Matches
- Pool NC1 B
- Pool NC1 C
- Pool NC1 D
- Pool NC1 Elitegruppe
- Pool NC1 A
- Class Elitegruppen
- Class NorgesCup 1 2020-21
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
7 kamp / NC1 Elitegruppe | 18 Sep 12:00 | A | E3 OCE Ramsfjell | 7 kamp | 0 – 0 |
#4542 / NC1 Elitegruppe | 18 Sep 12:00 | B | E1 Minera Skifer/Ulsrud | E2 OCE Oppdalsbanken 1 | 4 – 5 |
#4544 / NC1 A | 18 Sep 12:00 | C | A1 Lag Lindstøm | A2 Lag Sommervold | 13 – 1 |
#4545 / NC1 B | 18 Sep 12:00 | D | B1 OCE Brænden | B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll | 8 – 1 |
#4546 / NC1 B | 18 Sep 15:30 | A | B3 OCE Lag Mesloe | B4 Lag Wibe | 6 – 5 |
#4547 / NC1 A | 18 Sep 15:30 | B | A3 OCE Domus | A4 Lag Odel | 5 – 9 |
#4548 / NC1 C | 18 Sep 15:30 | C | C1 Lag Ugland | C2 Lag Rørvik | 7 – 6 |
#4549 / NC1 C | 18 Sep 15:30 | D | C3 Drøy Kost | C4 Team Knappen | 10 – 6 |
#4550 / NC1 D | 18 Sep 15:30 | E | D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen | D2 OCE Oppdalsbanken 2 | 5 – 7 |
#4551 / NC1 D | 18 Sep 15:30 | F | D3 Lag Steen Hansen | D4 Lag Borgersen | 3 – 7 |
#4552 / NC1 A | 18 Sep 19:00 | A | A2 Lag Sommervold | A4 Lag Odel | 8 – 2 |
#4553 / NC1 B | 18 Sep 19:00 | B | B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll | B3 OCE Lag Mesloe | 6 – 1 |
#4554 / NC1 Elitegruppe | 18 Sep 19:00 | C | E1 Minera Skifer/Ulsrud | E3 OCE Ramsfjell | 8 – 3 |
7 kamp / NC1 Elitegruppe | 18 Sep 19:00 | D | E2 OCE Oppdalsbanken 1 | 7 kamp | 0 – 0 |
#4557 / NC1 A | 18 Sep 19:00 | E | A3 OCE Domus | A1 Lag Lindstøm | 2 – 11 |
#4556 / NC1 B | 18 Sep 19:00 | F | B4 Lag Wibe | B1 OCE Brænden | 1 – 12 |
#4558 / NC1 D | 19 Sep 09:00 | A | D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen | D3 Lag Steen Hansen | 5 – 4 |
#4559 / NC1 D | 19 Sep 09:00 | B | D2 OCE Oppdalsbanken 2 | D4 Lag Borgersen | 10 – 5 |
#4561 / NC1 C | 19 Sep 09:00 | E | C1 Lag Ugland | C3 Drøy Kost | 3 – 7 |
#4560 / NC1 C | 19 Sep 09:00 | F | C2 Lag Rørvik | C4 Team Knappen | 8 – 0 |
#4564 / NC1 C | 19 Sep 12:30 | A | C2 Lag Rørvik | C3 Drøy Kost | 10 – 3 |
#4563 / NC1 C | 19 Sep 12:30 | B | C4 Team Knappen | C1 Lag Ugland | 10 – 0 |
#4565 / NC1 D | 19 Sep 12:30 | C | D2 OCE Oppdalsbanken 2 | D3 Lag Steen Hansen | 4 – 5 |
#4562 / NC1 A | 19 Sep 12:30 | D | A4 Lag Odel | A1 Lag Lindstøm | 2 – 8 |
#4566 / NC1 Elitegruppe | 19 Sep 12:30 | E | E2 OCE Oppdalsbanken 1 | E3 OCE Ramsfjell | 6 – 1 |
7 kamp / NC1 Elitegruppe | 19 Sep 12:30 | F | E1 Minera Skifer/Ulsrud | 7 kamp | 0 – 0 |
#4568 / NC1 Elitegruppe | 19 Sep 16:00 | A | E2 OCE Oppdalsbanken 1 | E1 Minera Skifer/Ulsrud | 4 – 2 |
7 kamp / NC1 Elitegruppe | 19 Sep 16:00 | B | 7 kamp | E3 OCE Ramsfjell | 0 – 0 |
#4570 / NC1 B | 19 Sep 16:00 | C | B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll | B4 Lag Wibe | 6 – 7 |
#4572 / NC1 D | 19 Sep 16:00 | D | D4 Lag Borgersen | D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen | 4 – 7 |
