Matches
- Pool A
- Pool B
- Pool C
- Pool D
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#1664 / A | 2 Mar 19:30 | A | Lag Ulsrud | Stange Energi/Kringlebotn | 12 – 3 |
#1665 / A | 2 Mar 19:30 | B | Lag Birkeland | Oppdalsbanken / Myran | 4 – 11 |
#1666 / D | 2 Mar 19:30 | C | Minera Skifer /Walstad | Team Knappen / Nordhagen | 12 – 3 |
#1667 / D | 2 Mar 19:30 | D | Lag Brænden | Toyota Bilia/Foss | 3 – 5 |
#1668 / C | 3 Mar 09:00 | A | Lag Høstmælingen | Lag Høiberg | 5 – 10 |
#1669 / C | 3 Mar 09:00 | B | Lag Våge | Lag Ramsfjell | 1 – 10 |
#1670 / B | 3 Mar 09:00 | C | Lag Mjøen | Lag Fahle | 9 – 5 |
#1671 / B | 3 Mar 09:00 | D | Lag Lilledal | Lag Sørum | 5 – 6 |
#1672 / D | 3 Mar 11:30 | A | Minera Skifer /Walstad | Lag Brænden | 5 – 4 |
#1673 / D | 3 Mar 11:30 | B | Team Knappen / Nordhagen | Toyota Bilia/Foss | 3 – 7 |
#1674 / A | 3 Mar 11:30 | C | Lag Ulsrud | Lag Birkeland | 9 – 0 |
#1675 / A | 3 Mar 11:30 | D | Stange Energi/Kringlebotn | Oppdalsbanken / Myran | 5 – 3 |
#1676 / B | 3 Mar 14:00 | A | Lag Mjøen | Lag Lilledal | 5 – 4 |
#1677 / B | 3 Mar 14:00 | B | Lag Fahle | Lag Sørum | 9 – 2 |
#1678 / C | 3 Mar 14:00 | C | Lag Høstmælingen | Lag Våge | 7 – 8 |
#1679 / C | 3 Mar 14:00 | D | Lag Høiberg | Lag Ramsfjell | 1 – 9 |
#1680 / A | 3 Mar 17:00 | A | Oppdalsbanken / Myran | Lag Ulsrud | 2 – 5 |
#1681 / A | 3 Mar 17:00 | B | Stange Energi/Kringlebotn | Lag Birkeland | 4 – 7 |
#1682 / D | 3 Mar 17:00 | C | Toyota Bilia/Foss | Minera Skifer /Walstad | 0 – 8 |
#1683 / D | 3 Mar 17:00 | D | Team Knappen / Nordhagen | Lag Brænden | 2 – 8 |
#1684 / C | 4 Mar 09:00 | A | Lag Ramsfjell | Lag Høstmælingen | 7 – 3 |
#1685 / C | 4 Mar 09:00 | B | Lag Høiberg | Lag Våge | 6 – 7 |
#1686 / B | 4 Mar 09:00 | C | Lag Sørum | Lag Mjøen | 2 – 5 |
#1687 / B | 4 Mar 09:00 | D | Lag Fahle | Lag Lilledal | 5 – 8 |
Plasseringskamp 1 | 4 Mar 11:30 | A | Lag Birkeland | Team Knappen / Nordhagen | 0 – 6 |
Plasseringskamp 2 | 4 Mar 11:30 | B | Lag Sørum | Lag Høstmælingen | 5 – 3 |
Plasseringskamp 3 | 4 Mar 11:30 | C | Lag Høiberg | Lag Lilledal | 5 – 6 |
Plasseringskamp 4 | 4 Mar 11:30 | D | Lag Brænden | Oppdalsbanken / Myran | 1 – 6 |
Mellomspill | 4 Mar 14:30 | A | Lag Ramsfjell | Lag Fahle | 6 – 0 |
Mellomspill | 4 Mar 14:30 | B | Lag Våge | Lag Mjøen | 0 – 8 |
