Matches
- Pool Gutter A
- Pool Gutter B
- Pool Jenter
- Class Gutter A
- Class Gutter B
- Class Jenter
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#2318 / Gutter A | 12 Jan 17:00 | A | Toyota Bilia/Lag Ramsfjell | Team Wolla | 11 – 2 |
#2319 / Gutter A | 12 Jan 17:00 | B | Lag Høstmælingen | Lag Wolan | 7 – 6 |
#2320 / Gutter B | 12 Jan 17:00 | C | Lag Brænden | Lag Mellbye | 9 – 0 |
#2321 / Gutter B | 12 Jan 17:00 | D | Team Bjørnstad | Stange Energi/Lag Kringlebotn | 3 – 5 |
#2322 / Jenter | 12 Jan 20:00 | A | Lag Ramsfjell | Lag Foss | 11 – 3 |
#2323 / Jenter | 12 Jan 20:00 | B | Lag Mesloe | Lag Mjøen | 5 – 2 |
#2324 / Gutter A | 12 Jan 20:00 | C | Toyota Bilia/Lag Ramsfjell | Lag Høstmælingen | 6 – 5 |
#2325 / Gutter A | 12 Jan 20:00 | D | Team Wolla | Lag Wolan | 2 – 9 |
#2326 / Gutter B | 13 Jan 09:00 | A | Lag Brænden | Team Bjørnstad | 6 – 2 |
#2327 / Gutter B | 13 Jan 09:00 | B | Lag Mellbye | Stange Energi/Lag Kringlebotn | 3 – 6 |
#2328 / Jenter | 13 Jan 09:00 | C | Lag Ramsfjell | Lag Mesloe | 6 – 5 |
#2329 / Jenter | 13 Jan 09:00 | D | Lag Foss | Lag Mjøen | 5 – 9 |
#2330 / Gutter A | 13 Jan 12:00 | A | Lag Wolan | Toyota Bilia/Lag Ramsfjell | 1 – 6 |
#2331 / Gutter A | 13 Jan 12:00 | B | Team Wolla | Lag Høstmælingen | 2 – 14 |
#2332 / Gutter B | 13 Jan 12:00 | C | Stange Energi/Lag Kringlebotn | Lag Brænden | 4 – 5 |
#2333 / Gutter B | 13 Jan 12:00 | D | Lag Mellbye | Team Bjørnstad | 1 – 9 |
#2334 / Jenter | 13 Jan 15:00 | B | Lag Mjøen | Lag Ramsfjell | 1 – 10 |
#2335 / Jenter | 13 Jan 15:00 | C | Lag Foss | Lag Mesloe | 5 – 6 |
7-8 plass | 13 Jan 18:00 | A | Team Wolla | Lag Mellbye | 4 – 8 |
Kvartfinale 2 | 13 Jan 18:00 | B | Team Bjørnstad | Lag Høstmælingen | 5 – 8 |
Kvartfinale 3 | 13 Jan 18:00 | C | Stange Energi/Lag Kringlebotn | Lag Wolan | 4 – 5 |
Semi gutter | 14 Jan 09:00 | A | Lag Brænden | Lag Høstmælingen | 2 – 9 |
Semi Jenter | 14 Jan 09:00 | B | Lag Mesloe | Lag Mjøen | 3 – 6 |
Semi gutter | 14 Jan 09:00 | C | Toyota Bilia/Lag Ramsfjell | Lag Wolan | 5 – 6 |
Bronsefinale Gutter | 14 Jan 12:30 | A | Lag Brænden | Toyota Bilia/Lag Ramsfjell | 3 – 1 |
Finale Gutter | 14 Jan 12:30 | B | Lag Høstmælingen | Lag Wolan | 6 – 4 |
Finale jenter | 14 Jan 12:30 | C | Lag Ramsfjell | Lag Mjøen | 8 – 2 |
Friday, January 12 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
---|---|---|---|---|
17:00 |
#2318
Toyota Bilia/Lag Ramsfjell
11
Team Wolla
2
|
#2319
Lag Høstmælingen
7
Lag Wolan
6
|
#2320
Lag Brænden
9
Lag Mellbye
0
|
#2321
