Matches
- Pool A
- Pool B
- Pool C
- Pool D
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#4363 / A | 27 Mar 09:00 | A | A1 Skaslien/Nedregotten | A2 Holmen/Øy | 0 – 0 |
#4364 / A | 27 Mar 09:00 | B | A3 Forbregd/Hårstad | A4 Nordbye/Høstmælingen | 0 – 0 |
#4369 / C | 27 Mar 09:00 | C | C3 Helgevold/Sommervold | C4 I. Forbregd/L Høstmælingen | 0 – 0 |
#4370 / D | 27 Mar 09:00 | D | D1 Rønning/Brænden | D2 Nordbye/Burås | 0 – 0 |
#4367 / D | 27 Mar 11:30 | A | D3 Skaga/Birketveit | D4 Østgård/Horvli | 0 – 0 |
#4368 / C | 27 Mar 11:30 | B | C1 Ramsfjell/Ramsfjell | C2 Nordhagen/Nordhagen | 0 – 0 |
#4365 / B | 27 Mar 11:30 | C | B1 Rørvik/Nergård | B2 Mesloe/Naess | 0 – 0 |
#4366 / B | 27 Mar 11:30 | D | B3 Cunningham/Linneberg | B4 Ingvaldsen/Wibe | 0 – 0 |
#4371 / B | 27 Mar 14:00 | A | B3 Cunningham/Linneberg | B2 Mesloe/Naess | 0 – 0 |
#4372 / A | 27 Mar 14:00 | B | A5 Sletli/Kringlebotn | A1 Skaslien/Nedregotten | 0 – 0 |
#4373 / A | 27 Mar 14:00 | C | A3 Forbregd/Hårstad | A2 Holmen/Øy | 0 – 0 |
#4374 / B | 27 Mar 14:00 | D | B5 Iversen/Lorentsen | B1 Rørvik/Nergård | 0 – 0 |
#4375 / D | 27 Mar 16:30 | A | D5 Wolla/Bjørseth | D1 Rønning/Brænden | 0 – 0 |
#4376 / D | 27 Mar 16:30 | B | D3 Skaga/Birketveit | D2 Nordbye/Burås | 0 – 0 |
#4377 / C | 27 Mar 16:30 | C | C5 Pettersen/Persokrud | C1 Ramsfjell/Ramsfjell | 0 – 0 |
#4378 / C | 27 Mar 16:30 | D | C3 Helgevold/Sommervold | C2 Nordhagen/Nordhagen | 0 – 0 |
#4379 / B | 27 Mar 19:00 | A | B4 Ingvaldsen/Wibe | B1 Rørvik/Nergård | 0 – 0 |
#4380 / B | 27 Mar 19:00 | B | B2 Mesloe/Naess | B5 Iversen/Lorentsen | 0 – 0 |
#4381 / A | 27 Mar 19:00 | C | A4 Nordbye/Høstmælingen | A1 Skaslien/Nedregotten | 0 – 0 |
#4382 / A | 27 Mar 19:00 | D | A2 Holmen/Øy | A5 Sletli/Kringlebotn | 0 – 0 |
#4383 / C | 28 Mar 09:00 | A | C2 Nordhagen/Nordhagen | C5 Pettersen/Persokrud | 0 – 0 |
#4384 / D | 28 Mar 09:00 | B | D4 Østgård/Horvli | D1 Rønning/Brænden | 0 – 0 |
#4385 / D | 28 Mar 09:00 | C | D2 Nordbye/Burås | D5 Wolla/Bjørseth | 0 – 0 |
#4386 / C | 28 Mar 09:00 | D | C4 I. Forbregd/L Høstmælingen | C1 Ramsfjell/Ramsfjell | 0 – 0 |
#4387 / A | 28 Mar 11:30 | A | A4 Nordbye/Høstmælingen | A5 Sletli/Kringlebotn | 0 – 0 |
#4388 / B | 28 Mar 11:30 | B | B1 Rørvik/Nergård | B3 Cunningham/Linneberg | 0 – 0 |
#4389 / B | 28 Mar 11:30 | C | B4 Ingvaldsen/Wibe | B5 Iversen/Lorentsen | 0 – 0 |
#4390 / A | 28 Mar 11:30 | D | A1 Skaslien/Nedregotten | A3 Forbregd/Hårstad | 0 – 0 |