Mellomspill | 4 Mar 14:30 | C | Toyota Bilia/Foss | Lag Ulsrud | 0 – 6 |
Mellomspill | 4 Mar 14:30 | D | Minera Skifer /Walstad | Stange Energi/Kringlebotn | 6 – 1 |
Mellomspill | 4 Mar 17:00 | A | Lag Ulsrud | Minera Skifer /Walstad | 4 – 5 |
Mellomspill | 4 Mar 17:00 | B | Stange Energi/Kringlebotn | Toyota Bilia/Foss | 5 – 8 |
Mellomspill | 4 Mar 17:00 | C | Lag Mjøen | Lag Ramsfjell | 3 – 7 |
Mellomspill | 4 Mar 17:00 | D | Lag Fahle | Lag Våge | 7 – 0 |
Plasseringskamp 5 | 4 Mar 19:30 | A | Lag Lilledal | Oppdalsbanken / Myran | 0 – 6 |
Plasseringskamp 6 | 4 Mar 19:30 | B | Lag Høiberg | Lag Brænden | 0 – 6 |
Plasseringskamp 7 | 4 Mar 19:30 | C | Lag Birkeland | Lag Høstmælingen | 0 – 6 |
Plasseringskamp 8 | 4 Mar 19:30 | D | Team Knappen / Nordhagen | Lag Sørum | 6 – 1 |
Semi 1 1AD - 2BC | 5 Mar 09:00 | A | Minera Skifer /Walstad | Lag Mjøen | 8 – 3 |
Plasseringskamp 5.-8. plass | 5 Mar 09:00 | B | Toyota Bilia/Foss | Lag Våge | 6 – 3 |
Plasseringskamp 5.-8. plass | 5 Mar 09:00 | C | Lag Fahle | Stange Energi/Kringlebotn | 9 – 2 |
Semi 2 1BC - 2AD | 5 Mar 09:00 | D | Lag Ramsfjell | Lag Ulsrud | 5 – 7 |
5.-6. plass | 5 Mar 13:00 | A | Toyota Bilia/Foss | Lag Fahle | 3 – 6 |
Finale | 5 Mar 13:00 | B | Minera Skifer /Walstad | Lag Ulsrud | 6 – 5 |
Bronsefinale | 5 Mar 13:00 | C | Lag Mjøen | Lag Ramsfjell | 4 – 7 |
7.-8. PLASS | 5 Mar 13:00 | D | Lag Våge | Stange Energi/Kringlebotn | 0 – 6 |
Evt. Playoff kamp for VM | 5 Mar 18:30 | C | Minera Skifer /Walstad | Lag Ulsrud | 5 – 6 |
Evt. Playoff kamp for VM | 6 Mar 10:00 | B | Lag Ulsrud | Minera Skifer /Walstad | 3 – 6 |
Thursday, March 2 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
---|---|---|---|---|
19:30 |
#1664
Lag Ulsrud
12
Stange Energi/Kringlebotn
3
|
#1665
Lag Birkeland
4
Oppdalsbanken / Myran
11
|
#1666
Minera Skifer /Walstad
12
Team Knappen / Nordhagen
3
|
#1667
Lag Brænden
3
Toyota Bilia/Foss
5
|
Friday, March 3 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
#1668
Lag Høstmælingen
5
Lag Høiberg
10
|
#1669
Lag Våge
1
Lag Ramsfjell
10
|
#1670
Lag Mjøen
9
Lag Fahle
5
|
#1671
Lag Lilledal
5
Lag Sørum
6
|
11:30 |
#1672
Minera Skifer /Walstad
5
Lag Brænden
4
|
#1673
Team Knappen / Nordhagen
3
Toyota Bilia/Foss
7
|
#1674
Lag Ulsrud
9
Lag Birkeland
0
|
#1675
Stange Energi/Kringlebotn
5
Oppdalsbanken / Myran
3
|
14:00 |
#1676
