W | L | Pts. | ||
---|---|---|---|---|
1. | TOOLS Curling Team | 2 | 0 | 2 |
Team Haukeredet | 2 | 0 | 2 | |
3. | Aibel Curlers | 2 | 1 | 2 |
To Glass Minions | 2 | 1 | 2 | |
5. | Team Tømmer | 1 | 2 | 1 |
6. | Team West | 1 | 1 | 1 |
7. | Curl Jam | 0 | 2 | 0 |
Late Broomers | 0 | 3 | 0 |
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | |||
---|---|---|---|---|---|---|
#4287 / Gruppe 1 | 18 Feb 18:00 | C | Late Broomers | Team West | 1 – 22 | |
#4285 / Gruppe 1 | 18 Feb 20:00 | A | TOOLS Curling Team | Aibel Curlers | 12 – 6 | |
#4286 / Gruppe 1 | 18 Feb 20:00 | B | Curl Jam | To Glass Minions | 3 – 8 | |
#4288 / Gruppe 1 | 18 Feb 20:00 | D | Team Haukeredet | Team Tømmer | 7 – 1 | |
#4290 / Gruppe 1 | 3 Mar 20:00 | B | Team Tømmer | TOOLS Curling Team | 3 – 4 | |
#4291 / Gruppe 1 | 3 Mar 20:00 | C | To Glass Minions | Late Broomers | 13 – 1 | |
#4292 / Gruppe 1 | 9 Mar 20:00 | D | Aibel Curlers | Curl Jam | 6 – 5 | |
#4296 / Gruppe 1 | 10 Mar 20:00 | A | Team Haukeredet | To Glass Minions | 9 – 1 | |
#4295 / Gruppe 1 | 10 Mar 20:00 | B | Late Broomers | Aibel Curlers | 0 – 10 | |
#4293 / Gruppe 1 | 10 Mar 20:00 | D | Team Tømmer | Team West | 8 – 6 | |
#4294 / Gruppe 1 | 12 Mar 20:00 | D | TOOLS Curling Team | Curl Jam | 0 – 0 | |
#4300 / Gruppe 1 | 17 Mar 20:00 | A | Curl Jam | Late Broomers | 0 – 0 | |
#4299 / Gruppe 1 | 17 Mar 20:00 | B | To Glass Minions | Team Tømmer | 0 – 0 | |
#4298 / Gruppe 1 | 17 Mar 20:00 | C | Aibel Curlers | Team Haukeredet | 0 – 0 | |
#4297 / Gruppe 1 | 17 Mar 20:00 | D | Team West | TOOLS Curling Team | 0 – 0 | |
#4304 / Gruppe 1 | 24 Mar 20:00 | A | Team West | To Glass Minions | 0 – 0 | |
#4303 / Gruppe 1 | 24 Mar 20:00 | B | Team Haukeredet | Curl Jam | 0 – 0 | |
#4302 / Gruppe 1 | 24 Mar 20:00 | C | Team Tømmer | Aibel Curlers | 0 – 0 | |
#4301 / Gruppe 1 | 24 Mar 20:00 | D | TOOLS Curling Team | Late Broomers | 0 – 0 | |
#4289 / Gruppe 1 | 26 Mar 20:00 | D | Team West | Team Haukeredet | 0 – 0 | |
#4308 / Gruppe 1 | 14 Apr 20:00 | A | Curl Jam | Team Tømmer | 0 – 0 | |
#4307 / Gruppe 1 | 14 Apr 20:00 | B | Aibel Curlers | Team West | 0 – 0 | |
#4306 / Gruppe 1 | 14 Apr 20:00 | C | To Glass Minions | TOOLS Curling Team | 0 – 0 | |
#4305 / Gruppe 1 | 14 Apr 20:00 | D | Late Broomers | Team Haukeredet | 0 – 0 | |