#4391 / C | 28 Mar 14:00 | A | C1 Ramsfjell/Ramsfjell | C3 Helgevold/Sommervold | 0 – 0 |
#4392 / C | 28 Mar 14:00 | B | C4 I. Forbregd/L Høstmælingen | C5 Pettersen/Persokrud | 0 – 0 |
#4393 / D | 28 Mar 14:00 | C | D1 Rønning/Brænden | D3 Skaga/Birketveit | 0 – 0 |
#4394 / D | 28 Mar 14:00 | D | D4 Østgård/Horvli | D5 Wolla/Bjørseth | 0 – 0 |
#4395 / B | 28 Mar 16:30 | A | B5 Iversen/Lorentsen | B3 Cunningham/Linneberg | 0 – 0 |
#4396 / A | 28 Mar 16:30 | B | A2 Holmen/Øy | A4 Nordbye/Høstmælingen | 0 – 0 |
#4397 / A | 28 Mar 16:30 | C | A5 Sletli/Kringlebotn | A3 Forbregd/Hårstad | 0 – 0 |
#4398 / B | 28 Mar 16:30 | D | B2 Mesloe/Naess | B4 Ingvaldsen/Wibe | 0 – 0 |
#4399 / D | 28 Mar 19:00 | A | D2 Nordbye/Burås | D4 Østgård/Horvli | 0 – 0 |
#4400 / D | 28 Mar 19:00 | B | D5 Wolla/Bjørseth | D3 Skaga/Birketveit | 0 – 0 |
#4401 / C | 28 Mar 19:00 | C | C2 Nordhagen/Nordhagen | C4 I. Forbregd/L Høstmælingen | 0 – 0 |
#4402 / C | 28 Mar 19:00 | D | C5 Pettersen/Persokrud | C3 Helgevold/Sommervold | 0 – 0 |
Kvartfinale Q2 | 29 Mar 09:00 | A | Pool B, pos. 1 | Pool C, pos. 2 | 0 – 0 |
Kvartfinale Q4 | 29 Mar 09:00 | B | Pool C, pos. 1 | Pool B, pos. 2 | 0 – 0 |
Kvartfinale Q3 | 29 Mar 09:00 | C | Pool D, pos. 1 | Pool A, pos. 2 | 0 – 0 |
Kvartfinale Q1 | 29 Mar 09:00 | D | Pool A, pos. 1 | Pool D, pos. 2 | 0 – 0 |
Semifinale S1 | 29 Mar 12:00 | A | Winner of Kvartfinale Q1 | Winner of Kvartfinale Q4 | 0 – 0 |
5.-6. plass | 29 Mar 12:00 | B | Seeded #5 | Seeded #6 | 0 – 0 |
7.-8. plass | 29 Mar 12:00 | C | Seeded #7 | Seeded #8 | 0 – 0 |
Semifinale S2 | 29 Mar 12:00 | D | Winner of Kvartfinale Q2 | Winner of Kvartfinale Q3 | 0 – 0 |
Bronsefinale | 29 Mar 15:00 | B | Loser of Semifinale S1 | Loser of Semifinale S2 | 0 – 0 |
FINALE NM MIXED DOUBLE 2020 | 29 Mar 15:00 | C | Winner of Semifinale S1 | Winner of Semifinale S2 | 0 – 0 |
Friday, March 27 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
---|---|---|---|---|
09:00 |
#4363
A1 Skaslien/Nedregotten
A2 Holmen/Øy
|
#4364
A3 Forbregd/Hårstad
A4 Nordbye/Høstmælingen
|
#4369
C3 Helgevold/Sommervold
C4 I. Forbregd/L Høstmælingen
|
#4370
D1 Rønning/Brænden
D2 Nordbye/Burås
|
11:30 |
#4367
D3 Skaga/Birketveit
D4 Østgård/Horvli
|
#4368
C1 Ramsfjell/Ramsfjell
C2 Nordhagen/Nordhagen
|
#4365
B1 Rørvik/Nergård
B2 Mesloe/Naess
|
#4366
B3 Cunningham/Linneberg
B4 Ingvaldsen/Wibe
|
14:00 |
#4371
B3 Cunningham/Linneberg
B2 Mesloe/Naess
|
#4372
A5 Sletli/Kringlebotn
