Matches
- Pool Kids
- Pool Yngre Junior A
- Pool Yngre Junior B
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#1838 / Yngre Junior A | 16 Mar 18:00 | C | A5 Lag Eggen | A1 Lag Bjørnstad | 1 – 6 |
#1762 / Yngre Junior A | 17 Mar 17:00 | A | A1 Lag Bjørnstad | A2 Lag Foss | 7 – 6 |
#1763 / Yngre Junior A | 17 Mar 17:00 | B | A3 Tiny Paws | A4 Jar Juniors | 7 – 5 |
#1764 / Yngre Junior B | 17 Mar 17:00 | C | B1 Lag Mesloe | B2 Lag Oppdal Girls | 6 – 2 |
#1765 / Yngre Junior B | 17 Mar 17:00 | D | B3 Lag Buraas | B4 Stange Juniors | 3 – 4 |
#1766 / Yngre Junior B | 17 Mar 19:00 | A | B2 Lag Oppdal Girls | B3 Lag Buraas | 5 – 6 |
#1767 / Yngre Junior B | 17 Mar 19:00 | B | B1 Lag Mesloe | B4 Stange Juniors | 3 – 5 |
#1768 / Yngre Junior A | 17 Mar 19:00 | C | A5 Lag Eggen | A4 Jar Juniors | 5 – 3 |
#1769 / Yngre Junior A | 17 Mar 19:00 | D | A2 Lag Foss | A3 Tiny Paws | 5 – 6 |
Kids turnering | 18 Mar 09:00 | A | Seeded #1 | Seeded #2 | 0 – 0 |
Kids turnering | 18 Mar 09:00 | B | Seeded #3 | Seeded #4 | 0 – 0 |
Kids turnering | 18 Mar 09:00 | C | Seeded #5 | Seeded #6 | 0 – 0 |
Kids turnering | 18 Mar 09:00 | D | Seeded #8 | Seeded #9 | 0 – 0 |
Kids turnering | 18 Mar 11:00 | A | Seeded #10 | Seeded #11 | 0 – 0 |
Kids turnering | 18 Mar 11:00 | B | Seeded #12 | Seeded #13 | 0 – 0 |
#1770 / Yngre Junior A | 18 Mar 11:00 | C | A5 Lag Eggen | A3 Tiny Paws | 0 – 8 |
#1771 / Yngre Junior A | 18 Mar 11:00 | D | A4 Jar Juniors | A1 Lag Bjørnstad | 7 – 3 |
#1772 / Yngre Junior A | 18 Mar 14:00 | A | A2 Lag Foss | A5 Lag Eggen | 3 – 5 |
#1773 / Yngre Junior A | 18 Mar 14:00 | B | A3 Tiny Paws | A1 Lag Bjørnstad | 5 – 1 |
#1774 / Yngre Junior B | 18 Mar 14:00 | C | B1 Lag Mesloe | B3 Lag Buraas | 7 – 3 |
#1775 / Yngre Junior B | 18 Mar 14:00 | D | B2 Lag Oppdal Girls | B4 Stange Juniors | 2 – 7 |
Kids turnering | 18 Mar 16:00 | A | Seeded #7 | Seeded #14 | 0 – 0 |
Kids turnering | 18 Mar 16:00 | B | Seeded #15 | Seeded #16 | 0 – 0 |
Kids turnering | 18 Mar 16:00 | C | Seeded #17 | Seeded #18 | 0 – 0 |
#1785 / Yngre Junior A | 18 Mar 16:00 | D | A2 Lag Foss | A4 Jar Juniors | 5 – 8 |
Q1 Yngre Junior | 18 Mar 19:00 | A | A4 Jar Juniors | B3 Lag Buraas | 6 – 5 |
Q2 Yngre Junior | 18 Mar 19:00 | B | B1 Lag Mesloe | A1 Lag Bjørnstad | 4 – 8 |
Plasseringskamp Yngre Junior x | 18 Mar 19:00 | C | A2 Lag Foss | B2 Lag Oppdal Girls | 0 – 6 |