Team Bjørnstad
3
Stange Energi/Lag Kringlebotn
5
|
20:00 |
#2322
Lag Ramsfjell
11
Lag Foss
3
|
#2323
Lag Mesloe
5
Lag Mjøen
2
|
#2324
Toyota Bilia/Lag Ramsfjell
6
Lag Høstmælingen
5
|
#2325
Team Wolla
2
Lag Wolan
9
|
Saturday, January 13 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
#2326
Lag Brænden
6
Team Bjørnstad
2
|
#2327
Lag Mellbye
3
Stange Energi/Lag Kringlebotn
6
|
#2328
Lag Ramsfjell
6
Lag Mesloe
5
|
#2329
Lag Foss
5
Lag Mjøen
9
|
12:00 |
#2330
Lag Wolan
1
Toyota Bilia/Lag Ramsfjell
6
|
#2331
Team Wolla
2
Lag Høstmælingen
14
|
#2332
Stange Energi/Lag Kringlebotn
4
Lag Brænden
5
|
#2333
Lag Mellbye
1
Team Bjørnstad
9
|
15:00 |
#2334
Lag Mjøen
1
Lag Ramsfjell
10
|
#2335
Lag Foss
5
Lag Mesloe
6
|
||
18:00 |
7-8 plass
Team Wolla
4
Lag Mellbye
8
|
Kvartfinale 2
Team Bjørnstad
5
Lag Høstmælingen
8
|
Kvartfinale 3
Stange Energi/Lag Kringlebotn
4
Lag Wolan
5
|
|
Sunday, January 14 | ||||
Time | Sheet A | Sheet B | Sheet C | Sheet D |
09:00 |
Semi gutter
Lag Brænden
2
Lag Høstmælingen
9
|
Semi Jenter
Lag Mesloe
3
Lag Mjøen
6
|
Semi gutter
Toyota Bilia/Lag Ramsfjell
5
Lag Wolan
6
|
|
12:30 |
Bronsefinale Gutter
Lag Brænden
3
Toyota Bilia/Lag Ramsfjell
1
|
Finale Gutter
Lag Høstmælingen
6
Lag Wolan
4
|
Finale jenter
Lag Ramsfjell
8
Lag Mjøen
2
|
Friday, January 12
17:00
- A 11–2 Toyota Bilia/Lag Ramsfjell–Team Wolla
- B 7–6 Lag Høstmælingen–Lag Wolan
- C 9–0 Lag Brænden–Lag Mellbye
- D 3–5 Team Bjørnstad–Stange Energi/Lag Kringlebotn
20:00
- A 11–3 Lag Ramsfjell–Lag Foss
- B 5–2 Lag Mesloe–Lag Mjøen
- C 6–5 Toyota Bilia/Lag Ramsfjell–Lag Høstmælingen
- D 2–9 Team Wolla–Lag Wolan
Saturday, January 13
09:00
- A 6–2 Lag Brænden–Team Bjørnstad
- B 3–6 Lag Mellbye–Stange Energi/Lag Kringlebotn
- C 6–5 Lag Ramsfjell–Lag Mesloe
- D 5–9 Lag Foss–Lag Mjøen
12:00
- A 1–6 Lag Wolan–Toyota Bilia/Lag Ramsfjell
- B 2–14 Team Wolla–Lag Høstmælingen
- C 4–5 Stange Energi/Lag Kringlebotn–Lag Brænden
- D 1–9 Lag Mellbye–Team Bjørnstad
15:00
- B 1–10 Lag Mjøen–Lag Ramsfjell
- C 5–6 Lag Foss–Lag Mesloe
18:00
-
7-8 plassA 4–8 Team Wolla–Lag Mellbye
-
Kvartfinale 2B 5–8 Team Bjørnstad–Lag Høstmælingen
-
Kvartfinale 3C 4–5 Stange Energi/Lag Kringlebotn–Lag Wolan
Sunday, January 14
09:00
-
Semi gutterA 2–9 Lag Brænden–Lag Høstmælingen
-
Semi JenterB 3–6 Lag Mesloe–Lag Mjøen
-
Semi gutterC 5–6 Toyota Bilia/Lag Ramsfjell–Lag Wolan
12:30
-
Bronsefinale GutterA 3–1 Lag Brænden–Toyota Bilia/Lag Ramsfjell
-
Finale GutterB 6–4 Lag Høstmælingen–Lag Wolan
-
Finale jenterC 8–2 Lag Ramsfjell–Lag Mjøen