Lag Mjøen
5
Lag Lilledal
4
|
#1677
Lag Fahle
9
Lag Sørum
2
|
#1678
Lag Høstmælingen
7
Lag Våge
8
|
#1679
Lag Høiberg
1
Lag Ramsfjell
9
|
17:00 |
#1680
Oppdalsbanken / Myran
2
Lag Ulsrud
5
|
#1681
Stange Energi/Kringlebotn
4
Lag Birkeland
7
|
#1682
Toyota Bilia/Foss
0
Minera Skifer /Walstad
8
|
#1683
Team Knappen / Nordhagen
2
Lag Brænden
8
|
Saturday, March 4 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
#1684
Lag Ramsfjell
7
Lag Høstmælingen
3
|
#1685
Lag Høiberg
6
Lag Våge
7
|
#1686
Lag Sørum
2
Lag Mjøen
5
|
#1687
Lag Fahle
5
Lag Lilledal
8
|
11:30 |
Plasseringskamp 1
Lag Birkeland
0
Team Knappen / Nordhagen
6
|
Plasseringskamp 2
Lag Sørum
5
Lag Høstmælingen
3
|
Plasseringskamp 3
Lag Høiberg
5
Lag Lilledal
6
|
Plasseringskamp 4
Lag Brænden
1
Oppdalsbanken / Myran
6
|
14:30 |
Mellomspill
Lag Ramsfjell
6
Lag Fahle
0
|
Mellomspill
Lag Våge
0
Lag Mjøen
8
|
Mellomspill
Toyota Bilia/Foss
0
Lag Ulsrud
6
|
Mellomspill
Minera Skifer /Walstad
6
Stange Energi/Kringlebotn
1
|
17:00 |
Mellomspill
Lag Ulsrud
4
Minera Skifer /Walstad
5
|
Mellomspill
Stange Energi/Kringlebotn
5
Toyota Bilia/Foss
8
|
Mellomspill
Lag Mjøen
3
Lag Ramsfjell
7
|
Mellomspill
Lag Fahle
7
Lag Våge
0
|
19:30 |
Plasseringskamp 5
Lag Lilledal
0
Oppdalsbanken / Myran
6
|
Plasseringskamp 6
Lag Høiberg
0
Lag Brænden
6
|
Plasseringskamp 7
Lag Birkeland
0
Lag Høstmælingen
6
|
Plasseringskamp 8
Team Knappen / Nordhagen
6
Lag Sørum
1
|
Sunday, March 5 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
Semi 1 1AD - 2BC
Minera Skifer /Walstad
8
Lag Mjøen
3
|
Plasseringskamp 5.-8. plass
Toyota Bilia/Foss
6
Lag Våge
3
|
Plasseringskamp 5.-8. plass
Lag Fahle
9
Stange Energi/Kringlebotn
2
|
Semi 2 1BC - 2AD
Lag Ramsfjell
5
Lag Ulsrud
7
|
13:00 |
5.-6. plass
Toyota Bilia/Foss
3
Lag Fahle
6
|
Finale
Minera Skifer /Walstad
6
Lag Ulsrud
5
|
Bronsefinale
Lag Mjøen
4
Lag Ramsfjell
7
|
7.-8. PLASS
Lag Våge
0
Stange Energi/Kringlebotn
6
|
18:30 |
Evt. Playoff kamp for VM
Minera Skifer /Walstad
5
Lag Ulsrud
6
|
|||
Monday, March 6 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
10:00 |
Evt. Playoff kamp for VM
Lag Ulsrud
3
Minera Skifer /Walstad
6
|
Thursday, March 2
19:30
- A 12–3 Lag Ulsrud–Stange Energi/Kringlebotn
- B 4–11 Lag Birkeland–Oppdalsbanken / Myran
- C 12–3 Minera Skifer /Walstad–Team Knappen / Nordhagen
