15:30 | B | Team Norheim Natursten/ Wolan | Team Nepstad | 3 – 4 |
#3057 / Gruppe A | 8 Dec 15:30 | C | Team Skaslien | Sunnyside Curlgirls | 7 – 3 |
#3058 / Gruppe A | 8 Dec 15:30 | D | Oppdalsbanken Mellemseter | Team Kverkil | 6 – 3 |
SemiFinale 1 | 9 Dec 10:00 | A | Oppdalsbanken Mellemseter | Team Eriksen | 9 – 1 |
3 v4 | 9 Dec 10:00 | B | Team Skaslien | Team Nepstad | 5 – 7 |
3 v4 | 9 Dec 10:00 | C | Sunnyside Curlgirls | Team Mesloe | 3 – 7 |
Semifinale 2 | 9 Dec 10:00 | D | Team Kverkil | Team Norheim Natursten/ Wolan | 3 – 8 |
Plasseringskamp 5-6 plass | 9 Dec 12:30 | A | Team Nepstad | Team Mesloe | 10 – 1 |
Bronsefinale | 9 Dec 12:30 | B | Team Eriksen | Team Kverkil | 7 – 4 |
Finale | 9 Dec 12:30 | C | Oppdalsbanken Mellemseter | Team Norheim Natursten/ Wolan | 7 – 1 |
Plasseringskamp 7-8 plass | 9 Dec 12:30 | D | Team Skaslien | Sunnyside Curlgirls | 9 – 5 |
Saturday, December 8 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
---|---|---|---|---|
10:00 |
#3047
Team Norheim Natursten/ Wolan
10
Team Mesloe
3
|
#3048
Team Nepstad
6
Team Eriksen
7
|
#3049
Oppdalsbanken Mellemseter
10
Team Skaslien
4
|
#3050
Team Kverkil
10
Sunnyside Curlgirls
2
|
12:30 |
#3051
Oppdalsbanken Mellemseter
8
Sunnyside Curlgirls
4
|
#3052
Team Kverkil
7
Team Skaslien
4
|
#3053
Team Norheim Natursten/ Wolan
8
Team Eriksen
3
|
#3054
Team Nepstad
6
Team Mesloe
7
|
15:30 |
#3055
Team Mesloe
2
Team Eriksen
8
|
#3056
Team Norheim Natursten/ Wolan
3
Team Nepstad
4
|
#3057
Team Skaslien
7
Sunnyside Curlgirls
3
|
#3058
Oppdalsbanken Mellemseter
6
Team Kverkil
3
|
Sunday, December 9 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
10:00 |
SemiFinale 1
Oppdalsbanken Mellemseter
9
Team Eriksen
1
|
3 v4
Team Skaslien
5
Team Nepstad
7
|
3 v4
Sunnyside Curlgirls
3
Team Mesloe
7
|
Semifinale 2
Team Kverkil
3
Team Norheim Natursten/ Wolan
8
|
12:30 |
Plasseringskamp 5-6 plass
Team Nepstad
10
Team Mesloe
1
|
Bronsefinale
Team Eriksen
7
Team Kverkil
4
|
Finale
Oppdalsbanken Mellemseter
7
Team Norheim Natursten/ Wolan
1
|
Plasseringskamp 7-8 plass
Team Skaslien
9
Sunnyside Curlgirls
5
|
Saturday, December 8
10:00
- A 10–3 Team Norheim Natursten/ Wolan–Team Mesloe
- B 6–7 Team Nepstad–Team Eriksen
- C 10–4 Oppdalsbanken Mellemseter–Team Skaslien
- D 10–2 Team Kverkil–Sunnyside Curlgirls
12:30
- A 8–4 Oppdalsbanken Mellemseter–Sunnyside Curlgirls
- B 7–4 Team Kverkil–Team Skaslien
- C 8–3 Team Norheim Natursten/ Wolan–Team Eriksen
- D 6–7 Team Nepstad–Team Mesloe
15:30
- A 2–8 Team Mesloe–Team Eriksen
- B 3–4 Team Norheim Natursten/ Wolan–Team Nepstad
- C 7–3 Team Skaslien–Sunnyside Curlgirls
- D 6–3 Oppdalsbanken Mellemseter–Team Kverkil
Sunday, December 9
10:00
-
SemiFinale 1A 9–1 Oppdalsbanken Mellemseter–Team Eriksen
-
3 v4B 5–7 Team Skaslien–Team Nepstad
-
3 v4C 3–7 Sunnyside Curlgirls–Team Mesloe
-
Semifinale 2D 3–8 Team Kverkil–Team Norheim Natursten/ Wolan
12:30
-
Plasseringskamp 5-6 plassA 10–1 Team Nepstad–Team Mesloe
-
BronsefinaleB 7–4 Team Eriksen–Team Kverkil
-
FinaleC 7–1 Oppdalsbanken Mellemseter–Team Norheim Natursten/ Wolan
-
Plasseringskamp 7-8 plassD 9–5 Team Skaslien–Sunnyside Curlgirls