#4571 / NC1 B | 19 Sep 16:00 | E | B1 OCE Brænden | B3 OCE Lag Mesloe | 8 – 3 |
#4573 / NC1 A | 19 Sep 16:00 | F | A2 Lag Sommervold | A3 OCE Domus | 11 – 5 |
Kvartfinale Q1 | 19 Sep 19:00 | A | A2 Lag Sommervold | C2 Lag Rørvik | 3 – 5 |
Kvartfinale Q2 | 19 Sep 19:00 | B | A1 Lag Lindstøm | C3 Drøy Kost | 9 – 3 |
Kvartfinale Q3 | 19 Sep 19:00 | C | B1 OCE Brænden | D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen | 10 – 2 |
Kvartfinale Q4 | 19 Sep 19:00 | D | D2 OCE Oppdalsbanken 2 | B3 OCE Lag Mesloe | 10 – 3 |
Plasseringskamp P1 | 20 Sep 08:00 | A | A4 Lag Odel | D4 Lag Borgersen | 10 – 4 |
Plasseringskamp P2 | 20 Sep 08:00 | B | A3 OCE Domus | D3 Lag Steen Hansen | 4 – 5 |
Plasseringskamp P3 | 20 Sep 08:00 | C | C4 Team Knappen | B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll | 6 – 2 |
Plasseringskamp P4 | 20 Sep 08:00 | D | B4 Lag Wibe | C1 Lag Ugland | 6 – 5 |
#4582 / NC1 Elitegruppe | 20 Sep 08:00 | E | E3 OCE Ramsfjell | E2 OCE Oppdalsbanken 1 | 3 – 6 |
7 kamp / NC1 Elitegruppe | 20 Sep 08:00 | F | 7 kamp | E1 Minera Skifer/Ulsrud | 0 – 0 |
Plasseringskamp P5 | 20 Sep 11:00 | A | D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen | B3 OCE Lag Mesloe | 4 – 3 |
Semifinale S1 | 20 Sep 11:00 | B | B1 OCE Brænden | D2 OCE Oppdalsbanken 2 | 8 – 2 |
Semifinale S2 | 20 Sep 11:00 | C | C2 Lag Rørvik | A1 Lag Lindstøm | 2 – 10 |
Plasseringskamp P6 | 20 Sep 11:00 | D | A2 Lag Sommervold | C3 Drøy Kost | 5 – 4 |
Plasseringskamp 9. - 10.plass | 20 Sep 11:00 | E | A4 Lag Odel | C4 Team Knappen | 5 – 7 |
Plasseringskamp 13.-14.plass | 20 Sep 11:00 | F | D3 Lag Steen Hansen | B4 Lag Wibe | 1 – 8 |
Bronsefinale NC1 | 20 Sep 14:00 | A | C2 Lag Rørvik | D2 OCE Oppdalsbanken 2 | 8 – 1 |
Finale NC1 | 20 Sep 14:00 | B | A1 Lag Lindstøm | B1 OCE Brænden | 7 – 6 |
#4589 / NC1 Elitegruppe | 20 Sep 14:00 | C | E3 OCE Ramsfjell | E1 Minera Skifer/Ulsrud | 5 – 6 |
7 kamp / NC1 Elitegruppe | 20 Sep 14:00 | D | 7 kamp | E2 OCE Oppdalsbanken 1 | 0 – 0 |
5.-6.plass | 20 Sep 14:00 | F | D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen | A2 Lag Sommervold | 5 – 1 |
Friday, September 18 | ||||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D | Sheet E | Sheet F |
---|---|---|---|---|---|---|
12:00 |
7 kamp
E3 OCE Ramsfjell
7 kamp
|
#4542
E1 Minera Skifer/Ulsrud
4
E2 OCE Oppdalsbanken 1
5
|
#4544
A1 Lag Lindstøm
13
A2 Lag Sommervold
1
|
#4545
B1 OCE Brænden
8
B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll
1
|
||
15:30 |
#4546
B3 OCE Lag Mesloe
6
B4 Lag Wibe
5
|
#4547
A3 OCE Domus
5
A4 Lag Odel
9
|
#4548
C1 Lag Ugland
7
C2 Lag Rørvik
6
|
#4549
C3 Drøy Kost
10
C4 Team Knappen
6
|
#4550
D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
5
D2 OCE Oppdalsbanken 2
7
|
#4551
D3 Lag Steen Hansen
3
D4 Lag Borgersen
7
|
19:00 |
#4552