A1 Skaslien/Nedregotten
|
#4373
A3 Forbregd/Hårstad
A2 Holmen/Øy
|
#4374
B5 Iversen/Lorentsen
B1 Rørvik/Nergård
|
16:30 |
#4375
D5 Wolla/Bjørseth
D1 Rønning/Brænden
|
#4376
D3 Skaga/Birketveit
D2 Nordbye/Burås
|
#4377
C5 Pettersen/Persokrud
C1 Ramsfjell/Ramsfjell
|
#4378
C3 Helgevold/Sommervold
C2 Nordhagen/Nordhagen
|
19:00 |
#4379
B4 Ingvaldsen/Wibe
B1 Rørvik/Nergård
|
#4380
B2 Mesloe/Naess
B5 Iversen/Lorentsen
|
#4381
A4 Nordbye/Høstmælingen
A1 Skaslien/Nedregotten
|
#4382
A2 Holmen/Øy
A5 Sletli/Kringlebotn
|
Saturday, March 28 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
#4383
C2 Nordhagen/Nordhagen
C5 Pettersen/Persokrud
|
#4384
D4 Østgård/Horvli
D1 Rønning/Brænden
|
#4385
D2 Nordbye/Burås
D5 Wolla/Bjørseth
|
#4386
C4 I. Forbregd/L Høstmælingen
C1 Ramsfjell/Ramsfjell
|
11:30 |
#4387
A4 Nordbye/Høstmælingen
A5 Sletli/Kringlebotn
|
#4388
B1 Rørvik/Nergård
B3 Cunningham/Linneberg
|
#4389
B4 Ingvaldsen/Wibe
B5 Iversen/Lorentsen
|
#4390
A1 Skaslien/Nedregotten
A3 Forbregd/Hårstad
|
14:00 |
#4391
C1 Ramsfjell/Ramsfjell
C3 Helgevold/Sommervold
|
#4392
C4 I. Forbregd/L Høstmælingen
C5 Pettersen/Persokrud
|
#4393
D1 Rønning/Brænden
D3 Skaga/Birketveit
|
#4394
D4 Østgård/Horvli
D5 Wolla/Bjørseth
|
16:30 |
#4395
B5 Iversen/Lorentsen
B3 Cunningham/Linneberg
|
#4396
A2 Holmen/Øy
A4 Nordbye/Høstmælingen
|
#4397
A5 Sletli/Kringlebotn
A3 Forbregd/Hårstad
|
#4398
B2 Mesloe/Naess
B4 Ingvaldsen/Wibe
|
19:00 |
#4399
D2 Nordbye/Burås
D4 Østgård/Horvli
|
#4400
D5 Wolla/Bjørseth
D3 Skaga/Birketveit
|
#4401
C2 Nordhagen/Nordhagen
C4 I. Forbregd/L Høstmælingen
|
#4402
C5 Pettersen/Persokrud
C3 Helgevold/Sommervold
|
Sunday, March 29 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
Kvartfinale Q2
Nr. 1. grp. B
Nr. 2. grp. C
|
Kvartfinale Q4
Nr. 1. grp. C
Nr. 2. grp. B
|
Kvartfinale Q3
Nr. 1. grp. D
Nr. 2. grp. A
|
Kvartfinale Q1
Nr. 1. grp. A
Nr. 2. grp. D
|
12:00 |
Semifinale S1
Vinner, Kvartfinale Q1
Vinner, Kvartfinale Q4
|
5.-6. plass
Seedet #5
Seedet #6
|
7.-8. plass
Seedet #7
Seedet #8
|
Semifinale S2
Vinner, Kvartfinale Q2
Vinner, Kvartfinale Q3
|
15:00 |
Bronsefinale
Taper, Semifinale S1
Taper, Semifinale S2
|
FINALE NM MIXED DOUBLE 2020
Vinner, Semifinale S1
Vinner, Semifinale S2
|
Friday, March 27
09:00
- A 0–0 A1 Skaslien/Nedregotten–A2 Holmen/Øy
- B 0–0 A3 Forbregd/Hårstad–A4 Nordbye/Høstmælingen
- C 0–0 C3 Helgevold/Sommervold–C4 I. Forbregd/L Høstmælingen
- D 0–0 D1 Rønning/Brænden–D2 Nordbye/Burås
11:30
