Matches
- Pool A
- Pool B
- Pool C
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#5398 / A | 21 Oct 17:00 | B - Nortransport | Aspeli/Aspeli | Wolla/Bjørseth | 16 – 4 |
#5399 / C | 21 Oct 17:00 | C - Komatsu | Nordstad/Nordstad | Trøan/Trøan | 4 – 10 |
#5400 / B | 21 Oct 17:00 | D - Elektor | Harkinn/Standerholen | Sletli/Skogvold | 8 – 5 |
#5401 / B | 22 Oct 14:00 | B - Nortransport | Sletli/Skogvold | Iversen/Lorentsen | 3 – 7 |
#5402 / A | 22 Oct 14:00 | C - Komatsu | Rønning/Brænden | Wolla/Bjørseth | 12 – 1 |
#5403 / A | 22 Oct 14:00 | D - Elektor | Helgevold/Nepstad | Hüppi/Weiss | 11 – 8 |
#5417 / A | 22 Oct 17:30 | A - Vikingskipet | Wolla/Bjørseth | Helgevold/Nepstad | 3 – 11 |
#5426 / A | 22 Oct 17:30 | B - Nortransport | Hüppi/Weiss | Aspeli/Aspeli | 10 – 3 |
#5406 / C | 22 Oct 17:30 | C - Komatsu | Nordstad/Nordstad | Jensen/Berger | 2 – 9 |
#5407 / C | 22 Oct 17:30 | D - Elektor | Trøan/Trøan | Ramsfjell/Ramsfjell | 0 – 11 |
#5408 / C | 22 Oct 20:00 | A - Vikingskipet | Ingvaldsen/Wibe | Nordstad/Nordstad | 2 – 9 |
#5412 / C | 22 Oct 20:00 | B - Nortransport | Trøan/Trøan | Jensen/Berger | 1 – 11 |
#5425 / B | 22 Oct 20:00 | C - Komatsu | Iversen/Lorentsen | Berlin/Hjort | 7 – 9 |
#5411 / A | 22 Oct 20:00 | D - Elektor | Aspeli/Aspeli | Rønning/Brænden | 2 – 10 |
#5409 / A | 23 Oct 09:00 | A - Vikingskipet | Hüppi/Weiss | Wolla/Bjørseth | 14 – 1 |
#5413 / C | 23 Oct 09:00 | B - Nortransport | Ingvaldsen/Wibe | Ramsfjell/Ramsfjell | 2 – 12 |
#5415 / A | 23 Oct 09:00 | C - Komatsu | Helgevold/Nepstad | Rønning/Brænden | 2 – 10 |
#5414 / B | 23 Oct 09:00 | D - Elektor | Berlin/Hjort | Sletli/Skogvold | 8 – 9 |
#5416 / B | 23 Oct 11:30 | A - Vikingskipet | Berlin/Hjort | Harkinn/Standerholen | 7 – 5 |
#5423 / A | 23 Oct 11:30 | B - Nortransport | Aspeli/Aspeli | Helgevold/Nepstad | 8 – 15 |
#5418 / C | 23 Oct 11:30 | C - Komatsu | Ramsfjell/Ramsfjell | Jensen/Berger | 7 – 1 |
#5427 / C | 23 Oct 11:30 | D - Elektor | Trøan/Trøan | Ingvaldsen/Wibe | 8 – 6 |
#5420 / C | 23 Oct 14:30 | A - Vikingskipet | Jensen/Berger | Ingvaldsen/Wibe | 9 – 6 |
#5424 / C | 23 Oct 14:30 | B - Nortransport | Ramsfjell/Ramsfjell | Nordstad/Nordstad | 9 – 3 |
#5404 / B | 23 Oct 14:30 | C - Komatsu | Iversen/Lorentsen | Harkinn/Standerholen | 4 – 7 |
#5421 / A | 23 Oct 14:30 | D - Elektor | Rønning/Brænden | Hüppi/Weiss | 9 – 7 |
Quarter final 1 | 23 Oct 17:00 | A - Vikingskipet | Rønning/Brænden | Harkinn/Standerholen | 7 – 0 |
Quarter final 2 | 23 Oct 17:00 | B - Nortransport | Ramsfjell/Ramsfjell | Trøan/Trøan | 12 – 1 |
Quarter final 3 | 23 Oct 17:00 | C - Komatsu | Berlin/Hjort | Hüppi/Weiss | 2 – 7 |
