Matches
- Pool A
- Pool B
- Pool C
- Pool D
Friday, January 18 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
---|---|---|---|---|
17:00 |
#3139
A3 Lag Nepstad
9
A4 Oppdal Everk/Eggen
2
|
#3140
C3 Lag Mesloe
7
C4 Lag Stange Energi/Hansen
8
|
#3141
B1 Oppdalsbanken/Mellemseter
9
B2 Lag Ramsfjell
3
|
#3142
D3 Team Borgersen
3
D4 Lag Skaslien
9
|
19:30 |
#3143
C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell
8
C2 Krøven Curlerforening
1
|
#3144
A1 Minera Skifer/Walstad
7
A2 Lag Høstmælingen
3
|
#3145
D1 Lag Brænden
5
D2 Norheim Natursten / Lag Wolan
7
|
#3146
B3 Team Skogvold
2
B4 Team Elvevold
7
|
Saturday, January 19 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
08:30 |
#3147
B1 Oppdalsbanken/Mellemseter
10
B3 Team Skogvold
2
|
#3148
B2 Lag Ramsfjell
4
B4 Team Elvevold
3
|
#3149
A1 Minera Skifer/Walstad
2
A3 Lag Nepstad
7
|
#3150
A2 Lag Høstmælingen
9
A4 Oppdal Everk/Eggen
5
|
11:00 |
#3151
D1 Lag Brænden
11
D3 Team Borgersen
4
|
#3152
D2 Norheim Natursten / Lag Wolan
6
D4 Lag Skaslien
4
|
#3153
C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell
7
C3 Lag Mesloe
6
|
#3154
C2 Krøven Curlerforening
8
C4 Lag Stange Energi/Hansen
7
|
13:30 |
#3155
A4 Oppdal Everk/Eggen
0
A1 Minera Skifer/Walstad
8
|
#3156
A2 Lag Høstmælingen
4
A3 Lag Nepstad
6
|
#3157
B4 Team Elvevold
2
B1 Oppdalsbanken/Mellemseter
8
|
#3158
B2 Lag Ramsfjell
10
B3 Team Skogvold
3
|
16:30 |
#3159
C4 Lag Stange Energi/Hansen
6
C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell
4
|
#3160
C2 Krøven Curlerforening
1
C3 Lag Mesloe
12
|
#3161
D2 Norheim Natursten / Lag Wolan
9
D3 Team Borgersen
2
|
#3162
D4 Lag Skaslien
3
D1 Lag Brænden
4
|
19:00 |
Q3
B1 Oppdalsbanken/Mellemseter
9
D1 Lag Brænden
3
|
Q2
C4 Lag Stange Energi/Hansen
1
A1 Minera Skifer/Walstad
9
|
Q1
A3 Lag Nepstad
9
B2 Lag Ramsfjell
3
|
Q4
D2 Norheim Natursten / Lag Wolan
4
C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell
9
|
Sunday, January 20 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:30 |
Semifinale 1
A3 Lag Nepstad
2
C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell
8
|
11.-12. plass
A2 Lag Høstmælingen
8
B4 Team Elvevold
2
|
9.-10. plass
C3 Lag Mesloe
7
D4 Lag Skaslien
4
|
Semifinale 2
B1 Oppdalsbanken/Mellemseter
6
A1 Minera Skifer/Walstad
11
|
12:15 |
5.-6.. plass
C4 Lag Stange Energi/Hansen
5
D1 Lag Brænden
10
|
|||
13:00 |
7.-8. plass
B2 Lag Ramsfjell
3
D2 Norheim Natursten / Lag Wolan
1
|
Bronsefinale
A3 Lag Nepstad
6
B1 Oppdalsbanken/Mellemseter
7
|
Finale
C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell
2
A1 Minera Skifer/Walstad
5
|
Friday, January 18
17:00
- A 9–2 A3 Lag Nepstad–A4 Oppdal Everk/Eggen
- B 7–8 C3 Lag Mesloe–C4 Lag Stange Energi/Hansen
- C 9–3 B1 Oppdalsbanken/Mellemseter–B2 Lag Ramsfjell
- D 3–9 D3 Team Borgersen–D4 Lag Skaslien
19:30
- A 8–1 C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell–C2 Krøven Curlerforening
- B 7–3 A1 Minera Skifer/Walstad–A2 Lag Høstmælingen
- C 5–7 D1 Lag Brænden–D2 Norheim Natursten / Lag Wolan
- D 2–7 B3 Team Skogvold–B4 Team Elvevold
Saturday, January 19
08:30
- A 10–2 B1 Oppdalsbanken/Mellemseter–B3 Team Skogvold
- B 4–3 B2 Lag Ramsfjell–B4 Team Elvevold
- C 2–7 A1 Minera Skifer/Walstad–A3 Lag Nepstad
- D 9–5 A2 Lag Høstmælingen–A4 Oppdal Everk/Eggen
11:00
- A 11–4 D1 Lag Brænden–D3 Team Borgersen
- B 6–4 D2 Norheim Natursten / Lag Wolan–D4 Lag Skaslien
- C 7–6 C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell–C3 Lag Mesloe
- D 8–7 C2 Krøven Curlerforening–C4 Lag Stange Energi/Hansen
13:30
- A 0–8 A4 Oppdal Everk/Eggen–A1 Minera Skifer/Walstad
- B 4–6 A2 Lag Høstmælingen–A3 Lag Nepstad
- C 2–8 B4 Team Elvevold–B1 Oppdalsbanken/Mellemseter
- D 10–3 B2 Lag Ramsfjell–B3 Team Skogvold
16:30
- A 6–4 C4 Lag Stange Energi/Hansen–C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell
- B 1–12 C2 Krøven Curlerforening–C3 Lag Mesloe
- C 9–2 D2 Norheim Natursten / Lag Wolan–D3 Team Borgersen
- D 3–4 D4 Lag Skaslien–D1 Lag Brænden
19:00
-
Q3A 9–3 B1 Oppdalsbanken/Mellemseter–D1 Lag Brænden
-
Q2B 1–9 C4 Lag Stange Energi/Hansen–A1 Minera Skifer/Walstad
-
Q1C 9–3 A3 Lag Nepstad–B2 Lag Ramsfjell
-
Q4D 4–9 D2 Norheim Natursten / Lag Wolan–C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell
Sunday, January 20
09:30
-
Semifinale 1A 2–8 A3 Lag Nepstad–C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell
-
11.-12. plassB 8–2 A2 Lag Høstmælingen–B4 Team Elvevold
-
9.-10. plassC 7–4 C3 Lag Mesloe–D4 Lag Skaslien
-
Semifinale 2D 6–11 B1 Oppdalsbanken/Mellemseter–A1 Minera Skifer/Walstad
12:15
-
5.-6.. plassD 5–10 C4 Lag Stange Energi/Hansen–D1 Lag Brænden
13:00
-
7.-8. plassA 3–1 B2 Lag Ramsfjell–D2 Norheim Natursten / Lag Wolan
-
BronsefinaleB 6–7 A3 Lag Nepstad–B1 Oppdalsbanken/Mellemseter
-
FinaleC 2–5 C1 Lag Toyota Bilia/ Ramsfjell–A1 Minera Skifer/Walstad