Kids turnering | 18 Mar 19:00 | D | Seeded #19 | Seeded #20 | 0 – 0 |
Semi S1 Yngre Junior | 19 Mar 09:00 | A | A1 Lag Bjørnstad | A3 Tiny Paws | 5 – 6 |
Semi S2 Yngre Junior | 19 Mar 09:00 | B | A4 Jar Juniors | B4 Stange Juniors | 2 – 7 |
7.-8. PLASS | 19 Mar 11:00 | A | A5 Lag Eggen | B2 Lag Oppdal Girls | 5 – 4 |
5.-6. plass yngre Junior Tour | 19 Mar 11:00 | B | B3 Lag Buraas | B1 Lag Mesloe | 7 – 4 |
Kids turnering | 19 Mar 11:00 | C | Seeded #24 | Seeded #25 | 0 – 0 |
Kids turnering | 19 Mar 11:00 | D | Seeded #22 | Seeded #23 | 0 – 0 |
Kids turnering | 19 Mar 13:00 | A | Seeded #30 | Seeded #31 | 0 – 0 |
Kids turnering | 19 Mar 13:00 | B | Seeded #32 | Seeded #33 | 0 – 0 |
Finale Yngre Junior | 19 Mar 13:00 | C | A3 Tiny Paws | B4 Stange Juniors | 2 – 4 |
Bronse finale Yngre Junior | 19 Mar 13:00 | D | A1 Lag Bjørnstad | A4 Jar Juniors | 5 – 3 |
Thursday, March 16 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
---|---|---|---|---|
18:00 |
#1838
A5 Lag Eggen
1
A1 Lag Bjørnstad
6
|
|||
Friday, March 17 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
17:00 |
#1762
A1 Lag Bjørnstad
7
A2 Lag Foss
6
|
#1763
A3 Tiny Paws
7
A4 Jar Juniors
5
|
#1764
B1 Lag Mesloe
6
B2 Lag Oppdal Girls
2
|
#1765
B3 Lag Buraas
3
B4 Stange Juniors
4
|
19:00 |
#1766
B2 Lag Oppdal Girls
5
B3 Lag Buraas
6
|
#1767
B1 Lag Mesloe
3
B4 Stange Juniors
5
|
#1768
A5 Lag Eggen
5
A4 Jar Juniors
3
|
#1769
A2 Lag Foss
5
A3 Tiny Paws
6
|
Saturday, March 18 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
Kids turnering
Seeded #1
Seeded #2
|
Kids turnering
Seeded #3
Seeded #4
|
Kids turnering
Seeded #5
Seeded #6
|
Kids turnering
Seeded #8
Seeded #9
|
11:00 |
Kids turnering
Seeded #10
Seeded #11
|
Kids turnering
Seeded #12
Seeded #13
|
#1770
A5 Lag Eggen
0
A3 Tiny Paws
8
|
#1771
A4 Jar Juniors
7
A1 Lag Bjørnstad
3
|
14:00 |
#1772
A2 Lag Foss
3
A5 Lag Eggen
5
|
#1773
A3 Tiny Paws
5
A1 Lag Bjørnstad
1
|
#1774
B1 Lag Mesloe
7
B3 Lag Buraas
3
|
#1775
B2 Lag Oppdal Girls
2
B4 Stange Juniors
7
|
16:00 |
Kids turnering
Seeded #7
Seeded #14
|
Kids turnering
Seeded #15
Seeded #16
|
Kids turnering
Seeded #17
Seeded #18
|
#1785
A2 Lag Foss
5
A4 Jar Juniors
8
|
19:00 |
Q1 Yngre Junior
A4 Jar Juniors
6
B3 Lag Buraas
5
|
Q2 Yngre Junior
B1 Lag Mesloe
4
A1 Lag Bjørnstad
8
|
Plasseringskamp Yngre Junior x
A2 Lag Foss
0
B2 Lag Oppdal Girls
6
|
Kids turnering
Seeded #19
Seeded #20
|
Sunday, March 19 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