A2 Lag Sommervold
8
A4 Lag Odel
2
|
#4553
B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll
6
B3 OCE Lag Mesloe
1
|
#4554
E1 Minera Skifer/Ulsrud
8
E3 OCE Ramsfjell
3
|
7 kamp
E2 OCE Oppdalsbanken 1
7 kamp
|
#4557
A3 OCE Domus
2
A1 Lag Lindstøm
11
|
#4556
B4 Lag Wibe
1
B1 OCE Brænden
12
|
Saturday, September 19 | ||||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D | Sheet E | Sheet F |
09:00 |
#4558
D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
5
D3 Lag Steen Hansen
4
|
#4559
D2 OCE Oppdalsbanken 2
10
D4 Lag Borgersen
5
|
#4561
C1 Lag Ugland
3
C3 Drøy Kost
7
|
#4560
C2 Lag Rørvik
8
C4 Team Knappen
0
|
||
12:30 |
#4564
C2 Lag Rørvik
10
C3 Drøy Kost
3
|
#4563
C4 Team Knappen
10
C1 Lag Ugland
0
|
#4565
D2 OCE Oppdalsbanken 2
4
D3 Lag Steen Hansen
5
|
#4562
A4 Lag Odel
2
A1 Lag Lindstøm
8
|
#4566
E2 OCE Oppdalsbanken 1
6
E3 OCE Ramsfjell
1
|
7 kamp
E1 Minera Skifer/Ulsrud
7 kamp
|
16:00 |
#4568
E2 OCE Oppdalsbanken 1
4
E1 Minera Skifer/Ulsrud
2
|
7 kamp
7 kamp
E3 OCE Ramsfjell
|
#4570
B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll
6
B4 Lag Wibe
7
|
#4572
D4 Lag Borgersen
4
D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
7
|
#4571
B1 OCE Brænden
8
B3 OCE Lag Mesloe
3
|
#4573
A2 Lag Sommervold
11
A3 OCE Domus
5
|
19:00 |
Kvartfinale Q1
A2 Lag Sommervold
3
C2 Lag Rørvik
5
|
Kvartfinale Q2
A1 Lag Lindstøm
9
C3 Drøy Kost
3
|
Kvartfinale Q3
B1 OCE Brænden
10
D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
2
|
Kvartfinale Q4
D2 OCE Oppdalsbanken 2
10
B3 OCE Lag Mesloe
3
|
||
Sunday, September 20 | ||||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D | Sheet E | Sheet F |
08:00 |
Plasseringskamp P1
A4 Lag Odel
10
D4 Lag Borgersen
4
|
Plasseringskamp P2
A3 OCE Domus
4
D3 Lag Steen Hansen
5
|
Plasseringskamp P3
C4 Team Knappen
6
B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll
2
|
Plasseringskamp P4
B4 Lag Wibe
6
C1 Lag Ugland
5
|
#4582
E3 OCE Ramsfjell
3
E2 OCE Oppdalsbanken 1
6
|
7 kamp
7 kamp
E1 Minera Skifer/Ulsrud
|
11:00 |
Plasseringskamp P5
D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
4
B3 OCE Lag Mesloe
3
|
Semifinale S1
B1 OCE Brænden
8
D2 OCE Oppdalsbanken 2
2
|
Semifinale S2
C2 Lag Rørvik
2
A1 Lag Lindstøm
10
|
Plasseringskamp P6
A2 Lag Sommervold
5
C3 Drøy Kost
4
|
Plasseringskamp 9. - 10.plass
A4 Lag Odel
5
C4 Team Knappen
7
|
Plasseringskamp 13.-14.plass
D3 Lag Steen Hansen
1
B4 Lag Wibe
8
|
14:00 |
Bronsefinale NC1
C2 Lag Rørvik
8
D2 OCE Oppdalsbanken 2
1
|
Finale NC1
A1 Lag Lindstøm
7
B1 OCE Brænden
6
|
#4589
E3 OCE Ramsfjell
5
E1 Minera Skifer/Ulsrud
6
|
7 kamp
7 kamp
E2 OCE Oppdalsbanken 1
|
5.-6.plass
D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
5
A2 Lag Sommervold
1
|
Friday, September 18
12:00
-
7 kampA 0–0 E3 OCE Ramsfjell–7 kamp
- B 4–5 E1 Minera Skifer/Ulsrud–E2 OCE Oppdalsbanken 1
- C 13–1 A1 Lag Lindstøm–A2 Lag Sommervold
