Kamper
- Gruppe A
- Gruppe B
- Gruppe C
- Gruppe Elitegruppen
- Klasse Norges Cup 1 2021-22
- Klasse Eliteklassen NC 1
Fredag 17. september | ||||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D | Bane E | Bane F |
---|---|---|---|---|---|---|
12.00 |
#5046
E1 MInera Skifer/Walstad
7
E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter
3
|
#5047
E3 Lag Ramsfjell
10
E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold
3
|
||||
15.30 |
#5045
A1 Lag Rørvik
7
A2 OCE Mesloe
2
|
#5048
A3 Lag Ugland
7
A4 Lag Drøy Kost
6
|
#5049
B1 OCE Øy
4
B2 Lag Stange Energi/Sommervold
5
|
#5050
B3 Lag Davanger
9
B4 OCE Domus/Horvli
7
|
#5051
C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
11
C2 OCE Hårstad
6
|
#5052
C3 Lag Steen Hansen
9
C4 Lag Wibe
8
|
19.00 |
#5053
B1 OCE Øy
6
B3 Lag Davanger
4
|
#5054
B2 Lag Stange Energi/Sommervold
8
B4 OCE Domus/Horvli
5
|
#5055
C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
7
C3 Lag Steen Hansen
1
|
#5056
C2 OCE Hårstad
6
C4 Lag Wibe
7
|
#5057
A1 Lag Rørvik
6
A3 Lag Ugland
2
|
#5058
A2 OCE Mesloe
3
A4 Lag Drøy Kost
8
|
Lørdag 18. september | ||||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D | Bane E | Bane F |
09.00 |
#5059
E1 MInera Skifer/Walstad
4
E3 Lag Ramsfjell
3
|
#5060
E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter
10
E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold
0
|
||||
12.30 |
#5066
C4 Lag Wibe
7
C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
2
|
#5065
C3 Lag Steen Hansen
6
C2 OCE Hårstad
8
|
#5064
A4 Lag Drøy Kost
3
A1 Lag Rørvik
11
|
#5063
A3 Lag Ugland
8
A2 OCE Mesloe
2
|
#5062
B4 OCE Domus/Horvli
5
B1 OCE Øy
8
|
#5061
B3 Lag Davanger
7
B2 Lag Stange Energi/Sommervold
4
|
16.00 |
KVAL 1
B3 Lag Davanger
8
B4 OCE Domus/Horvli
4
|
KVAL 2
C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
7
A2 OCE Mesloe
3
|
ELITEKLASSEN
E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter
4
E3 Lag Ramsfjell
8
|
ELITEKLASSEN
E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold
2
E1 MInera Skifer/Walstad
6
|
KVAL 3
B2 Lag Stange Energi/Sommervold
10
C3 Lag Steen Hansen
4
|
KVAL 4
C2 OCE Hårstad
10
A4 Lag Drøy Kost
1
|
19.30 |
Kvartfinale Q1
B1 OCE Øy
4
C2 OCE Hårstad
5
|
Kvartfinale Q2
A1 Lag Rørvik
5
B2 Lag Stange Energi/Sommervold
4
|
Kvartfinale Q3
C4 Lag Wibe
6
C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
5
|
Kvartfinale Q4
A3 Lag Ugland
6
B3 Lag Davanger
5
|
ELITEKLASSEN
E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter
4
E1 MInera Skifer/Walstad
7
|
ELITEKLASSEN
E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold
8
E3 Lag Ramsfjell
6
|
Søndag 19. september | ||||||
Tid | Bane A | Bane B | Bane C | Bane D | Bane E | Bane F |
08.05 |
ELITEKLASSEN
E3 Lag Ramsfjell
8
E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter
2
|
ELITEKLASSEN
E1 MInera Skifer/Walstad
6
E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold
2
|
||||
11.00 |
Semifinale S1
C2 OCE Hårstad
7
A3 Lag Ugland
2
|
RANGERINGSSPILL 1
B1 OCE Øy
4
B3 Lag Davanger
5
|
RANGERINGSSPILL 2
C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
9
B2 Lag Stange Energi/Sommervold
1
|
Semifinale S2
A1 Lag Rørvik
9
C4 Lag Wibe
3
|
RANGERINGSSPILL
C3 Lag Steen Hansen
0
A4 Lag Drøy Kost
8
|
RANGERINGSSPILL
B4 OCE Domus/Horvli
2
A2 OCE Mesloe
7
|
14.00 |
ELITEKLASSEN
E3 Lag Ramsfjell
3
E1 MInera Skifer/Walstad
5
|
ELITEKLASSEN
E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold
2
E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter
5
|
Finale
C2 OCE Hårstad
8
A1 Lag Rørvik
4
|
Bronsefinale
A3 Lag Ugland
3
C4 Lag Wibe
7
|
7.-8. plass
B1 OCE Øy
7
B2 Lag Stange Energi/Sommervold
6
|
5.-6. plass
B3 Lag Davanger
1
C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
5
|
Fredag 17. september
12.00
- E 7–3 E1 MInera Skifer/Walstad–E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter
- F 10–3 E3 Lag Ramsfjell–E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold
15.30
- A 7–2 A1 Lag Rørvik–A2 OCE Mesloe
- B 7–6 A3 Lag Ugland–A4 Lag Drøy Kost
- C 4–5 B1 OCE Øy–B2 Lag Stange Energi/Sommervold
- D 9–7 B3 Lag Davanger–B4 OCE Domus/Horvli
- E 11–6 C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen–C2 OCE Hårstad
- F 9–8 C3 Lag Steen Hansen–C4 Lag Wibe
19.00
- A 6–4 B1 OCE Øy–B3 Lag Davanger
- B 8–5 B2 Lag Stange Energi/Sommervold–B4 OCE Domus/Horvli
- C 7–1 C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen–C3 Lag Steen Hansen
- D 6–7 C2 OCE Hårstad–C4 Lag Wibe
- E 6–2 A1 Lag Rørvik–A3 Lag Ugland
- F 3–8 A2 OCE Mesloe–A4 Lag Drøy Kost
Lørdag 18. september
09.00
- A 4–3 E1 MInera Skifer/Walstad–E3 Lag Ramsfjell
- B 10–0 E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter–E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold
12.30
- A 7–2 C4 Lag Wibe–C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
- B 6–8 C3 Lag Steen Hansen–C2 OCE Hårstad
- C 3–11 A4 Lag Drøy Kost–A1 Lag Rørvik
- D 8–2 A3 Lag Ugland–A2 OCE Mesloe
- E 5–8 B4 OCE Domus/Horvli–B1 OCE Øy
- F 7–4 B3 Lag Davanger–B2 Lag Stange Energi/Sommervold
16.00
-
KVAL 1A 8–4 B3 Lag Davanger–B4 OCE Domus/Horvli
-
KVAL 2B 7–3 C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen–A2 OCE Mesloe
-
ELITEKLASSENC 4–8 E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter–E3 Lag Ramsfjell
-
ELITEKLASSEND 2–6 E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold–E1 MInera Skifer/Walstad
-
KVAL 3E 10–4 B2 Lag Stange Energi/Sommervold–C3 Lag Steen Hansen
-
KVAL 4F 10–1 C2 OCE Hårstad–A4 Lag Drøy Kost
19.30
-
Kvartfinale Q1A 4–5 B1 OCE Øy–C2 OCE Hårstad
-
Kvartfinale Q2B 5–4 A1 Lag Rørvik–B2 Lag Stange Energi/Sommervold
-
Kvartfinale Q3C 6–5 C4 Lag Wibe–C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen
-
Kvartfinale Q4D 6–5 A3 Lag Ugland–B3 Lag Davanger
-
ELITEKLASSENE 4–7 E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter–E1 MInera Skifer/Walstad
-
ELITEKLASSENF 8–6 E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold–E3 Lag Ramsfjell
Søndag 19. september
08.05
-
ELITEKLASSENC 8–2 E3 Lag Ramsfjell–E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter
-
ELITEKLASSEND 6–2 E1 MInera Skifer/Walstad–E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold
11.00
-
Semifinale S1A 7–2 C2 OCE Hårstad–A3 Lag Ugland
-
RANGERINGSSPILL 1B 4–5 B1 OCE Øy–B3 Lag Davanger
-
RANGERINGSSPILL 2C 9–1 C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen–B2 Lag Stange Energi/Sommervold
-
Semifinale S2D 9–3 A1 Lag Rørvik–C4 Lag Wibe
-
RANGERINGSSPILLE 0–8 C3 Lag Steen Hansen–A4 Lag Drøy Kost
-
RANGERINGSSPILLF 2–7 B4 OCE Domus/Horvli–A2 OCE Mesloe
14.00
-
ELITEKLASSENA 3–5 E3 Lag Ramsfjell–E1 MInera Skifer/Walstad
-
ELITEKLASSENB 2–5 E4 Team SpareBank 1 Gudbrandsdal/Vintervold–E2 OCE Oppdalsbanken/Mellemseter
-
FinaleC 8–4 C2 OCE Hårstad–A1 Lag Rørvik
-
BronsefinaleD 3–7 A3 Lag Ugland–C4 Lag Wibe
-
7.-8. plassE 7–6 B1 OCE Øy–B2 Lag Stange Energi/Sommervold
-
5.-6. plassF 1–5 B3 Lag Davanger–C1 Mosetertoppen Skiline/Høstmælingen