- A 0–0 D3 Skaga/Birketveit–D4 Østgård/Horvli
- B 0–0 C1 Ramsfjell/Ramsfjell–C2 Nordhagen/Nordhagen
- C 0–0 B1 Rørvik/Nergård–B2 Mesloe/Naess
- D 0–0 B3 Cunningham/Linneberg–B4 Ingvaldsen/Wibe
14:00
- A 0–0 B3 Cunningham/Linneberg–B2 Mesloe/Naess
- B 0–0 A5 Sletli/Kringlebotn–A1 Skaslien/Nedregotten
- C 0–0 A3 Forbregd/Hårstad–A2 Holmen/Øy
- D 0–0 B5 Iversen/Lorentsen–B1 Rørvik/Nergård
16:30
- A 0–0 D5 Wolla/Bjørseth–D1 Rønning/Brænden
- B 0–0 D3 Skaga/Birketveit–D2 Nordbye/Burås
- C 0–0 C5 Pettersen/Persokrud–C1 Ramsfjell/Ramsfjell
- D 0–0 C3 Helgevold/Sommervold–C2 Nordhagen/Nordhagen
19:00
- A 0–0 B4 Ingvaldsen/Wibe–B1 Rørvik/Nergård
- B 0–0 B2 Mesloe/Naess–B5 Iversen/Lorentsen
- C 0–0 A4 Nordbye/Høstmælingen–A1 Skaslien/Nedregotten
- D 0–0 A2 Holmen/Øy–A5 Sletli/Kringlebotn
Saturday, March 28
09:00
- A 0–0 C2 Nordhagen/Nordhagen–C5 Pettersen/Persokrud
- B 0–0 D4 Østgård/Horvli–D1 Rønning/Brænden
- C 0–0 D2 Nordbye/Burås–D5 Wolla/Bjørseth
- D 0–0 C4 I. Forbregd/L Høstmælingen–C1 Ramsfjell/Ramsfjell
11:30
- A 0–0 A4 Nordbye/Høstmælingen–A5 Sletli/Kringlebotn
- B 0–0 B1 Rørvik/Nergård–B3 Cunningham/Linneberg
- C 0–0 B4 Ingvaldsen/Wibe–B5 Iversen/Lorentsen
- D 0–0 A1 Skaslien/Nedregotten–A3 Forbregd/Hårstad
14:00
- A 0–0 C1 Ramsfjell/Ramsfjell–C3 Helgevold/Sommervold
- B 0–0 C4 I. Forbregd/L Høstmælingen–C5 Pettersen/Persokrud
- C 0–0 D1 Rønning/Brænden–D3 Skaga/Birketveit
- D 0–0 D4 Østgård/Horvli–D5 Wolla/Bjørseth
16:30
- A 0–0 B5 Iversen/Lorentsen–B3 Cunningham/Linneberg
- B 0–0 A2 Holmen/Øy–A4 Nordbye/Høstmælingen
- C 0–0 A5 Sletli/Kringlebotn–A3 Forbregd/Hårstad
- D 0–0 B2 Mesloe/Naess–B4 Ingvaldsen/Wibe
19:00
- A 0–0 D2 Nordbye/Burås–D4 Østgård/Horvli
- B 0–0 D5 Wolla/Bjørseth–D3 Skaga/Birketveit
- C 0–0 C2 Nordhagen/Nordhagen–C4 I. Forbregd/L Høstmælingen
- D 0–0 C5 Pettersen/Persokrud–C3 Helgevold/Sommervold
Sunday, March 29
09:00
-
Kvartfinale Q2A 0–0 Pool B, pos. 1–Pool C, pos. 2
-
Kvartfinale Q4B 0–0 Pool C, pos. 1–Pool B, pos. 2
-
Kvartfinale Q3C 0–0 Pool D, pos. 1–Pool A, pos. 2
-
Kvartfinale Q1D 0–0 Pool A, pos. 1–Pool D, pos. 2
12:00
-
Semifinale S1A 0–0 Winner of Kvartfinale Q1–Winner of Kvartfinale Q4
-
5.-6. plassB 0–0 Seeded #5–Seeded #6
-
7.-8. plassC 0–0 Seeded #7–Seeded #8
-
Semifinale S2D 0–0 Winner of Kvartfinale Q2–Winner of Kvartfinale Q3
15:00
-
BronsefinaleB 0–0 Loser of Semifinale S1–Loser of Semifinale S2
-
FINALE NM MIXED DOUBLE 2020C 0–0 Winner of Semifinale S1–Winner of Semifinale S2