- D 3–5 Lag Brænden–Toyota Bilia/Foss
Friday, March 3
09:00
- A 5–10 Lag Høstmælingen–Lag Høiberg
- B 1–10 Lag Våge–Lag Ramsfjell
- C 9–5 Lag Mjøen–Lag Fahle
- D 5–6 Lag Lilledal–Lag Sørum
11:30
- A 5–4 Minera Skifer /Walstad–Lag Brænden
- B 3–7 Team Knappen / Nordhagen–Toyota Bilia/Foss
- C 9–0 Lag Ulsrud–Lag Birkeland
- D 5–3 Stange Energi/Kringlebotn–Oppdalsbanken / Myran
14:00
- A 5–4 Lag Mjøen–Lag Lilledal
- B 9–2 Lag Fahle–Lag Sørum
- C 7–8 Lag Høstmælingen–Lag Våge
- D 1–9 Lag Høiberg–Lag Ramsfjell
17:00
- A 2–5 Oppdalsbanken / Myran–Lag Ulsrud
- B 4–7 Stange Energi/Kringlebotn–Lag Birkeland
- C 0–8 Toyota Bilia/Foss–Minera Skifer /Walstad
- D 2–8 Team Knappen / Nordhagen–Lag Brænden
Saturday, March 4
09:00
- A 7–3 Lag Ramsfjell–Lag Høstmælingen
- B 6–7 Lag Høiberg–Lag Våge
- C 2–5 Lag Sørum–Lag Mjøen
- D 5–8 Lag Fahle–Lag Lilledal
11:30
-
Plasseringskamp 1A 0–6 Lag Birkeland–Team Knappen / Nordhagen
-
Plasseringskamp 2B 5–3 Lag Sørum–Lag Høstmælingen
-
Plasseringskamp 3C 5–6 Lag Høiberg–Lag Lilledal
-
Plasseringskamp 4D 1–6 Lag Brænden–Oppdalsbanken / Myran
14:30
-
MellomspillA 6–0 Lag Ramsfjell–Lag Fahle
-
MellomspillB 0–8 Lag Våge–Lag Mjøen
-
MellomspillC 0–6 Toyota Bilia/Foss–Lag Ulsrud
-
MellomspillD 6–1 Minera Skifer /Walstad–Stange Energi/Kringlebotn
17:00
-
MellomspillA 4–5 Lag Ulsrud–Minera Skifer /Walstad
-
MellomspillB 5–8 Stange Energi/Kringlebotn–Toyota Bilia/Foss
-
MellomspillC 3–7 Lag Mjøen–Lag Ramsfjell
-
MellomspillD 7–0 Lag Fahle–Lag Våge
19:30
-
Plasseringskamp 5A 0–6 Lag Lilledal–Oppdalsbanken / Myran
-
Plasseringskamp 6B 0–6 Lag Høiberg–Lag Brænden
-
Plasseringskamp 7C 0–6 Lag Birkeland–Lag Høstmælingen
-
Plasseringskamp 8D 6–1 Team Knappen / Nordhagen–Lag Sørum
Sunday, March 5
09:00
-
Semi 1 1AD - 2BCA 8–3 Minera Skifer /Walstad–Lag Mjøen
-
Plasseringskamp 5.-8. plassB 6–3 Toyota Bilia/Foss–Lag Våge
-
Plasseringskamp 5.-8. plassC 9–2 Lag Fahle–Stange Energi/Kringlebotn
-
Semi 2 1BC - 2ADD 5–7 Lag Ramsfjell–Lag Ulsrud
13:00
-
5.-6. plassA 3–6 Toyota Bilia/Foss–Lag Fahle
-
FinaleB 6–5 Minera Skifer /Walstad–Lag Ulsrud
-
BronsefinaleC 4–7 Lag Mjøen–Lag Ramsfjell
-
7.-8. PLASSD 0–6 Lag Våge–Stange Energi/Kringlebotn
18:30
-
Evt. Playoff kamp for VMC 5–6 Minera Skifer /Walstad–Lag Ulsrud
Monday, March 6
10:00
-
Evt. Playoff kamp for VMB 3–6 Lag Ulsrud–Minera Skifer /Walstad