Matches
- Pool Akevitt
- Pool Whiskey
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | ||
---|---|---|---|---|---|
#1290 / Akevitt | 2 Dec 17:15 | A | Ozonlyst | Soperne | 1 – 3 |
#1291 / Whiskey | 2 Dec 17:15 | B | Rølvågs Ryttere | Skip n' Dales | 7 – 2 |
#1309 / Whiskey | 2 Dec 18:30 | A | Drøy Kost | Mavericks | 7 – 3 |
#1292 / Akevitt | 2 Dec 18:30 | B | Talsnes | Det glatte lag | 7 – 3 |
#1293 / Akevitt | 2 Dec 19:45 | A | Tomas, Say and the Christers | Det glatte lag | 7 – 2 |
#1294 / Whiskey | 2 Dec 19:45 | B | Lag CCC – Ugland | Mavericks | 5 – 3 |
#1295 / Akevitt | 3 Dec 10:30 | A | Tomas, Say and the Christers | Soperne | 6 – 1 |
#1296 / Whiskey | 3 Dec 10:30 | B | Lag CCC – Ugland | Skip n' Dales | 4 – 2 |
#1297 / Akevitt | 3 Dec 11:45 | A | Ozonlyst | Talsnes | 4 – 5 |
#1298 / Whiskey | 3 Dec 11:45 | B | Rølvågs Ryttere | Drøy Kost | 7 – 0 |
#1300 / Whiskey | 3 Dec 14:00 | A | Skip n' Dales | Mavericks | 6 – 3 |
#1299 / Akevitt | 3 Dec 14:00 | B | Soperne | Det glatte lag | 5 – 1 |
#1302 / Whiskey | 3 Dec 15:15 | A | Lag CCC – Ugland | Drøy Kost | 4 – 1 |
#1301 / Akevitt | 3 Dec 15:15 | B | Ozonlyst | Det glatte lag | 2 – 2 |
#1303 / Akevitt | 3 Dec 16:30 | A | Tomas, Say and the Christers | Talsnes | 7 – 1 |
#1304 / Whiskey | 3 Dec 16:30 | B | Lag CCC – Ugland | Rølvågs Ryttere | 5 – 0 |
#1305 / Whiskey | 3 Dec 17:45 | A | Rølvågs Ryttere | Mavericks | 3 – 0 |
#1306 / Akevitt | 3 Dec 17:45 | B | Soperne | Talsnes | 1 – 4 |
#1308 / Whiskey | 3 Dec 19:00 | A | Skip n' Dales | Drøy Kost | 5 – 4 |
#1307 / Akevitt | 3 Dec 19:00 | B | Tomas, Say and the Christers | Ozonlyst | 3 – 4 |
Q1 | 4 Dec 11:00 | A | Tomas, Say and the Christers | Drøy Kost | 4 – 2 |
Q2 | 4 Dec 11:00 | B | Rølvågs Ryttere | Soperne | 3 – 5 |
Q3 | 4 Dec 12:15 | A | Ozonlyst | Lag CCC – Ugland | 0 – 9 |
Q4 | 4 Dec 12:15 | B | Talsnes | Skip n' Dales | 4 – 2 |
Semi1 | 4 Dec 13:45 | A | Tomas, Say and the Christers | Soperne | 3 – 1 |
Semi2 | 4 Dec 13:45 | B | Lag CCC – Ugland | Talsnes | 5 – 4 |
Finale | 4 Dec 15:40 | A | Tomas, Say and the Christers | Lag CCC – Ugland | 3 – 4 |
Bronsefinale | 4 Dec 15:40 | B | Soperne | Talsnes | 0 – 4 |
Friday, December 2 | ||
Time | Sheet A | Sheet B |
---|---|---|
17:15 |
#1290
Ozonlyst
1
Soperne
3
|
#1291
Rølvågs Ryttere
7
Skip n' Dales
2
|
18:30 |
#1309
Drøy Kost
7
Mavericks
3
|
#1292
Talsnes
7
Det glatte lag
3
|
19:45 |
#1293
Tomas, Say and the Christers
7
Det glatte lag
2
|
#1294
Lag CCC – Ugland
5
Mavericks
3
|
Saturday, December 3 | ||
Time | Sheet A | Sheet B |
10:30 |
#1295
Tomas, Say and the Christers
6
Soperne
1
|
#1296
Lag CCC – Ugland
4
Skip n' Dales
2
|
11:45 |
#1297
Ozonlyst
4
Talsnes
5
|
#1298
Rølvågs Ryttere
7
Drøy Kost
0
|
14:00 |
#1300
Skip n' Dales
6
Mavericks
3
|
#1299
Soperne
5
Det glatte lag
1
|
15:15 |
#1302
Lag CCC – Ugland
4
Drøy Kost
1
|
#1301
Ozonlyst
2
Det glatte lag
2
|
16:30 |
#1303
Tomas, Say and the Christers
7
Talsnes
1
|
#1304
Lag CCC – Ugland
5
Rølvågs Ryttere
0
|
17:45 |
#1305
Rølvågs Ryttere
3
Mavericks
0
|
#1306
Soperne
1
Talsnes
4
|
19:00 |
#1308
Skip n' Dales
5
Drøy Kost
4
|
#1307
Tomas, Say and the Christers
3
Ozonlyst
4
|
Sunday, December 4 | ||
Time | Sheet A | Sheet B |
11:00 |
Q1
Tomas, Say and the Christers
4
Drøy Kost
2
|
Q2
Rølvågs Ryttere
3
Soperne
5
|
12:15 |
Q3
Ozonlyst
0
Lag CCC – Ugland
9
|
Q4
Talsnes
4
Skip n' Dales
2
|
13:45 |
Semi1
Tomas, Say and the Christers
3
Soperne
1
|
Semi2
Lag CCC – Ugland
5
Talsnes
4
|
15:40 |
Finale
Tomas, Say and the Christers
3
Lag CCC – Ugland
4
|
Bronsefinale
Soperne
0
Talsnes
4
|
Friday, December 2
17:15
- A 1–3 Ozonlyst–Soperne
- B 7–2 Rølvågs Ryttere–Skip n' Dales
18:30
- A 7–3 Drøy Kost–Mavericks
- B 7–3 Talsnes–Det glatte lag
19:45
Saturday, December 3
10:30
11:45
- A 4–5 Ozonlyst–Talsnes
- B 7–0 Rølvågs Ryttere–Drøy Kost
14:00
- A 6–3 Skip n' Dales–Mavericks
- B 5–1 Soperne–Det glatte lag
15:15
- A 4–1 Lag CCC – Ugland–Drøy Kost
- B 2–2 Ozonlyst–Det glatte lag
16:30
17:45
- A 3–0 Rølvågs Ryttere–Mavericks
- B 1–4 Soperne–Talsnes
19:00
Sunday, December 4
11:00
-
Q1A 4–2 Tomas, Say and the Christers–Drøy Kost
-
Q2B 3–5 Rølvågs Ryttere–Soperne
12:15
-
Q3A 0–9 Ozonlyst–Lag CCC – Ugland
-
Q4B 4–2 Talsnes–Skip n' Dales
13:45
-
Semi1A 3–1 Tomas, Say and the Christers–Soperne
-
Semi2B 5–4 Lag CCC – Ugland–Talsnes
15:40
-
FinaleA 3–4 Tomas, Say and the Christers–Lag CCC – Ugland
-
BronsefinaleB 0–4 Soperne–Talsnes