Matches
- Pool GruppeA
- Pool GruppeB
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#4482 / GruppeA | 14 Mar 10:00 | B | Odelsberg BK | Lag Borgersen | 0 – 0 |
#4483 / GruppeA | 14 Mar 10:00 | C | Team De Arch | Odel Curling | 0 – 0 |
#4484 / GruppeB | 14 Mar 10:00 | D | Lag Holstad | Lag Bremnes | 0 – 0 |
#4485 / GruppeB | 14 Mar 10:00 | E | Lag Wibe | Drøy Kost | 0 – 0 |
#4486 / GruppeB | 14 Mar 13:00 | B | Lag Holstad | Lag Wibe | 0 – 0 |
#4487 / GruppeB | 14 Mar 13:00 | C | Lag Bremnes | Drøy Kost | 0 – 0 |
#4488 / GruppeA | 14 Mar 13:00 | D | Team De Arch | Odelsberg BK | 0 – 0 |
#4489 / GruppeA | 14 Mar 13:00 | E | Lag Borgersen | Odel Curling | 0 – 0 |
#4491 / GruppeA | 14 Mar 16:00 | B | Lag Borgersen | Team De Arch | 0 – 0 |
#4490 / GruppeA | 14 Mar 16:00 | C | Odelsberg BK | Odel Curling | 0 – 0 |
#4492 / GruppeB | 14 Mar 16:00 | D | Drøy Kost | Lag Holstad | 0 – 0 |
#4493 / GruppeB | 14 Mar 16:00 | E | Lag Bremnes | Lag Wibe | 0 – 0 |
Q1 | 15 Mar 09:00 | C | nr 2 GrA | nr 3 GrB | 0 – 0 |
Q2 | 15 Mar 09:00 | D | nr 2 GrB | nr 3 GrA | 0 – 0 |
Semi1 | 15 Mar 11:30 | B | Winner Q1 | nr 1 GrB | 0 – 0 |
5. - 6. place | 15 Mar 11:30 | C | loser Q1 | loser Q2 | 0 – 0 |
7. - 8. place | 15 Mar 11:30 | D | nr 4 GrA | nr 4 GrB | 0 – 0 |
Semi2 | 15 Mar 11:30 | E | Winner Q2 | nr 1 GrA | 0 – 0 |
B-final | 15 Mar 14:00 | C | Loser Semi1 | Loser Semi2 | 0 – 0 |
Final | 15 Mar 14:00 | D | Winner Semi1 | Winner Semi2 | 0 – 0 |
Saturday, March 14 | ||||
Time | Sheet B | Sheet C | Sheet D | Sheet E |
---|---|---|---|---|
10:00 |
#4482
Odelsberg BK
Lag Borgersen
|
#4483
Team De Arch
Odel Curling
|
#4484
Lag Holstad
Lag Bremnes
|
#4485
Lag Wibe
Drøy Kost
|
13:00 |
#4486
Lag Holstad
Lag Wibe
|
#4487
Lag Bremnes
Drøy Kost
|
#4488
Team De Arch
Odelsberg BK
|
#4489
Lag Borgersen
Odel Curling
|
16:00 |
#4491
Lag Borgersen
Team De Arch
|
#4490
Odelsberg BK
Odel Curling
|
#4492
Drøy Kost
Lag Holstad
|
#4493
Lag Bremnes
Lag Wibe
|
Sunday, March 15 | ||||
Time | Sheet B | Sheet C | Sheet D | Sheet E |
09:00 |
Q1
nr 2 GrA
nr 3 GrB
|
Q2
nr 2 GrB
nr 3 GrA
|
||
11:30 |
Semi1
Winner Q1
nr 1 GrB
|
5. - 6. place
loser Q1
loser Q2
|
7. - 8. place
nr 4 GrA
nr 4 GrB
|
Semi2
Winner Q2
nr 1 GrA
|
14:00 |
B-final
Loser Semi1
Loser Semi2
|
Final
Winner Semi1
Winner Semi2
|
Saturday, March 14
10:00
- B 0–0 Odelsberg BK–Lag Borgersen
- C 0–0 Team De Arch–Odel Curling
- D 0–0 Lag Holstad–Lag Bremnes
- E 0–0 Lag Wibe–Drøy Kost
13:00
- B 0–0 Lag Holstad–Lag Wibe
- C 0–0 Lag Bremnes–Drøy Kost
- D 0–0 Team De Arch–Odelsberg BK
- E 0–0 Lag Borgersen–Odel Curling
16:00
- B 0–0 Lag Borgersen–Team De Arch
- C 0–0 Odelsberg BK–Odel Curling
- D 0–0 Drøy Kost–Lag Holstad
- E 0–0 Lag Bremnes–Lag Wibe
Sunday, March 15
09:00
-
Q1C 0–0 nr 2 GrA –nr 3 GrB
-
Q2D 0–0 nr 2 GrB–nr 3 GrA
11:30
-
Semi1B 0–0 Winner Q1–nr 1 GrB
-
5. - 6. placeC 0–0 loser Q1–loser Q2
-
7. - 8. placeD 0–0 nr 4 GrA–nr 4 GrB
-
Semi2E 0–0 Winner Q2–nr 1 GrA
14:00
-
B-finalC 0–0 Loser Semi1–Loser Semi2
-
FinalD 0–0 Winner Semi1–Winner Semi2