Matches
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#700 / NM Gutter | 22 Jan 17:30 | A | G1 Lag Stange Energi | G2 Lag Magnus Ramsfjell | 1 – 7 |
#701 / NM Gutter | 22 Jan 17:30 | B | G3 Team Oppdalsbanken | G4 Lag Foss | 4 – 5 |
#702 / NM Gutter | 22 Jan 17:30 | C | G5 Lag Myran | G7 Lag Brænden | 2 – 8 |
#703 / NM Jenter | 22 Jan 17:30 | D | J1 Lag Forbregd | J2 Lag Maia Ramsfjell | 2 – 7 |
#704 / NM Gutter | 22 Jan 20:00 | A | G4 Lag Foss | G5 Lag Myran | 5 – 6 |
#705 / NM Jenter | 22 Jan 20:00 | B | J3 Lag Mesloe | J4 Lag Foss-jenter | 10 – 4 |
#706 / NM Gutter | 22 Jan 20:00 | C | G2 Lag Magnus Ramsfjell | G3 Team Oppdalsbanken | 5 – 6 |
#707 / NM Gutter | 22 Jan 20:00 | D | G6 Lag Lundaløkk | G7 Lag Brænden | 3 – 7 |
#708 / NM Gutter | 23 Jan 08:30 | A | G3 Team Oppdalsbanken | G6 Lag Lundaløkk | 12 – 2 |
#709 / NM Gutter | 23 Jan 08:30 | B | G5 Lag Myran | G2 Lag Magnus Ramsfjell | 2 – 7 |
#710 / NM Gutter | 23 Jan 08:30 | C | G4 Lag Foss | G1 Lag Stange Energi | 4 – 1 |
#711 / NM Jenter | 23 Jan 11:00 | A | J1 Lag Forbregd | J3 Lag Mesloe | 8 – 0 |
#712 / NM Gutter | 23 Jan 11:00 | B | G1 Lag Stange Energi | G6 Lag Lundaløkk | 7 – 4 |
#713 / NM Gutter | 23 Jan 11:00 | C | G7 Lag Brænden | G3 Team Oppdalsbanken | 6 – 8 |
#714 / NM Jenter | 23 Jan 11:00 | D | J2 Lag Maia Ramsfjell | J4 Lag Foss-jenter | 12 – 5 |
Is preparering | 23 Jan 13:00 | A | A | B | 0 – 0 |
IS preparering | 23 Jan 13:00 | B | A | B | 0 – 0 |
Is preparering | 23 Jan 13:00 | C | A | B | 0 – 0 |
Is preparering | 23 Jan 13:00 | D | A | B | 0 – 0 |
#715 / NM Jenter | 23 Jan 14:00 | A | J1 Lag Forbregd | J4 Lag Foss-jenter | 5 – 4 |
#716 / NM Gutter | 23 Jan 14:00 | B | G2 Lag Magnus Ramsfjell | G7 Lag Brænden | 8 – 7 |
#717 / NM Jenter | 23 Jan 14:00 | C | J2 Lag Maia Ramsfjell | J3 Lag Mesloe | 10 – 2 |
#718 / NM Gutter | 23 Jan 14:00 | D | G3 Team Oppdalsbanken | G5 Lag Myran | 5 – 3 |
#719 / NM Gutter | 23 Jan 16:30 | A | G4 Lag Foss | G2 Lag Magnus Ramsfjell | 2 – 6 |
#720 / NM Gutter | 23 Jan 16:30 | B | G6 Lag Lundaløkk | G5 Lag Myran | 2 – 9 |
#721 / NM Gutter | 23 Jan 16:30 | C | G7 Lag Brænden | G1 Lag Stange Energi | 8 – 5 |
Tiebreak Jenter | 23 Jan 16:30 | D | C | D | 0 – 0 |
#722 / NM Gutter | 23 Jan 19:00 | B | G1 Lag Stange Energi | G3 Team Oppdalsbanken | 6 – 5 |
#723 / NM Gutter | 23 Jan 19:00 | D | G6 Lag Lundaløkk | G4 Lag Foss | 1 – 5 |
Semi jenter | 24 Jan 09:00 | A | J1 Lag Forbregd | J3 Lag Mesloe | 8 – 2 |
#724 / NM Gutter | 24 Jan 09:00 | B | G7 Lag Brænden | G4 Lag Foss | 1 – 7 |
#725 / NM Gutter | 24 Jan 09:00 | C | G2 Lag Magnus Ramsfjell | G6 Lag Lundaløkk | 10 – 4 |
#726 / NM Gutter | 24 Jan 09:00 | D | G5 Lag Myran | G1 Lag Stange Energi | 5 – 2 |
Tiebreak Gutter | 24 Jan 11:30 | A | A | B | 0 – 0 |
Tiebreak Gutter | 24 Jan 11:30 | C | C | D | 0 – 0 |
Finale Gutter / NM Gutter | 24 Jan 12:30 | B | G2 Lag Magnus Ramsfjell | G4 Lag Foss | 6 – 1 |
Finale jenter | 24 Jan 12:30 | C | J2 Lag Maia Ramsfjell | J1 Lag Forbregd | 8 – 1 |
Bronse gutter | 24 Jan 12:30 | D | G3 Team Oppdalsbanken | G7 Lag Brænden | 5 – 4 |
Friday, January 22 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
---|---|---|---|---|
17:30 |
#700
G1 Lag Stange Energi
1
G2 Lag Magnus Ramsfjell
7
|
#701
