Matches
- Pool A
- Pool B
Friday, October 16 | ||||
Time | Sheet 1 | Sheet 2 | Sheet 3 | Sheet 4 |
---|---|---|---|---|
19:00 |
#4728
A1 OCE NEAS/Mesloe
8
A2 OCE Slidekick 2
2
|
#4729
B1 Stange Energi
4
B2 OCE Brænden
5
|
#4730
B4 OCE Slidekick 1
6
B5 OCE Domus
9
|
|
Saturday, October 17 | ||||
Time | Sheet 1 | Sheet 2 | Sheet 3 | Sheet 4 |
09:00 |
#4731
B3 OCE/LCK Elvevold
1
B1 Stange Energi
10
|
#4732
A3 LCK/TCK Rønning
8
A4 Mosetertoppen Skiline
7
|
#4733
B2 OCE Brænden
10
B4 OCE Slidekick 1
1
|
|
11:00 |
#4734
B5 OCE Domus
3
B2 OCE Brænden
6
|
#4735
B4 OCE Slidekick 1
6
B3 OCE/LCK Elvevold
7
|
#4736
A4 Mosetertoppen Skiline
5
A1 OCE NEAS/Mesloe
6
|
#4737
A2 OCE Slidekick 2
4
A3 LCK/TCK Rønning
6
|
14:00 |
#4739
B3 OCE/LCK Elvevold
1
B5 OCE Domus
8
|
#4738
B1 Stange Energi
10
B4 OCE Slidekick 1
1
|
||
17:00 |
#4740
A2 OCE Slidekick 2
2
A4 Mosetertoppen Skiline
8
|
#4741
B2 OCE Brænden
11
B3 OCE/LCK Elvevold
4
|
#4742
A1 OCE NEAS/Mesloe
7
A3 LCK/TCK Rønning
2
|
#4743
B5 OCE Domus
2
B1 Stange Energi
5
|
Sunday, October 18 | ||||
Time | Sheet 1 | Sheet 2 | Sheet 3 | Sheet 4 |
09:00 |
7pl.
A2 OCE Slidekick 2
2
B3 OCE/LCK Elvevold
11
|
#4745
A4 Mosetertoppen Skiline
9
B1 Stange Energi
4
|
#4746
A3 LCK/TCK Rønning
5
B5 OCE Domus
6
|
|
11:15 |
Semifinale 1
B2 OCE Brænden
7
B5 OCE Domus
1
|
8pl.
A2 OCE Slidekick 2
7
B4 OCE Slidekick 1
6
|
5pl.
B1 Stange Energi
7
A3 LCK/TCK Rønning
8
|
Semifinale 2
A1 OCE NEAS/Mesloe
4
A4 Mosetertoppen Skiline
6
|
14:00 |
Bronsefinale
B5 OCE Domus
3
A1 OCE NEAS/Mesloe
5
|
Finale
B2 OCE Brænden
6
A4 Mosetertoppen Skiline
5
|
Friday, October 16
19:00
- 2 8–2 A1 OCE NEAS/Mesloe–A2 OCE Slidekick 2
- 3 4–5 B1 Stange Energi–B2 OCE Brænden
- 4 6–9 B4 OCE Slidekick 1–B5 OCE Domus
Saturday, October 17
09:00
- 1 1–10 B3 OCE/LCK Elvevold–B1 Stange Energi
- 2 8–7 A3 LCK/TCK Rønning–A4 Mosetertoppen Skiline
- 3 10–1 B2 OCE Brænden–B4 OCE Slidekick 1
11:00
- 1 3–6 B5 OCE Domus–B2 OCE Brænden
- 2 6–7 B4 OCE Slidekick 1–B3 OCE/LCK Elvevold
- 3 5–6 A4 Mosetertoppen Skiline–A1 OCE NEAS/Mesloe
- 4 4–6 A2 OCE Slidekick 2–A3 LCK/TCK Rønning
14:00
17:00
- 1 2–8 A2 OCE Slidekick 2–A4 Mosetertoppen Skiline
- 2 11–4 B2 OCE Brænden–B3 OCE/LCK Elvevold
- 3 7–2 A1 OCE NEAS/Mesloe–A3 LCK/TCK Rønning
- 4 2–5 B5 OCE Domus–B1 Stange Energi
Sunday, October 18
09:00
-
7pl.1 2–11 A2 OCE Slidekick 2–B3 OCE/LCK Elvevold
- 2 9–4 A4 Mosetertoppen Skiline–B1 Stange Energi
- 3 5–6 A3 LCK/TCK Rønning–B5 OCE Domus
11:15
-
Semifinale 11 7–1 B2 OCE Brænden–B5 OCE Domus
-
8pl.2 7–6 A2 OCE Slidekick 2–B4 OCE Slidekick 1
-
5pl.3 7–8 B1 Stange Energi–A3 LCK/TCK Rønning
-
Semifinale 24 4–6 A1 OCE NEAS/Mesloe–A4 Mosetertoppen Skiline
14:00
-
Bronsefinale2 3–5 B5 OCE Domus–A1 OCE NEAS/Mesloe
-
Finale3 6–5 B2 OCE Brænden–A4 Mosetertoppen Skiline