Quarter final 4 | 23 Oct 17:00 | D - Elektor | Jensen/Berger | Helgevold/Nepstad | 11 – 7 |
Semi final 1 | 24 Oct 09:00 | A - Vikingskipet | Ramsfjell/Ramsfjell | Jensen/Berger | 9 – 2 |
5th - 6th place | 24 Oct 09:00 | B - Nortransport | Berlin/Hjort | Helgevold/Nepstad | 2 – 10 |
7th - 8th place | 24 Oct 09:00 | C - Komatsu | Harkinn/Standerholen | Trøan/Trøan | 4 – 8 |
Semi final 2 | 24 Oct 09:00 | D - Elektor | Rønning/Brænden | Hüppi/Weiss | 3 – 5 |
Bronze final | 24 Oct 11:30 | B - Nortransport | Jensen/Berger | Rønning/Brænden | 7 – 9 |
Gold final | 24 Oct 11:30 | C - Komatsu | Ramsfjell/Ramsfjell | Hüppi/Weiss | 8 – 2 |
Thursday, October 21 | ||||
Time | Sheet A - Vikingskipet | Sheet B - Nortransport | Sheet C - Komatsu | Sheet D - Elektor |
---|---|---|---|---|
17:00 |
#5398
Aspeli/Aspeli
16
Wolla/Bjørseth
4
|
#5399
Nordstad/Nordstad
4
Trøan/Trøan
10
|
#5400
Harkinn/Standerholen
8
Sletli/Skogvold
5
|
|
Friday, October 22 | ||||
Time | Sheet A - Vikingskipet | Sheet B - Nortransport | Sheet C - Komatsu | Sheet D - Elektor |
14:00 |
#5401
Sletli/Skogvold
3
Iversen/Lorentsen
7
|
#5402
Rønning/Brænden
12
Wolla/Bjørseth
1
|
#5403
Helgevold/Nepstad
11
Hüppi/Weiss
8
|
|
17:30 |
#5417
Wolla/Bjørseth
3
Helgevold/Nepstad
11
|
#5426
Hüppi/Weiss
10
Aspeli/Aspeli
3
|
#5406
Nordstad/Nordstad
2
Jensen/Berger
9
|
#5407
Trøan/Trøan
0
Ramsfjell/Ramsfjell
11
|
20:00 |
#5408
Ingvaldsen/Wibe
2
Nordstad/Nordstad
9
|
#5412
Trøan/Trøan
1
Jensen/Berger
11
|
#5425
Iversen/Lorentsen
7
Berlin/Hjort
9
|
#5411
Aspeli/Aspeli
2
Rønning/Brænden
10
|
Saturday, October 23 | ||||
Time | Sheet A - Vikingskipet | Sheet B - Nortransport | Sheet C - Komatsu | Sheet D - Elektor |
09:00 |
#5409
Hüppi/Weiss
14
Wolla/Bjørseth
1
|
#5413
Ingvaldsen/Wibe
2
Ramsfjell/Ramsfjell
12
|
#5415
Helgevold/Nepstad
2
Rønning/Brænden
10
|
#5414
Berlin/Hjort
8
Sletli/Skogvold
9
|
11:30 |
#5416
Berlin/Hjort
7
Harkinn/Standerholen
5
|
#5423
Aspeli/Aspeli
8
Helgevold/Nepstad
15
|
#5418
Ramsfjell/Ramsfjell
7
Jensen/Berger
1
|
#5427
Trøan/Trøan
8
Ingvaldsen/Wibe
6
|
14:30 |
#5420
Jensen/Berger
9
Ingvaldsen/Wibe
6
|
#5424
Ramsfjell/Ramsfjell
9
Nordstad/Nordstad
3
|
#5404
Iversen/Lorentsen
4
Harkinn/Standerholen
7
|
#5421
Rønning/Brænden
9
Hüppi/Weiss
7
|
17:00 |
Quarter final 1
Rønning/Brænden
7
Harkinn/Standerholen
0
|
Quarter final 2
Ramsfjell/Ramsfjell
12
Trøan/Trøan
1
|
Quarter final 3
Berlin/Hjort
2
Hüppi/Weiss
7
|
Quarter final 4
Jensen/Berger
11
Helgevold/Nepstad
7
|
Sunday, October 24 | ||||
Time | Sheet A - Vikingskipet | Sheet B - Nortransport | Sheet C - Komatsu | Sheet D - Elektor |
09:00 |
Semi final 1