Semi S1 Yngre Junior
A1 Lag Bjørnstad
5
A3 Tiny Paws
6
|
Semi S2 Yngre Junior
A4 Jar Juniors
2
B4 Stange Juniors
7
|
||
11:00 |
7.-8. PLASS
A5 Lag Eggen
5
B2 Lag Oppdal Girls
4
|
5.-6. plass yngre Junior Tour
B3 Lag Buraas
7
B1 Lag Mesloe
4
|
Kids turnering
Seeded #24
Seeded #25
|
Kids turnering
Seeded #22
Seeded #23
|
13:00 |
Kids turnering
Seeded #30
Seeded #31
|
Kids turnering
Seeded #32
Seeded #33
|
Finale Yngre Junior
A3 Tiny Paws
2
B4 Stange Juniors
4
|
Bronse finale Yngre Junior
A1 Lag Bjørnstad
5
A4 Jar Juniors
3
|
Thursday, March 16
18:00
Friday, March 17
17:00
- A 7–6 A1 Lag Bjørnstad–A2 Lag Foss
- B 7–5 A3 Tiny Paws–A4 Jar Juniors
- C 6–2 B1 Lag Mesloe–B2 Lag Oppdal Girls
- D 3–4 B3 Lag Buraas–B4 Stange Juniors
19:00
- A 5–6 B2 Lag Oppdal Girls–B3 Lag Buraas
- B 3–5 B1 Lag Mesloe–B4 Stange Juniors
- C 5–3 A5 Lag Eggen–A4 Jar Juniors
- D 5–6 A2 Lag Foss–A3 Tiny Paws
Saturday, March 18
09:00
-
Kids turneringA 0–0 Seeded #1–Seeded #2
-
Kids turneringB 0–0 Seeded #3–Seeded #4
-
Kids turneringC 0–0 Seeded #5–Seeded #6
-
Kids turneringD 0–0 Seeded #8–Seeded #9
11:00
-
Kids turneringA 0–0 Seeded #10–Seeded #11
-
Kids turneringB 0–0 Seeded #12–Seeded #13
- C 0–8 A5 Lag Eggen–A3 Tiny Paws
- D 7–3 A4 Jar Juniors–A1 Lag Bjørnstad
14:00
- A 3–5 A2 Lag Foss–A5 Lag Eggen
- B 5–1 A3 Tiny Paws–A1 Lag Bjørnstad
- C 7–3 B1 Lag Mesloe–B3 Lag Buraas
- D 2–7 B2 Lag Oppdal Girls–B4 Stange Juniors
16:00
-
Kids turneringA 0–0 Seeded #7–Seeded #14
-
Kids turneringB 0–0 Seeded #15–Seeded #16
-
Kids turneringC 0–0 Seeded #17–Seeded #18
- D 5–8 A2 Lag Foss–A4 Jar Juniors
19:00
-
Q1 Yngre JuniorA 6–5 A4 Jar Juniors–B3 Lag Buraas
-
Q2 Yngre JuniorB 4–8 B1 Lag Mesloe–A1 Lag Bjørnstad
-
Plasseringskamp Yngre Junior xC 0–6 A2 Lag Foss–B2 Lag Oppdal Girls
-
Kids turneringD 0–0 Seeded #19–Seeded #20
Sunday, March 19
09:00
-
Semi S1 Yngre JuniorA 5–6 A1 Lag Bjørnstad–A3 Tiny Paws
-
Semi S2 Yngre JuniorB 2–7 A4 Jar Juniors–B4 Stange Juniors
11:00
-
7.-8. PLASSA 5–4 A5 Lag Eggen–B2 Lag Oppdal Girls
-
5.-6. plass yngre Junior TourB 7–4 B3 Lag Buraas–B1 Lag Mesloe
-
Kids turneringC 0–0 Seeded #24–Seeded #25
-
Kids turneringD 0–0 Seeded #22–Seeded #23
13:00
-
Kids turneringA 0–0 Seeded #30–Seeded #31
-
Kids turneringB 0–0 Seeded #32–Seeded #33
-
Finale Yngre JuniorC 2–4 A3 Tiny Paws–B4 Stange Juniors
-
Bronse finale Yngre JuniorD 5–3 A1 Lag Bjørnstad–A4 Jar Juniors