#4312 / Gruppe 1 | 21 Apr 20:00 | A | Team Tømmer | Late Broomers | 0 – 0 | |
#4311 / Gruppe 1 | 21 Apr 20:00 | B | TOOLS Curling Team | Team Haukeredet | 0 – 0 | |
#4310 / Gruppe 1 | 21 Apr 20:00 | C | Team West | Curl Jam | 0 – 0 | |
#4309 / Gruppe 1 | 21 Apr 20:00 | D | To Glass Minions | Aibel Curlers | 0 – 0 |
W | L | Pts. | ||
---|---|---|---|---|
1. | Haugesund Sliders | 2 | 0 | 2 |
2. | Team Østensjø | 1 | 1 | 1 |
Gassco Curlers | 1 | 1 | 1 | |
4. | Team Saga | 1 | 1 | 1 |
5. | EMP on ice | 0 | 1 | 0 |
IsiPisi | 0 | 1 | 0 | |
Dead Man's Curl | 0 | 0 | 0 |
Match/grp. | Time | Sheet | Teams | |||
---|---|---|---|---|---|---|
#4313 / Gruppe 2 | 19 Feb 20:00 | C | Haugesund Sliders | IsiPisi | 8 – 3 | |
#4315 / Gruppe 2 | 20 Feb 20:00 | A | EMP on ice | Team Saga | 4 – 8 | |
#4314 / Gruppe 2 | 20 Feb 20:00 | B | Gassco Curlers | Team Østensjø | 5 – 6 | |
#4318 / Gruppe 2 | 5 Mar 20:00 | A | Team Østensjø | Haugesund Sliders | 1 – 9 | |
#4317 / Gruppe 2 | 5 Mar 20:00 | B | Team Saga | Gassco Curlers | 6 – 7 | |
#4316 / Gruppe 2 | 5 Mar 20:00 | C | Dead Man's Curl | EMP on ice | 0 – 0 | |
#4321 / Gruppe 2 | 12 Mar 20:00 | A | Gassco Curlers | Dead Man's Curl | 0 – 0 | |
#4320 / Gruppe 2 | 12 Mar 20:00 | B | Haugesund Sliders | Team Saga | 0 – 0 | |
#4319 / Gruppe 2 | 12 Mar 20:00 | C | IsiPisi | Team Østensjø | 0 – 0 | |
#4324 / Gruppe 2 | 19 Mar 20:00 | A | Team Saga | IsiPisi | 0 – 0 | |
#4323 / Gruppe 2 | 19 Mar 20:00 | B | Dead Man's Curl | Haugesund Sliders | 0 – 0 | |
#4322 / Gruppe 2 | 19 Mar 20:00 | C | EMP on ice | Gassco Curlers | 0 – 0 | |
#4327 / Gruppe 2 | 26 Mar 20:00 | A | Haugesund Sliders | EMP on ice | 0 – 0 | |
#4326 / Gruppe 2 | 26 Mar 20:00 | B | IsiPisi | Dead Man's Curl | 0 – 0 | |
#4325 / Gruppe 2 | 26 Mar 20:00 | C | Team Østensjø | Team Saga | 0 – 0 | |
#4330 / Gruppe 2 | 16 Apr 20:00 | A | Dead Man's Curl | Team Østensjø | 0 – 0 | |
#4329 / Gruppe 2 | 16 Apr 20:00 | B | EMP on ice | IsiPisi | 0 – 0 | |
#4328 / Gruppe 2 | 16 Apr 20:00 | C | Gassco Curlers | Haugesund Sliders | 0 – 0 | |
#4333 / Gruppe 2 | 23 Apr 20:00 | A | IsiPisi | Gassco Curlers | 0 – 0 | |
#4332 / Gruppe 2 | 23 Apr 20:00 | B | Team Østensjø | EMP on ice | 0 – 0 | |
#4331 / Gruppe 2 | 23 Apr 20:00 | C | Team Saga | Dead Man's Curl | 0 – 0 |