- D 8–1 B1 OCE Brænden–B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll
15:30
- A 6–5 B3 OCE Lag Mesloe–B4 Lag Wibe
- B 5–9 A3 OCE Domus–A4 Lag Odel
- C 7–6 C1 Lag Ugland–C2 Lag Rørvik
- D 10–6 C3 Drøy Kost–C4 Team Knappen
- E 5–7 D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen–D2 OCE Oppdalsbanken 2
- F 3–7 D3 Lag Steen Hansen–D4 Lag Borgersen
19:00
- A 8–2 A2 Lag Sommervold–A4 Lag Odel
- B 6–1 B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll–B3 OCE Lag Mesloe
- C 8–3 E1 Minera Skifer/Ulsrud–E3 OCE Ramsfjell
-
7 kampD 0–0 E2 OCE Oppdalsbanken 1–7 kamp
- E 2–11 A3 OCE Domus–A1 Lag Lindstøm
- F 1–12 B4 Lag Wibe–B1 OCE Brænden
Saturday, September 19
09:00
- A 5–4 D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen–D3 Lag Steen Hansen
- B 10–5 D2 OCE Oppdalsbanken 2–D4 Lag Borgersen
- E 3–7 C1 Lag Ugland–C3 Drøy Kost
- F 8–0 C2 Lag Rørvik–C4 Team Knappen
12:30
- A 10–3 C2 Lag Rørvik–C3 Drøy Kost
- B 10–0 C4 Team Knappen–C1 Lag Ugland
- C 4–5 D2 OCE Oppdalsbanken 2–D3 Lag Steen Hansen
- D 2–8 A4 Lag Odel–A1 Lag Lindstøm
- E 6–1 E2 OCE Oppdalsbanken 1–E3 OCE Ramsfjell
-
7 kampF 0–0 E1 Minera Skifer/Ulsrud–7 kamp
16:00
- A 4–2 E2 OCE Oppdalsbanken 1–E1 Minera Skifer/Ulsrud
-
7 kampB 0–0 7 kamp–E3 OCE Ramsfjell
- C 6–7 B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll–B4 Lag Wibe
- D 4–7 D4 Lag Borgersen–D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
- E 8–3 B1 OCE Brænden–B3 OCE Lag Mesloe
- F 11–5 A2 Lag Sommervold–A3 OCE Domus
19:00
-
Kvartfinale Q1A 3–5 A2 Lag Sommervold–C2 Lag Rørvik
-
Kvartfinale Q2B 9–3 A1 Lag Lindstøm–C3 Drøy Kost
-
Kvartfinale Q3C 10–2 B1 OCE Brænden–D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
-
Kvartfinale Q4D 10–3 D2 OCE Oppdalsbanken 2–B3 OCE Lag Mesloe
Sunday, September 20
08:00
-
Plasseringskamp P1A 10–4 A4 Lag Odel–D4 Lag Borgersen
-
Plasseringskamp P2B 4–5 A3 OCE Domus–D3 Lag Steen Hansen
-
Plasseringskamp P3C 6–2 C4 Team Knappen–B2 Lag Sparebanken 1 Gudbrandsdal/Vintervoll
-
Plasseringskamp P4D 6–5 B4 Lag Wibe–C1 Lag Ugland
- E 3–6 E3 OCE Ramsfjell–E2 OCE Oppdalsbanken 1
-
7 kampF 0–0 7 kamp–E1 Minera Skifer/Ulsrud
11:00
-
Plasseringskamp P5A 4–3 D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen–B3 OCE Lag Mesloe
-
Semifinale S1B 8–2 B1 OCE Brænden–D2 OCE Oppdalsbanken 2
-
Semifinale S2C 2–10 C2 Lag Rørvik–A1 Lag Lindstøm
-
Plasseringskamp P6D 5–4 A2 Lag Sommervold–C3 Drøy Kost
-
Plasseringskamp 9. - 10.plassE 5–7 A4 Lag Odel–C4 Team Knappen
-
Plasseringskamp 13.-14.plassF 1–8 D3 Lag Steen Hansen–B4 Lag Wibe
14:00
-
Bronsefinale NC1A 8–1 C2 Lag Rørvik–D2 OCE Oppdalsbanken 2
-
Finale NC1B 7–6 A1 Lag Lindstøm–B1 OCE Brænden
- C 5–6 E3 OCE Ramsfjell–E1 Minera Skifer/Ulsrud
-
7 kampD 0–0 7 kamp–E2 OCE Oppdalsbanken 1
-
5.-6.plassF 5–1 D1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen–A2 Lag Sommervold