Ramsfjell/Ramsfjell
9
Jensen/Berger
2
|
5th - 6th place
Berlin/Hjort
2
Helgevold/Nepstad
10
|
7th - 8th place
Harkinn/Standerholen
4
Trøan/Trøan
8
|
Semi final 2
Rønning/Brænden
3
Hüppi/Weiss
5
|
11:30 |
Bronze final
Jensen/Berger
7
Rønning/Brænden
9
|
Gold final
Ramsfjell/Ramsfjell
8
Hüppi/Weiss
2
|
Thursday, October 21
17:00
- B - Nortransport 16–4 Aspeli/Aspeli–Wolla/Bjørseth
- C - Komatsu 4–10 Nordstad/Nordstad–Trøan/Trøan
- D - Elektor 8–5 Harkinn/Standerholen–Sletli/Skogvold
Friday, October 22
14:00
- B - Nortransport 3–7 Sletli/Skogvold–Iversen/Lorentsen
- C - Komatsu 12–1 Rønning/Brænden–Wolla/Bjørseth
- D - Elektor 11–8 Helgevold/Nepstad–Hüppi/Weiss
17:30
- A - Vikingskipet 3–11 Wolla/Bjørseth–Helgevold/Nepstad
- B - Nortransport 10–3 Hüppi/Weiss–Aspeli/Aspeli
- C - Komatsu 2–9 Nordstad/Nordstad–Jensen/Berger
- D - Elektor 0–11 Trøan/Trøan–Ramsfjell/Ramsfjell
20:00
- A - Vikingskipet 2–9 Ingvaldsen/Wibe–Nordstad/Nordstad
- B - Nortransport 1–11 Trøan/Trøan–Jensen/Berger
- C - Komatsu 7–9 Iversen/Lorentsen–Berlin/Hjort
- D - Elektor 2–10 Aspeli/Aspeli–Rønning/Brænden
Saturday, October 23
09:00
- A - Vikingskipet 14–1 Hüppi/Weiss–Wolla/Bjørseth
- B - Nortransport 2–12 Ingvaldsen/Wibe–Ramsfjell/Ramsfjell
- C - Komatsu 2–10 Helgevold/Nepstad–Rønning/Brænden
- D - Elektor 8–9 Berlin/Hjort–Sletli/Skogvold
11:30
- A - Vikingskipet 7–5 Berlin/Hjort–Harkinn/Standerholen
- B - Nortransport 8–15 Aspeli/Aspeli–Helgevold/Nepstad
- C - Komatsu 7–1 Ramsfjell/Ramsfjell–Jensen/Berger
- D - Elektor 8–6 Trøan/Trøan–Ingvaldsen/Wibe
14:30
- A - Vikingskipet 9–6 Jensen/Berger–Ingvaldsen/Wibe
- B - Nortransport 9–3 Ramsfjell/Ramsfjell–Nordstad/Nordstad
- C - Komatsu 4–7 Iversen/Lorentsen–Harkinn/Standerholen
- D - Elektor 9–7 Rønning/Brænden–Hüppi/Weiss
17:00
-
Quarter final 1 (Quarter final)A - Vikingskipet 7–0 Rønning/Brænden–Harkinn/Standerholen
-
Quarter final 2 (Quarter final)B - Nortransport 12–1 Ramsfjell/Ramsfjell–Trøan/Trøan
-
Quarter final 3 (Quarter final)C - Komatsu 2–7 Berlin/Hjort–Hüppi/Weiss
-
Quarter final 4 (Quarter final)D - Elektor 11–7 Jensen/Berger–Helgevold/Nepstad
Sunday, October 24
09:00
-
Semi final 1 (Semi final)A - Vikingskipet 9–2 Ramsfjell/Ramsfjell–Jensen/Berger
-
5th - 6th place (5th - 6th place)B - Nortransport 2–10 Berlin/Hjort–Helgevold/Nepstad
-
7th - 8th place (7th - 8th place)C - Komatsu 4–8 Harkinn/Standerholen–Trøan/Trøan
-
Semi final 2 (Semi final)D - Elektor 3–5 Rønning/Brænden–Hüppi/Weiss
11:30
-
Bronze final (Bronze final)B - Nortransport 7–9 Jensen/Berger–Rønning/Brænden
-
Gold final (Gold final)C - Komatsu 8–2 Ramsfjell/Ramsfjell–Hüppi/Weiss