Gruppe A

V T TBrk. Png.
1. Haugesund Sliders 7 0 1 7
2. Team Saga 5 2 2 5
3. Aibel Curlers 4 3 3 4
4. Gassco Curlers 4 3 4 4
5. Team Tømmer 3 4 5 3
6. Curl Jam 3 4 6 3
7. Team Østensjø 2 5 7 2
8. Eriksæter United 0 7 8 0
Kamp/grp. Tidspunkt Bane Lag
#3784 / A 16. okt 20.00 A Curl Jam Aibel Curlers 5 – 10
#3785 / A 17. okt 20.00 B Team Østensjø Eriksæter United 5 – 4
#3786 / A 17. okt 20.00 C Haugesund Sliders Gassco Curlers 10 – 1
#3787 / A 17. okt 20.00 D Team Saga Team Tømmer 5 – 4
#3791 / A 24. okt 20.00 A Gassco Curlers Team Saga 7 – 3
#3793 / A 24. okt 20.00 C Eriksæter United Haugesund Sliders 2 – 10
#3794 / A 24. okt 20.00 D Aibel Curlers Team Østensjø 3 – 6
#3799 / A 31. okt 20.00 B Haugesund Sliders Aibel Curlers 9 – 3
#3801 / A 31. okt 20.00 D Team Tømmer Gassco Curlers 4 – 6
#3798 / A 3. nov 15.00 A Team Saga Eriksæter United 14 – 0
#3805 / A 7. nov 19.00 A Team Østensjø Haugesund Sliders 4 – 9
#3806 / A 7. nov 20.00 B Eriksæter United Team Tømmer 1 – 11
#3807 / A 7. nov 20.00 C Aibel Curlers Team Saga 1 – 10
#3808 / A 7. nov 20.00 D Gassco Curlers Curl Jam 3 – 6
#3800 / A 13. nov 20.00 C Curl Jam Team Østensjø 6 – 5
#3792 / A 14. nov 18.00 B Team Tømmer Curl Jam 9 – 1
#3813 / A 14. nov 20.00 B Team Saga Team Østensjø 9 – 2
#3814 / A 14. nov 20.00 C Team Tømmer Aibel Curlers 2 – 8
#3815 / A 14. nov 20.00 D Curl Jam Haugesund Sliders 4 – 8
#3819 / A 21. nov 20.00 A Team Østensjø Team Tømmer 2 – 13
#3820 / A 21. nov 20.00 B Aibel Curlers Gassco Curlers 5 – 4
#3821 / A 21. nov 20.00 C Eriksæter United Curl Jam 2 – 12
#3822 / A 21. nov 20.00 D Haugesund Sliders Team Saga 8 – 2
#3812 / A 27. nov 20.00 A Gassco Curlers Eriksæter United 8 – 7
#3827 / A 27. nov 20.00 B Curl Jam Team Saga 3 – 7
#3826 / A 4. des 20.00 A Team Tømmer Haugesund Sliders 1 – 14
#3828 / A 4. des 20.00 C Gassco Curlers Team Østensjø 10 – 3
#3829 / A 4. des 20.00 D Eriksæter United Aibel Curlers 3 – 9

Gruppe B

V T TBrk. Png.
1. Team Haukeredet 6 1 1 6
2. Dead Man's Curl 5 2 2 5
3. Team West 5 2 3 5
4. TOOLS Curling Team 4 3 4 4
5. Istid 4 3 5 4
6. Kost De La Curl 3 4 6 3
7. To Glass Minions 1 6 7 1
8. Late Broomers 0 7 8 0
Kamp/grp. Tidspunkt Bane Lag
#3781 / B 15. okt 20.00 A Team West To Glass Minions 8 – 1
#3782 / B 15. okt 20.00 B TOOLS Curling Team Late Broomers 11 – 1
#3783 / B 15. okt 20.00 C Team Haukeredet Istid 7 – 2
#3788 / B 22. okt 20.00 A Late Broomers Team Haukeredet 1 – 10
#3789 / B 22. okt 20.00 B To Glass Minions TOOLS Curling Team 0 – 6
#3831 / B 22. okt 20.00 D Istid Dead Man's Curl 4 – 3
#3795 / B 29. okt 20.00 A TOOLS Curling Team Kost De La Curl 4 – 7
#3796 / B 29. okt 20.00 B Team Haukeredet To Glass Minions 6 – 1
#3797 / B 29. okt 20.00 C Istid Late Broomers 5 – 2
#3832 / B 29. okt 20.00 D Dead Man's Curl Team West 7 – 5
#3802 / B 5. nov 20.00 A To Glass Minions Istid 1 – 9
#3803 / B 5. nov 20.00 B Kost De La Curl Team Haukeredet 2 – 10
#3804 / B 5. nov 20.00 C Team West TOOLS Curling Team 9 – 6
#3833 / B 5. nov 20.00 D Late Broomers Dead Man's Curl 2 – 6
#3809 / B 12. nov 20.00 A Team Haukeredet Team West 5 – 1
#3810 / B 12. nov 20.00 B Istid Kost De La Curl 13 – 1
#3811 / B 12. nov 20.00 C Late Broomers To Glass Minions 2 – 13
#3834 / B 12. nov 20.00 D Dead Man's Curl TOOLS Curling Team 9 – 3
#3830 / B 14. nov 18.00 D Dead Man's Curl Kost De La Curl 4 – 3
#3816 / B 19. nov 20.00 B Kost De La Curl Late Broomers 12 – 1
#3818 / B 19. nov 20.00 C TOOLS Curling Team Team Haukeredet 5 – 4
#3835 / B 19. nov 20.00 D To Glass Minions Dead Man's Curl 5 – 6
#3817 / B 20. nov 20.00 B Team West Istid 8 – 4
#3823 / B 26. nov 20.00 A Istid TOOLS Curling Team 5 – 12
#3825 / B 26. nov 20.00 C To Glass Minions Kost De La Curl 3 – 6
#3836 / B 26. nov 20.00 D Dead Man's Curl Team Haukeredet 3 – 6
#3790 / B 3. des 20.00 C Kost De La Curl Team West 6 – 12
#3824 / B 4. des 20.00 B Late Broomers Team West 4 – 7