Matches
- Pool A
- Pool B
Friday, November 18 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
---|---|---|---|---|
16:00 |
#6500
A1 Forbregd/Høstmælingen
8
A2 Wolan/Lyngvold
2
|
#6501
A3 West/Lundberg
10
A4 Kjærland/Kongssund
8
|
#6502
B1 Østgård/Eriksen
8
B2 Østgård/Kvarner
4
|
#6503
B3 Rønning/Bekken
9
B4 Hausstätter/Dæhlin
5
|
19:00 |
#6504
B1 Østgård/Eriksen
9
B3 Rønning/Bekken
0
|
#6505
B2 Østgård/Kvarner
10
B5 Dahl/Kolstø
4
|
#6506
A1 Forbregd/Høstmælingen
10
A3 West/Lundberg
4
|
#6507
A2 Wolan/Lyngvold
1
A5 Haagensen/Vågsnes
9
|
Saturday, November 19 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
10:00 |
#6508
B2 Østgård/Kvarner
6
B4 Hausstätter/Dæhlin
7
|
#6509
A5 Haagensen/Vågsnes
0
A1 Forbregd/Høstmælingen
12
|
#6510
A2 Wolan/Lyngvold
2
A4 Kjærland/Kongssund
10
|
#6511
B5 Dahl/Kolstø
1
B1 Østgård/Eriksen
9
|
13:00 |
#6512
A5 Haagensen/Vågsnes
4
A3 West/Lundberg
10
|
#6513
B4 Hausstätter/Dæhlin
5
B1 Østgård/Eriksen
9
|
#6514
B5 Dahl/Kolstø
6
B3 Rønning/Bekken
7
|
#6515
A4 Kjærland/Kongssund
3
A1 Forbregd/Høstmælingen
10
|
16:00 |
#6516
B4 Hausstätter/Dæhlin
11
B5 Dahl/Kolstø
6
|
#6517
A2 Wolan/Lyngvold
6
A3 West/Lundberg
0
|
#6518
A4 Kjærland/Kongssund
11
A5 Haagensen/Vågsnes
5
|
#6519
B2 Østgård/Kvarner
5
B3 Rønning/Bekken
3
|
Sunday, November 20 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
Semi 1
A1 Forbregd/Høstmælingen
7
B4 Hausstätter/Dæhlin
6
|
#6521
A2 Wolan/Lyngvold
0
B5 Dahl/Kolstø
6
|
Semi 2
B1 Østgård/Eriksen
9
A3 West/Lundberg
8
|
|
11:30 |
7.-8.PLASS
A5 Haagensen/Vågsnes
4
B3 Rønning/Bekken
9
|
FINALE NM JUNIOR MIXED DOUBLE
A1 Forbregd/Høstmælingen
3
B1 Østgård/Eriksen
7
|
Bronsefinale
A3 West/Lundberg
9
B4 Hausstätter/Dæhlin
10
|
5.-6. PLASS
A4 Kjærland/Kongssund
7
B2 Østgård/Kvarner
5
|
Friday, November 18
16:00
- A 8–2 A1 Forbregd/Høstmælingen–A2 Wolan/Lyngvold
- B 10–8 A3 West/Lundberg–A4 Kjærland/Kongssund
- C 8–4 B1 Østgård/Eriksen–B2 Østgård/Kvarner
- D 9–5 B3 Rønning/Bekken–B4 Hausstätter/Dæhlin
19:00
- A 9–0 B1 Østgård/Eriksen–B3 Rønning/Bekken
- B 10–4 B2 Østgård/Kvarner–B5 Dahl/Kolstø
- C 10–4 A1 Forbregd/Høstmælingen–A3 West/Lundberg
- D 1–9 A2 Wolan/Lyngvold–A5 Haagensen/Vågsnes
Saturday, November 19
10:00
- A 6–7 B2 Østgård/Kvarner–B4 Hausstätter/Dæhlin
- B 0–12 A5 Haagensen/Vågsnes–A1 Forbregd/Høstmælingen
- C 2–10 A2 Wolan/Lyngvold–A4 Kjærland/Kongssund
- D 1–9 B5 Dahl/Kolstø–B1 Østgård/Eriksen
13:00
- A 4–10 A5 Haagensen/Vågsnes–A3 West/Lundberg
- B 5–9 B4 Hausstätter/Dæhlin–B1 Østgård/Eriksen
- C 6–7 B5 Dahl/Kolstø–B3 Rønning/Bekken
- D 3–10 A4 Kjærland/Kongssund–A1 Forbregd/Høstmælingen
16:00
- A 11–6 B4 Hausstätter/Dæhlin–B5 Dahl/Kolstø
- B 6–0 A2 Wolan/Lyngvold–A3 West/Lundberg
- C 11–5 A4 Kjærland/Kongssund–A5 Haagensen/Vågsnes
- D 5–3 B2 Østgård/Kvarner–B3 Rønning/Bekken
Sunday, November 20
09:00
-
Semi 1A 7–6 A1 Forbregd/Høstmælingen–B4 Hausstätter/Dæhlin
- B 0–6 A2 Wolan/Lyngvold–B5 Dahl/Kolstø
-
Semi 2D 9–8 B1 Østgård/Eriksen–A3 West/Lundberg
11:30
-
7.-8.PLASSA 4–9 A5 Haagensen/Vågsnes–B3 Rønning/Bekken
-
FINALE NM JUNIOR MIXED DOUBLEB 3–7 A1 Forbregd/Høstmælingen–B1 Østgård/Eriksen
-
BronsefinaleC 9–10 A3 West/Lundberg–B4 Hausstätter/Dæhlin
-
5.-6. PLASSD 7–5 A4 Kjærland/Kongssund–B2 Østgård/Kvarner