Matches
- Pool NM Gutter
- Pool NM Junior Jenter
Friday, January 3 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
---|---|---|---|---|
16:00 |
#4114
G1 Lag Brænden
8
G8 Lag Domus/ Horvli
1
|
#4115
G3 Lag Øy
8
G6 Lag Eriksen
4
|
#4116
G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen
4
G5 Stange Energi/Lag Sommervold
3
|
#4117
G2 Nordheim Natursten/Lag Bjørnstad
14
G7 Lag Sidekick
1
|
19:00 |
#4121
G5 Stange Energi/Lag Sommervold
7
G7 Lag Sidekick
2
|
#4119
G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen
2
G2 Nordheim Natursten/Lag Bjørnstad
7
|
#4118
G1 Lag Brænden
5
G3 Lag Øy
4
|
#4120
G8 Lag Domus/ Horvli
5
G6 Lag Eriksen
8
|
Saturday, January 4 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
08:30 |
#4122
G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen
7
G6 Lag Eriksen
2
|
#4123
G3 Lag Øy
6
G5 Stange Energi/Lag Sommervold
4
|
#4124
J2 Lag NEAS/Mesloe
6
J3 Team Sunnyside / Nordhagen
4
|
|
11:00 |
#4125
G1 Lag Brænden
4
G2 Nordheim Natursten/Lag Bjørnstad
6
|
#4126
J3 Team Sunnyside / Nordhagen
4
J1 Lag Ramsfjell
7
|
#4127
G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen
6
G3 Lag Øy
4
|
|
14:00 |
#4128
G8 Lag Domus/ Horvli
2
G5 Stange Energi/Lag Sommervold
6
|
#4130
J1 Lag Ramsfjell
12
J2 Lag NEAS/Mesloe
3
|
#4129
G7 Lag Sidekick
8
G6 Lag Eriksen
5
|
#4131
G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen
4
G1 Lag Brænden
5
|
17:00 |
#4132
J3 Team Sunnyside / Nordhagen
4
J2 Lag NEAS/Mesloe
7
|
#4133
G3 Lag Øy
6
G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen
5
|
#4134
G5 Stange Energi/Lag Sommervold
8
G7 Lag Sidekick
7
|
|
Sunday, January 5 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
Semifinale S2
G1 Lag Brænden
1
G3 Lag Øy
3
|
#4136
J1 Lag Ramsfjell
7
J3 Team Sunnyside / Nordhagen
8
|
Semifinale S1
G2 Nordheim Natursten/Lag Bjørnstad
4
G5 Stange Energi/Lag Sommervold
5
|
7.-8. plass
G8 Lag Domus/ Horvli
6
G6 Lag Eriksen
0
|
12:00 |
5.-6. plass
G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen
9
G7 Lag Sidekick
1
|
Finale
G5 Stange Energi/Lag Sommervold
5
G3 Lag Øy
6
|
#4142
J2 Lag NEAS/Mesloe
5
J1 Lag Ramsfjell
11
|
Bronsefinale
G2 Nordheim Natursten/Lag Bjørnstad
9
G1 Lag Brænden
3
|
Friday, January 3
16:00
- A 8–1 G1 Lag Brænden–G8 Lag Domus/ Horvli
- B 8–4 G3 Lag Øy–G6 Lag Eriksen
- C 4–3 G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen–G5 Stange Energi/Lag Sommervold
- D 14–1 G2 Nordheim Natursten/Lag Bjørnstad–G7 Lag Sidekick
19:00
- A 7–2 G5 Stange Energi/Lag Sommervold–G7 Lag Sidekick
- B 2–7 G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen–G2 Nordheim Natursten/Lag Bjørnstad
- C 5–4 G1 Lag Brænden–G3 Lag Øy
- D 5–8 G8 Lag Domus/ Horvli–G6 Lag Eriksen
Saturday, January 4
08:30
- A 7–2 G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen–G6 Lag Eriksen
- B 6–4 G3 Lag Øy–G5 Stange Energi/Lag Sommervold
- C 6–4 J2 Lag NEAS/Mesloe–J3 Team Sunnyside / Nordhagen
11:00
- A 4–6 G1 Lag Brænden–G2 Nordheim Natursten/Lag Bjørnstad
- B 4–7 J3 Team Sunnyside / Nordhagen–J1 Lag Ramsfjell
- C 6–4 G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen–G3 Lag Øy
14:00
- A 2–6 G8 Lag Domus/ Horvli–G5 Stange Energi/Lag Sommervold
- B 12–3 J1 Lag Ramsfjell–J2 Lag NEAS/Mesloe
- C 8–5 G7 Lag Sidekick–G6 Lag Eriksen
- D 4–5 G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen–G1 Lag Brænden
17:00
- A 4–7 J3 Team Sunnyside / Nordhagen–J2 Lag NEAS/Mesloe
- B 6–5 G3 Lag Øy–G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen
- D 8–7 G5 Stange Energi/Lag Sommervold–G7 Lag Sidekick
Sunday, January 5
09:00
-
Semifinale S2A 1–3 G1 Lag Brænden–G3 Lag Øy
- B 7–8 J1 Lag Ramsfjell–J3 Team Sunnyside / Nordhagen
-
Semifinale S1C 4–5 G2 Nordheim Natursten/Lag Bjørnstad–G5 Stange Energi/Lag Sommervold
-
7.-8. plassD 6–0 G8 Lag Domus/ Horvli–G6 Lag Eriksen
12:00
-
5.-6. plassA 9–1 G4 Mosetertoppen Skiline/ Høstmæhlingen–G7 Lag Sidekick
-
FinaleB 5–6 G5 Stange Energi/Lag Sommervold–G3 Lag Øy
- C 5–11 J2 Lag NEAS/Mesloe–J1 Lag Ramsfjell
-
BronsefinaleD 9–3 G2 Nordheim Natursten/Lag Bjørnstad–G1 Lag Brænden