G3 Team Oppdalsbanken
4
G4 Lag Foss
5
|
#702
G5 Lag Myran
2
G7 Lag Brænden
8
|
#703
J1 Lag Forbregd
2
J2 Lag Maia Ramsfjell
7
|
20:00 |
#704
G4 Lag Foss
5
G5 Lag Myran
6
|
#705
J3 Lag Mesloe
10
J4 Lag Foss-jenter
4
|
#706
G2 Lag Magnus Ramsfjell
5
G3 Team Oppdalsbanken
6
|
#707
G6 Lag Lundaløkk
3
G7 Lag Brænden
7
|
Saturday, January 23 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
08:30 |
#708
G3 Team Oppdalsbanken
12
G6 Lag Lundaløkk
2
|
#709
G5 Lag Myran
2
G2 Lag Magnus Ramsfjell
7
|
#710
G4 Lag Foss
4
G1 Lag Stange Energi
1
|
|
11:00 |
#711
J1 Lag Forbregd
8
J3 Lag Mesloe
0
|
#712
G1 Lag Stange Energi
7
G6 Lag Lundaløkk
4
|
#713
G7 Lag Brænden
6
G3 Team Oppdalsbanken
8
|
#714
J2 Lag Maia Ramsfjell
12
J4 Lag Foss-jenter
5
|
13:00 |
Is preparering
A
B
|
IS preparering
A
B
|
Is preparering
A
B
|
Is preparering
A
B
|
14:00 |
#715
J1 Lag Forbregd
5
J4 Lag Foss-jenter
4
|
#716
G2 Lag Magnus Ramsfjell
8
G7 Lag Brænden
7
|
#717
J2 Lag Maia Ramsfjell
10
J3 Lag Mesloe
2
|
#718
G3 Team Oppdalsbanken
5
G5 Lag Myran
3
|
16:30 |
#719
G4 Lag Foss
2
G2 Lag Magnus Ramsfjell
6
|
#720
G6 Lag Lundaløkk
2
G5 Lag Myran
9
|
#721
G7 Lag Brænden
8
G1 Lag Stange Energi
5
|
Tiebreak Jenter
C
D
|
19:00 |
#722
G1 Lag Stange Energi
6
G3 Team Oppdalsbanken
5
|
#723
G6 Lag Lundaløkk
1
G4 Lag Foss
5
|
||
Sunday, January 24 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
Semi jenter
J1 Lag Forbregd
8
J3 Lag Mesloe
2
|
#724
G7 Lag Brænden
1
G4 Lag Foss
7
|
#725
G2 Lag Magnus Ramsfjell
10
G6 Lag Lundaløkk
4
|
#726
G5 Lag Myran
5
G1 Lag Stange Energi
2
|
11:30 |
Tiebreak Gutter
A
B
|
Tiebreak Gutter
C
D
|
||
12:30 |
Finale Gutter
G2 Lag Magnus Ramsfjell
6
G4 Lag Foss
1
|
Finale jenter
J2 Lag Maia Ramsfjell
8
J1 Lag Forbregd
1
|
Bronse gutter
G3 Team Oppdalsbanken
5
G7 Lag Brænden
4
|
Friday, January 22
17:30
- A 1–7 G1 Lag Stange Energi–G2 Lag Magnus Ramsfjell
- B 4–5 G3 Team Oppdalsbanken–G4 Lag Foss
- C 2–8 G5 Lag Myran–G7 Lag Brænden
- D 2–7 J1 Lag Forbregd–J2 Lag Maia Ramsfjell
20:00
- A 5–6 G4 Lag Foss–G5 Lag Myran
- B 10–4 J3 Lag Mesloe–J4 Lag Foss-jenter
- C 5–6 G2 Lag Magnus Ramsfjell–G3 Team Oppdalsbanken
- D 3–7 G6 Lag Lundaløkk–G7 Lag Brænden
Saturday, January 23
08:30
- A 12–2 G3 Team Oppdalsbanken–G6 Lag Lundaløkk
- B 2–7 G5 Lag Myran–G2 Lag Magnus Ramsfjell
- C 4–1 G4 Lag Foss–G1 Lag Stange Energi
11:00
- A 8–0 J1 Lag Forbregd–J3 Lag Mesloe
- B 7–4 G1 Lag Stange Energi–G6 Lag Lundaløkk
- C 6–8 G7 Lag Brænden–G3 Team Oppdalsbanken
- D 12–5 J2 Lag Maia Ramsfjell–J4 Lag Foss-jenter
13:00
14:00
- A 5–4 J1 Lag Forbregd–J4 Lag Foss-jenter
- B 8–7 G2 Lag Magnus Ramsfjell–G7 Lag Brænden
- C 10–2 J2 Lag Maia Ramsfjell–J3 Lag Mesloe
- D 5–3 G3 Team Oppdalsbanken–G5 Lag Myran
16:30
- A 2–6 G4 Lag Foss–G2 Lag Magnus Ramsfjell
- B 2–9 G6 Lag Lundaløkk–G5 Lag Myran
- C 8–5 G7 Lag Brænden–G1 Lag Stange Energi
-
Tiebreak JenterD 0–0 C–D
19:00
Sunday, January 24
09:00
-
Semi jenterA 8–2 J1 Lag Forbregd–J3 Lag Mesloe
- B 1–7 G7 Lag Brænden–G4 Lag Foss
- C 10–4 G2 Lag Magnus Ramsfjell–G6 Lag Lundaløkk
- D 5–2 G5 Lag Myran–G1 Lag Stange Energi
11:30
12:30
-
Finale GutterB 6–1 G2 Lag Magnus Ramsfjell–G4 Lag Foss
-
Finale jenterC 8–1 J2 Lag Maia Ramsfjell–J1 Lag Forbregd
-
Bronse gutterD 5–4 G3 Team Oppdalsbanken–G7 Lag Brænden